Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.106
Cevap
23
Favori
191.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyak üyelerine Reno araç kampanyasına baş vurdum. 05.02.2013 tarihinden itibaren Ankara ilinde araç tescil işlemlerinin yetkili bayiler tarafından yapılacağı açıklandı. Ankara emniyeti ASBİS Sistemini devreye sokmuş olup ASBİS sayfasında belirtildiğine göre araç tescil işlemlerinde 3 gün olan süre 5 dk.ya, 450TL olan masraf 25TL ye düşmüştür. Ankara MAİS in tescil için bu miktarı araç teslim ödemelerinden düşürmesini beklerken extradan 83TL daha talep etmektedir. Bu haksızlığın giderilmesini talep ediyorum. OYAK kurumsal güvencesine güvenerek araç sipariş ettim. Sorunla ilgilenilip ivedilikle çözüme kavuşturulmasını ve tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum. Saygılarımla

Az önce OYAK a bu metni gönderdim. Aynı şeyi Reno şikayet var köşesine de göndereceğim. Ankara dan araç alacak arkadaşların dikkatine....
  • Ankara Trafik Tescilde tanıdığı olan varsa sorabilir mi firma dışında şahıslarda tescil işlemini yapabiliyormu
  • Adana dan araç alan oldu mu hiç. Bu arada touch aracima kaledio yani Icon standart jant sipariş vereyim dedim. Tanesi 440tl dediler. Şok oldu m. 4 tanesine sipariş verirken 600 tl istemişlerdi. Yazik oldu. Aracım daha da orjinal renault jant göremeyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayslhsyn2861

Adana dan araç alan oldu mu hiç. Bu arada touch aracima kaledio yani Icon standart jant sipariş vereyim dedim. Tanesi 440tl dediler. Şok oldu m. 4 tanesine sipariş verirken 600 tl istemişlerdi. Yazik oldu. Aracım daha da orjinal renault jant göremeyecek.

cok para demişler.
  • quote:

Adana dan araç alan oldu mu hiç. Bu arada touch aracima kaledio yani Icon standart jant sipariş vereyim dedim. Tanesi 440tl dediler. Şok oldu m. 4 tanesine sipariş verirken 600 tl istemişlerdi. Yazik oldu. Aracım daha da orjinal renault jant göremeyecek.

sırf bu bilgiyi bildiğim için ekletmiştim bende ek olarak...
    şuan değilde ilerleyen zamanda , tavanı folyo yaptırmak ne derece doğru olur, zevk meselesi gerçi ama fikirlerinizi alayım dedim, beyaz üstü siyah folyo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EynelMefer

quote:

sırf bu bilgiyi bildiğim için ekletmiştim bende ek olarak...
    şuan değilde ilerleyen zamanda , tavanı folyo yaptırmak ne derece doğru olur, zevk meselesi gerçi ama fikirlerinizi alayım dedim, beyaz üstü siyah folyo ?

Sadelikte zerafet vardır

• ankaradan işlemlerle ilgili nöbetçi biri varmış saat geec 22:00 gibi yakınımı aramış...
    teslimat için 10870 derken bir de trafik sigortası plkaa ruhsat için toplam 11310 istemiş..440 lira nerdesinden uyduruyor anlamadım yaa..Böyle saçma sey olamaz..bu ücrete dahah vekalet falan dahil değil..Şkaa gibi gerçekten ne hallere düştük yaa..Keşke hiç girmeseydim su işe 4 ay arabasız kaldığıma köpek gibi pişmanım ya..
  • Araçlarını yeni alacak araçların dikkatine; araç teslim belgesini imzalamadan araçlarınızın motor ve şasi numarasını kontrol edin veya ettirin. Hatta yaptırabiliyorsanız ruhsat daha çıkmadan kontrol ettirin. Motor ıde numaralarında aracın motoru ile proforma fatura arasında farklılıklar var...
    Şayet yanlış ise maisten alınacak yazı ile araç muayeneye girecek ve sonra ruhsat değişecek. Kısacası zaman kaybı....
  • Mais'in takipcisi aradi plakam cikmis.
    Yarin teslim ederlermiki araci bana ?

• itiraz et verme kendinin yaptıracağını söyle taş koy ,
    kuzu olursan anlamazlar.sağa sola şikayet et
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantagram

ikinci ellerdeki acayip uçuk fiyatlardan ötürü bende sıfır km araç almayı düşünüyorum...önerebileceğiniz renault bayii var mı en uygun fiyatı alabileceğim.ayrıyetten yanında hediye veren bayi olursa daha iyi olur:) 2008 de sıfır auris almıştım confort model 16''orj toyota alaşımlı jant+zenon far+park sensoru+boya iç döşeme motor koruma bedeva almıştım böyle kampanya yapan bayii var mı hala:)

chevrolet cruze ve opel astra classic de olabilir tam karar veremedim:(

Burası oyakçıların kampanyası ile ilgili yaşadığınız yer neresi bilmiyorum ama Denizli bayi Sadıkoğullarından muhakkak fiyat alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

Mais'in takipcisi aradi plakam cikmis.

