Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.106
Cevap
23
Favori
191.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracimi alali izmir maisten 1 hafta oldu megane touch cvt su an rodaj asamasinda ve yakit ortalamasi sehir ici 8.8 lt cok konforlu sanziman arac kalitesi orta seviye bluetouth basarili yol sesi cok az aliyor motor seside oldukca az. Izmirde 1 numara 3m film yaptirmayi kaput koruma yaptirmayi dusunuyorum.aracini alan arkadaslar tecubelerini paylasirlarsa sevinirim. Araclarini teslim alamamis arkadaslara tez zamanda sorunlarinin cozulmesini diliyorum. Birde pesinati yatiripta indirim tutarini geri alan var mi. Forumu devamli takip ediyorum ve tecrubelerinizi bkliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR sonunda plaka ve ruhsatım sistem tarafından onaylandı. pazartesi basılacak. büyük ihtimalle persembe günü adanadan aracımı alacağım. ank maisten tescil işlemi bekleyenler mutlaka hergün arasın ve takip etsin. ısrarcı olmasam ki şu bir haftada perişan oldum bugün bitmezdi bu iş.resmen cok yoruldum. inş diğer arkadaşlar da tez zamanında araçlarına kavuşur. özellikle adana gurubu çok yıprandı. hepsine ALLAH kolaylık versin diyorum. ayrıca ank maisten tek başına benim bu durumuma sahip çıkan ve benimle ilgilenen tarık bey e tesekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuruvazor

Aracimi alali izmir maisten 1 hafta oldu megane touch cvt su an rodaj asamasinda ve yakit ortalamasi sehir ici 8.8 lt cok konforlu sanziman arac kalitesi orta seviye bluetouth basarili yol sesi cok az aliyor motor seside oldukca az. Izmirde 1 numara 3m film yaptirmayi kaput koruma yaptirmayi dusunuyorum.aracini alan arkadaslar tecubelerini paylasirlarsa sevinirim. Araclarini teslim alamamis arkadaslara tez zamanda sorunlarinin cozulmesini diliyorum. Birde pesinati yatiripta indirim tutarini geri alan var mi. Forumu devamli takip ediyorum ve tecrubelerinizi bkliyorum.

Yol sesi çok azmı alıyor. 15 senedir kullandığım araçların içinde ençok yol sesi alan aracım
    Megane touch dcii edc. lastik ve yol sesi içerde. Ayna tarafı dizaynı kötü. Bu kısımdan yalıtım
    Yaptılar serviste aynı. Gittim lastikleri michelin energi saver plusla degistim yine aynı
    Bütün küçük taş çarpma sesi içerde. Küçük taşlar kapı içine giriyor.
    Saydam daha çok çıkarsa moralimi bozmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ayslhsyn2861

ARKADAŞLAR sonunda plaka ve ruhsatım sistem tarafından onaylandı. pazartesi basılacak. büyük ihtimalle persembe günü adanadan aracımı alacağım. ank maisten tescil işlemi bekleyenler mutlaka hergün arasın ve takip etsin. ısrarcı olmasam ki şu bir haftada perişan oldum bugün bitmezdi bu iş.resmen cok yoruldum. inş diğer arkadaşlar da tez zamanında araçlarına kavuşur. özellikle adana gurubu çok yıprandı. hepsine ALLAH kolaylık versin diyorum. ayrıca ank maisten tek başına benim bu durumuma sahip çıkan ve benimle ilgilenen tarık bey e tesekkür ediyorum.

