Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Clio için Touch versiyon kalkıcak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 5 mart perşembe saat:16.00 da teslimat için randevu aldım ama an itibariyle hala plakam çıkmadı.Biletimi felan hallettim umarım bir problem çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: foxprohira

quote:

Orijinalden alıntı: Birdal Ekdemir

Asbisten nasil kontrol ediyoruz

Onu bende tam olarak bilmiyorum. E devlette vergi borcu kısmında görünüyrdu ama bugün baktım vergi borcum kalkmış. Or_bay arkadaş yardımcı olur belki

görünen borç asbis trafik ise ruhsat bedeli bu 1-2 gün kalıp kayboluyor borç ödenince.

mtv yazısını gördüğünüzde hayırlı olsun aracınız 2 güne teslim edilecek demektir.
  • yyildirayy kullanıcısına yanıt
    Aracı satmadan indirim yansımıyor.
    Önce eski araç satılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

O değilde @Or_By Ankara Mais te sanırım bgn hiç sesi çıkmadı birazdan fotoğraflarla damlar .
    Teslim almadan bırakmaz bayiyi .

aynen hayırlısıyla teslim aldım bugun aracımı allah kaza bela göstermesin
    />
    çok güzel çok beğendim umarım herkesin beklediği o büyük ana en kısa sürede kavuşurlar. gerçekten beklerken çok gergin oluyor insan arkadaşlarada hak vermiyor değilim ama biraz sabır gösterin lütfen belli noktaları paylaştık zaten burada onlara dikkat ederseniz daha çabuk sonuca ulaşırsınız. eğerki geçmiş zaman stresle birini kırdıysam affola. sanki veda konuşması gibi oldu buda neyse uzatmayayım

• Ahahahhaha

Hadi hayırlı olsun foto var mı ?
    Mobileden göremedim .

Bak aga aksesuar vs . alırken haber ver beraber araştırma yapalım .

• eyvalllah saolasın pazargünkü çektiğim fotoların en başında var zaten o yüzden koymadım bir daha. tamamdır
  • zaradr kullanıcısına yanıt
    Tşkler

• Teslim için denk geldim.
    O ne demek derseniz;
    Bu gün sigorta teklifi alayım diye Ankara MAİS'e gittim. Bu arada da arabamı sorarım dedim. MAİS'e geldiğimde mtcime arabanın durumunu sorduğum mail'e cevap geldi. mailde aracım hakkında bilgi gelmediği üretimi bitmek üzere olan araçların vergilerini işleri hızlandırması için yatırdıklarını, e-devlette onun için gözüktüğü ile ilgili cevap vardı. Ben ümidimi kesmiştim ki bir beyefendi aracın geldiğini farklı bir garajda olduğunu söyledi. Bunun üzerinde mtcim işlemler için odasına, ben de sigorta teklifi almak için sigorta bölümüne gittim. 980 kasko 337 sigorta teklifini aldıktan sonra mtcim vekalet ve teslimat ödemesini istedi. biraz önce teslim ödemesini havale ettim. yarın da sigorta, kasko ve vekalet işlerini halledeceğim. Bakalım kaç günde teslim alacağım. Darısı bekleyenlerin başına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memo20yorga -- 2 Mart 2015; 20:08:44 >

• :46.878,85 TLFatura Toplamı
    Güç :115 : Lastik 5
    Aracın teslim tarihindeki fiyatlar geçerlidir. Saygılarımızla
    Teslim Fiyatı47.881,25 TL :
    Diğer Masraflar Plaka :500,00 TL : Motorlu Taşıtlar Vergisi472,50 TL Eğitime Katkı :29,90 TL : Toplam1.002,40 TL
    : Silindir 1598 Kapı / Vites :4/CVT Net Boş Ağırlığı: Üretim Yılı :2015 :
    26.898,51 TL
    : :
    :
    Renk :BEYAZ :
    :
    :
    :
    :
    : : :
    :
    :
    KDV7.151,01 TL
    ÖTV 12.329,33 TL
    Nakliye500,00 TL İndirim 0,00 TL
    18,00
    45,00
    # KIRKYEDİBİN SEKİZYÜZSEKSENBİR TL YİRMİBEŞ KRŞ. #
    KDV Matrahı 39.727,84 TL
    27.398,51 TL
    2015
    ÖTV Matrahı
    Model Yılı
    RENAULT Yeni Megane HB Touch Plus 1.6 16v CVT Otomatik 115 bg 2015MY Stepne 185/65 R15
  • meğer bizim araba 26,800 tl imiş ya
  • aracını alan formdan uçup gidiyor alamayanlar burda hep beraber saç baş yoluyoruz o niye olmadı bu niye olmadı diye hayırlısı bakalım bizimde teslimat yaklaşıyor
  • Bugün kasko ve sigorta işlerini hallettim kasko ak sigorta 950 tl trafik ise marphe sigorta 344 tl yarın bunların maillerini atıp beklemeye başlayacağım top benden çıktı

• Ankara'da vekaletname ücretleri farklılık arz ediyor mu? Ediyorsa uygun bir noter tavsiye eder misiniz?
  • BUGÜN ben yaptırdım vekalet 79 tl tuttu.

kasko 700 trafik 240 tl tuttu hayırlısı bakalım önceki araçtan indirimim vardı
  • Arkadaşlar merhaba, ben megane touch plus alıcam, acaba istanbul avrupa reno mais'ten siyah meganı olup teslim alan var mı? bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
  • yarın peşinat ödemesi kasko trafik e mail atıldı zaten araba ankarada beni bekliyor plaka vs. işlemleri beklemeye devam edeceğiz
  • 06PVP34 24 şubat en son alınan plaka adres bilgime göre demek ki bize buna yakın bir plaka gelecek hayırlısı bakalım
  • memo20yorga M kullanıcısına yanıt
    Sitelerde 3 notere bugün 68 TL ye yaptirdim hocam diğer yerlerden uygunmudur bilmiyorum.

• Teşekkürler hocam. uygun gibi duruyor ama siteler bana ters. çankaya etimesgut civarında var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.