Kardeş sen nereden aliyo dun

• yukarıdaki şikayeti metni güzel bende kopyalayıp şikayetimi ilettim,
    arkadaşlar bu tip mağduriyetler ancak el birliği ile çözülür
    tıpkı eksik donanımlarda yaşadığımız mağduriyet gibi
    millet bana neci olursa yada forumu misafir pozisyonunda pusuya yatıp ta acaba
    bi hak alırlarda ben de faydalanırmıyım diyenler eminin var bu şekilde bir yerlere gelinmez
    Ankaradan araç alacaklar lütfen herkes yukarıdaki metni oyak,mais,şikayet var vb yerlere
    geç olmadan iletin ki hakkınız olan 1 kuruşu dahi kimseye yedirmeyin.
  • quote:

quote:

siz aracınzıı alabildiniz mi?? bana 10-15 arasında demişlerdi..Sözlerinde yine durmadılar..
    20-22 arasında alacağımı söyluyolar..Ne kaypak adammıs bunlar yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: hemalihe

quote:

quote:

siz aracınzıı alabildiniz mi?? bana 10-15 arasında demişlerdi..Sözlerinde yine durmadılar..
    20-22 arasında alacağımı söyluyolar..Ne kaypak adammıs bunlar yaa

Ben cuma ya kadar alırım diye bekliyorum . Geçen hafta paralarını yatirdim çünkü. Sen ne zaman yatırdın paranın tamamını..vekalet i falan da ben geçen hafta teslim etmistim.

• quote:

quote:

İzmir Bornova

• şikayet var.com a yazmıştım.ankara mais tarafından fazladan talep edilen ücretlerle ilgili renault genel müdürlük tarafından arandım.konu ile ilgili gerekli inceleme yapılıp tarafınıza dönülecektir denildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmtblt

quote:

Orijinalden alıntı: noctherion

quote:

Orijinalden alıntı: althandikmen57

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: axisios

althandikmen57
    hangi ithal aracı beklemektesiniz.ben ankara mais e sordum mart ortasını bulur dediler

scenic aracımı beklemekteyim mart ta şu makyajlı olan çıkacak diyorlar anlayacağınız bu da ortaya çıkan başka bir kazık bize eskileri verecekler...

Bu konuda hiç birşey yapamayacak mıyız? Bayilerde 2013 model olarak bize verilenler satılmayacak. Burdan birşey tutturabiliriz

hocam Bornova maisle görüştüm bizim araçlar hala üretim aşamasında görünüyor dedi arkadaş yani daha araçlar piyasada yok benim kanaatim 2013 scenic bizim alacağımız kasa Türkiye de yok zaten ilk bize gelecekti oda daha gelmedi doğru mu? marta kadar 2012 model bizim kasa olanları eritecekler gibi geliyor. 2013 scenic hiçbir yerde yok ki. hatta bugün görüştüğüm mais yetkilisinin yeni makyajlı kasadan haberi bile yok ilk ben söyledim. eğer sizin dediğiniz gibi yaparlarsa bize özel üretmiş gibi olurlar o halde de biz haklı oluruz gibi geliyor. ama sanki biz makyajlı kasa alacakmışız gibi geliyor bana inşallah tabi.

bize özel üretim yapmayacaklarını ama stokta bekleyen 2012 üretimleri 2013 model olarak bize vereceklerini düşünüyorum. 2013 model yeni kasanın verilme ihtimali bence yok. Çünkü yeni kasada ilave donanım var.R-LİNK. Bu donanımı bize verecek olsalardı donanım farkından meydana gelen ek ücret talep ederlerdi. Bizden para istemediklerine göre ....

Öyle 2012 leri 2013 yaptım diyemezler 2012 ler 2012 yilinda uretilmis demektir. su anda aracin 2013 model olmasi demek şasi numaraları 2013 yılındaki üretilecek araçlara gore verilmis olmasi ve üretimin 2013 yılında yapılmış olması gerekiyor. bizim araçlar hala üretim aşamasında gözüküyor. şasi numarası arac üretilmesinden önce veriliyormuş bantta sasilere basılıyormuş yani bizim şasi numaraları verildi ancak arac henuz uretilmedi. Birde Rlink şu anda türkiyede hiçbir araçta yokmuş yeni gelenlere de R Link siz olacak diye söylenmis öyle gelmiş ve oyle teslim ediyorlarmış bunu da fiyattan dusuyorlarmis çünkü renault bunu turkcell aracılığıyla yapacakmış ama anlaşma saglayamamislar dolayısıyla turkiyeye gelen araçlar Rlink siz gelecek bunu mais ten öğrendim.

Merhaba bu bilginiz güncel midir acaba? Çünkü bende R-Link paketi istemistim. Daha sonra bana R-Link olmayacak diye geri dönmüşlerdi. Sonra Ocak ayı ortasında tekrar döndüler R-link dahil edilmiş diye. Ekstra para yatırdım.

hangi araç için extra r-link ücreti ödediniz ??? önemli birşey bu.

veeee cevap geldi buyrun cevap oyak genel merkezden...