AYNI SORUNLAR BENDEDE VAR SİZ HANGİ İL PLAKASI ÇARTTINIZ BANA ŞİMDİ DE GAZİANTEP PLAKALARI SİSTEM GÖRMÜYOR DENİYOR..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzafferata

quote:

ARKADAŞLAR sonunda plaka ve ruhsatım sistem tarafından onaylandı. pazartesi basılacak. büyük ihtimalle persembe günü adanadan aracımı alacağım. ank maisten tescil işlemi bekleyenler mutlaka hergün arasın ve takip etsin. ısrarcı olmasam ki şu bir haftada perişan oldum bugün bitmezdi bu iş.resmen cok yoruldum. inş diğer arkadaşlar da tez zamanında araçlarına kavuşur. özellikle adana gurubu çok yıprandı. hepsine ALLAH kolaylık versin diyorum. ayrıca ank maisten tek başına benim bu durumuma sahip çıkan ve benimle ilgilenen tarık bey e tesekkür ediyorum.

AYNI SORUNLAR BENDEDE VAR SİZ HANGİ İL PLAKASI ÇARTTINIZ BANA ŞİMDİ DE GAZİANTEP PLAKALARI SİSTEM GÖRMÜYOR DENİYOR..

Benim ki ist plaka . Hergün en az 3 kere denediler sisteme kaydedilmiş mi diye. Ama asıl işi yapa n istanbul da ki genel müdürlükten plaka ruhsat a bakan birim. O isterse plakanizi iki üç günde çıkartır. Onlar belli bir sıra dahilinde emniyet ile irtibata geçiyor.

• sizinki istanbul plaka ise neden istanbuldan başvurmadınızda adanadan başvurdunuz. benim kisi genel müdürlük aşamasını geçti..
  • quote:

sizinki istanbul plaka ise neden istanbuldan başvurmadınızda adanadan başvurdunuz. benim kisi genel müdürlük aşamasını geçti..

Geçici görev. Ama geçmek bilmiyor. 4 ay oldu.ismi geçici.

• quote:

Orijinalden alıntı: casper73

Yol sesi çok azmı alıyor. 15 senedir kullandığım araçların içinde ençok yol sesi alan aracım
    Megane touch dcii edc. lastik ve yol sesi içerde. Ayna tarafı dizaynı kötü. Bu kısımdan yalıtım
    Yaptılar serviste aynı. Gittim lastikleri michelin energi saver plusla degistim yine aynı

Davlumbazdan gelen tas ve kum seslerinde haklisin ama 15 sene biraz abarti olmamis mi. Ben cok rahatsiz edici biseyle karsilasmadim ama teker ic kisimdan gelen ses ayri. Tabi benim tecruben daha sizin kadar olmamistir.

• quote:

quote:

quote:

Benim ki ist plaka . Hergün en az 3 kere denediler sisteme kaydedilmiş mi diye. Ama asıl işi yapa n istanbul da ki genel müdürlükten plaka ruhsat a bakan birim. O isterse plakanizi iki üç günde çıkartır. Onlar belli bir sıra dahilinde emniyet ile irtibata geçiyor.

İstanbuldaki genel müdürlik en alaka ya onu anlamadım
    Her gün arayıp baskı yapsak faydası olur mu??
    Adanaya araçlar ne gün geliyormuş??
    Bana 10-15 demişlerdi en son 20-21 son teslim tarihi dediler..

• Genel müdürlük te ki tescil birimi sizin dosyayı sisteme tanıtarak emniyet ile bağlantı ya geçiriyor. Baglanti tamam olunca ank da ki mais hergün sizin tescil in sisteme düşüp düşmediğini kontrol ediyor.ne kadar fazla kontrol o kadar erken tescil yapılır demek. Yüzlerce dosya olduğu soz konusu ki bu durumda sizin dosyayı günde 1-2 kere check ederler. Araçlar şu anda adana da. Bir haftayı geçti.satış temsilciniz ilgili biri ise 1hafta sürecek işi 2-3 günde yapabilirsiniz. 1Ay bile sürme ihtimali olabilirmiş bazı dosyaların. Sistem yavaş ve henüz çok yeni.aptalca bi si zaten

• quote:

quote:

Davlumbazdan gelen tas ve kum seslerinde haklisin ama 15 sene biraz abarti olmamis mi. Ben cok rahatsiz edici biseyle karsilasmadim ama teker ic kisimdan gelen ses ayri. Tabi benim tecruben daha sizin kadar olmamistir.

o taş sesleri davlumbazdan gelmiyor.
    lastiğin sektirdiği taşlar kapı altındaki arka tekere kadar giden marşpiyere çarpıyor. ve kapının altındaki siyah plastik kısıma çarpıyor.
    15 sene doğru. 98 model tipo, 2001 model 206, 2005 model golf4, 2007 model astra h ve son olarak megan 3 kullandım. içlerinde en sessizi golf4 ve astra h dı.

dün yalıtım malzemeleri satan bi firmadan ses yaltım mairaz olsun dğüzelmlzemeleri satın aldım.
    havalar düzelsin bagaj, arka koltuk altı, davlumbazlara ve kapılara yalıtm yapcam.
    biraz olsun düzelme bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casper73 -- 16 Şubat 2013; 8:55:44 >

• quote:

quote:

quote:

o taş sesleri davlumbazdan gelmiyor.
    lastiğin sektirdiği taşlar kapı altındaki arka tekere kadar giden marşpiyere çarpıyor. ve kapının altındaki siyah plastik kısıma çarpıyor.
    15 sene doğru. 98 model tipo, 2001 model 206, 2005 model golf4, 2007 model astra h ve son olarak megan 3 kullandım. içlerinde en sessizi golf4 ve astra h dı.

dün yalıtım malzemeleri satan bi firmadan ses yaltım mairaz olsun dğüzelmlzemeleri satın aldım.
    havalar düzelsin bagaj, arka koltuk altı, davlumbazlara ve kapılara yalıtm yapcam.
    biraz olsun düzelme bekliyorum

Bende yaklasik 13 yildir kesintisiz aracim var ve bazilari sizinkiyle ayni. Golf konusunda haklisin ama digerleriyle bende megani kiyaslamiyorum. Dogrudur kapi esiklerindn de geliyor olabilir. Biraz rahatsiz ediyor. Bagajdan degilde arkadaki dandik bi bagaj ic kapagi varya bende onu hic begenmedim. Nasil bir yalitim uygulayacaksiniz sonuclarini yazarsaniz sevinirim.

• Arkadaşlar Ankara Mais ile ilgili yaşamış olduğum sıkıntı ile ilgili (Faturam kesilmesie, tüm ödemeleri yapmama rağmen plaka ve ruhsat işlemlerim 10 gündür halledilmedi) Mais Genel Merkezine, Şİkayet Var'a ve ASBİS Program yöneticiliğine durumu iletmeme rağmen bir türlü kızgınlığım geçmedi. ve durumu Renault Genel Müdürü SN. İBRAHİM AYBAR'a iletmek istiyorum. Kendisinin telefonu, mail adresi olan var mı? LÜTFEN ÇOK ACİL.......
  • Aracimin ruhsati cikmisfax cektiler ona gore kaskoyu yaptirip gonderdim bende plakayi ruhsati ve trafiknsigortasini ankaradan kargoya vereceklermis p.tesi gunu

• quote:

Orijinalden alıntı: kimani21

Aracimin ruhsati cikmisfax cektiler ona gore kaskoyu yaptirip gonderdim bende plakayi ruhsati ve trafiknsigortasini ankaradan kargoya vereceklermis p.tesi gunu

Sizin plaka neresi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kimani21

Aracimin ruhsati cikmisfax cektiler ona gore kaskoyu yaptirip gonderdim bende plakayi ruhsati ve trafiknsigortasini ankaradan kargoya vereceklermis p.tesi gunu

Sizin plaka neresi

01

• Ankara mais den megan icon alan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kivilivi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sifir-megan-alacaksan-oku-114886293/detay

teslimde dikkat javascript:void(AddText(''))