Sayın Üyemiz,

Renault Mais'ten gelen cevabı bilgilerinize sunarız.

"Teslim edilecek araçlar, kampanya başında tarafınıza sunulan görseldeki araçlar olup haziran ayında satışa sunulacak makyajlı modeller değildir.
    Kampanya kapsamında teslim edilecek tüm araçlar 2013 model yılı olacaktır."

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: noctherion

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: axisios

althandikmen57
    hangi ithal aracı beklemektesiniz.ben ankara mais e sordum mart ortasını bulur dediler

scenic aracımı beklemekteyim mart ta şu makyajlı olan çıkacak diyorlar anlayacağınız bu da ortaya çıkan başka bir kazık bize eskileri verecekler...

Bu konuda hiç birşey yapamayacak mıyız? Bayilerde 2013 model olarak bize verilenler satılmayacak. Burdan birşey tutturabiliriz

hocam Bornova maisle görüştüm bizim araçlar hala üretim aşamasında görünüyor dedi arkadaş yani daha araçlar piyasada yok benim kanaatim 2013 scenic bizim alacağımız kasa Türkiye de yok zaten ilk bize gelecekti oda daha gelmedi doğru mu? marta kadar 2012 model bizim kasa olanları eritecekler gibi geliyor. 2013 scenic hiçbir yerde yok ki. hatta bugün görüştüğüm mais yetkilisinin yeni makyajlı kasadan haberi bile yok ilk ben söyledim. eğer sizin dediğiniz gibi yaparlarsa bize özel üretmiş gibi olurlar o halde de biz haklı oluruz gibi geliyor. ama sanki biz makyajlı kasa alacakmışız gibi geliyor bana inşallah tabi.

bize özel üretim yapmayacaklarını ama stokta bekleyen 2012 üretimleri 2013 model olarak bize vereceklerini düşünüyorum. 2013 model yeni kasanın verilme ihtimali bence yok. Çünkü yeni kasada ilave donanım var.R-LİNK. Bu donanımı bize verecek olsalardı donanım farkından meydana gelen ek ücret talep ederlerdi. Bizden para istemediklerine göre ....

Öyle 2012 leri 2013 yaptım diyemezler 2012 ler 2012 yilinda uretilmis demektir. su anda aracin 2013 model olmasi demek şasi numaraları 2013 yılındaki üretilecek araçlara gore verilmis olmasi ve üretimin 2013 yılında yapılmış olması gerekiyor. bizim araçlar hala üretim aşamasında gözüküyor. şasi numarası arac üretilmesinden önce veriliyormuş bantta sasilere basılıyormuş yani bizim şasi numaraları verildi ancak arac henuz uretilmedi. Birde Rlink şu anda türkiyede hiçbir araçta yokmuş yeni gelenlere de R Link siz olacak diye söylenmis öyle gelmiş ve oyle teslim ediyorlarmış bunu da fiyattan dusuyorlarmis çünkü renault bunu turkcell aracılığıyla yapacakmış ama anlaşma saglayamamislar dolayısıyla turkiyeye gelen araçlar Rlink siz gelecek bunu mais ten öğrendim.

Merhaba bu bilginiz güncel midir acaba? Çünkü bende R-Link paketi istemistim. Daha sonra bana R-Link olmayacak diye geri dönmüşlerdi. Sonra Ocak ayı ortasında tekrar döndüler R-link dahil edilmiş diye. Ekstra para yatırdım.

hangi araç için extra r-link ücreti ödediniz ??? önemli birşey bu.

veeee cevap geldi buyrun cevap oyak genel merkezden...

Sayın Üyemiz,

Renault Mais'ten gelen cevabı bilgilerinize sunarız.

"Teslim edilecek araçlar, kampanya başında tarafınıza sunulan görseldeki araçlar olup haziran ayında satışa sunulacak makyajlı modeller değildir.
    Kampanya kapsamında teslim edilecek tüm araçlar 2013 model yılı olacaktır."

şaşırmadım,,,, artık söylenecek birşey yok. Merak ediyorum yalnız,,,bayiler 2013 makyajsız model SATACAK MI? bence getirmezler bile. 2012 leri satarlar.
    siz aracı nerden alacaksınız Ankara mais mi??

• quote:

Orijinalden alıntı: kivilivi

yukarıdaki şikayeti metni güzel bende kopyalayıp şikayetimi ilettim,
    arkadaşlar bu tip mağduriyetler ancak el birliği ile çözülür
    tıpkı eksik donanımlarda yaşadığımız mağduriyet gibi
    millet bana neci olursa yada forumu misafir pozisyonunda pusuya yatıp ta acaba
    bi hak alırlarda ben de faydalanırmıyım diyenler eminin var bu şekilde bir yerlere gelinmez
    Ankaradan araç alacaklar lütfen herkes yukarıdaki metni oyak,mais,şikayet var vb yerlere
    geç olmadan iletin ki hakkınız olan 1 kuruşu dahi kimseye yedirmeyin.

bu metni bizden vekalet talep ettikleri zaman mı gönderelim şimdi mi?

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.