Maalesef bunlar doğru.2011 yılında oyak kampanyasından Ankara mais teslimi sıfır aldığım fluencenin direksiyonu ile tekerlekleri aynı hizada değildi. Hemen ertesi günü maise götürdüm. Uyanıklar servis kaydı açmadan direksiyonu düzeltti ler. Aynı hafta ön camda merceklenme olduğu farkettim. Yani yola baktığımızda yol çizgileri düz değil dalgalı görünüyor. Hazreti Ankara mais tabiki camın hatasız olduğunu söyledi. Bende ankara neziroglu renault servisine götürdüm. Cam onların da tespiti ile yüzde yüz hatalı çıktı ve aynı yerde garanti kapsamında değişti. Sonra ilginç birşey oldu. 1 haftalık sıfır arabamı cam değişimi için bıraktığım servisten almış eve dönerken aracın kapı kilit leri yolda sürüş esnasında şak diye açıldı ve yol bilgisayarında 4 kapı açık ikazı yandı. Durduğumda bir daha araç kilitlenmedi. Hemen geri döndüm. Aracın sağ ön kapı kilidi bozulmuş. Garanti kapsamında 1nci haftasında o da değişti. Bunu okuyan yetkili bir renault sorumlusu varsa evrakları bende gösterebilirim. Bunları yaşadığım için bu sene aracımı ithal model olan scenic le değiştiriyorum. Renault türkiyede kalite kontrol yapılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hmtblt

quote:

Orijinalden alıntı: kivilivi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sifir-megan-alacaksan-oku-114886293/detay

teslimde dikkat javascript:void(AddText(''))

Maalesef bunlar doğru.2011 yılında oyak kampanyasından Ankara mais teslimi sıfır aldığım fluencenin direksiyonu ile tekerlekleri aynı hizada değildi. Hemen ertesi günü maise götürdüm. Uyanıklar servis kaydı açmadan direksiyonu düzeltti ler. Aynı hafta ön camda merceklenme olduğu farkettim. Yani yola baktığımızda yol çizgileri düz değil dalgalı görünüyor. Hazreti Ankara mais tabiki camın hatasız olduğunu söyledi. Bende ankara neziroglu renault servisine götürdüm. Cam onların da tespiti ile yüzde yüz hatalı çıktı ve aynı yerde garanti kapsamında değişti. Sonra ilginç birşey oldu. 1 haftalık sıfır arabamı cam değişimi için bıraktığım servisten almış eve dönerken aracın kapı kilit leri yolda sürüş esnasında şak diye açıldı ve yol bilgisayarında 4 kapı açık ikazı yandı. Durduğumda bir daha araç kilitlenmedi. Hemen geri döndüm. Aracın sağ ön kapı kilidi bozulmuş. Garanti kapsamında 1nci haftasında o da değişti. Bunu okuyan yetkili bir renault sorumlusu varsa evrakları bende gösterebilirim. Bunları yaşadığım için bu sene aracımı ithal model olan scenic le değiştiriyorum. Renault türkiyede kalite kontrol yapılmıyor.

iyi de yapıyorsunuz benim eski arabamda 2006 scenic 1.5 dci privilage dı inanılmaz memnundum sadece cam tavan nedense rüzgar sesi yapıyordu. başka da hiçbir sıkıntı yaşamadım kullanım olarak hiç bir arabaya benzemiyor çok rahat ,geniş, ferah ve özellikle uzun yolda keyifli... bağımlılık yapıyor ama bence tek eksik çocuklar için eğlence bunun için de ben araç için arka koltuk başlıklarına takılan renaultta da satılan nextbase dvd oynatıcı yada o şekilde bir sistem almayı düşünüyorum... siz ne dersiniz hiç bilginiz var mı bu konuda? ben bir kaç araştırma yaptım ama tan karar veremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi althandikmen57 -- 16 Şubat 2013; 22:15:00 >

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.