Şimdi Ara

Renault Fluencenin fiyat listesi açıklandı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
0
Favori
19.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: enginu

"gerçeği belki daha güzeldir " bile diyemiyorum..

tasarım faciası..

yeni kasa megane hb lerden sonra, laguna hb lerden sonra bu fülüans cidden rezalet ötesi!..

Değerlendirdiğin araçlar hatchback adı üstünde.Sedane alanın amacı farklı hb alanın farklı.
  • Bu reno bu işi bi öğrenemedi. Bu fiyata bu araba alınmaz. Aynı zamanda en üst modelinde halen daha ESP opsiyonel.
  • yalnız araç neredeyse d segmenti boyutlarında:

uzunluk:462 cm genişlik:181 cm yükseklik:148 cm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyky -- 30 Ekim 2009; 17:27:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Fiyatlar neye göre pahalı? Ortaya karışık fiyatlar, buyrun;

46.500 TL Honda Civic Sedan
    49.200 TL Toyota Corolla Dizel
    47.500 TL Opel Astra Sedan Dizel
    54.300 TL Volkswagen Jetta Dizel
    35.000 TL Hyundai Accent Era Dizel
    39.000 TL Fiat Linea Dizel
    44.300 TL KIA Cee'd Dizel
    68.100 TL Skoda Octavia Dizel
    56.500 TL Seat Leon
    120.550 TL BMW 3.20 Dizel
    47.000 € Mercedes-Benz C180 K BlueEfficiency

Bir de zırt pırt araya sokuşturulan Volkswagen Passat 40.800 TL. Aynı araca 100.000 TL'nin üzerinde bir fiyata da sahip olabiliyor canı sıkılan varsa.

Az önce baktım bu fiyatlara. Bilmiyorum artık ekstra donanımlarla fiyatlara nereye kadar uçuyor. Özel serileri yazmadım. Çeşit çeşit sınıflardan (aha, gene sınıf dedim ) araçlar işte hepsi. Sınıfa göre mi pahalı? İsme göre mi? Markaya göre mi? Yoksa ön kısmın tasarımına göre mi?

Yukarıdaki araçların hangisine o paraları verirsiniz demek kadar saçma bir şey olamaz...

Yukarıdaki araçların birisi hariç hiçbiri o paraları haketmiyor, ister tasarımına göre de, ister donanımına göre de
    hakeden bitane var , onu da biliyosun zaten ayrı yazmışsın, en boş donanımıyla listedeki alt sınıf arabaları tepetaklak eder, tipine kimse çirkin diyemez, kalitesiyle yine ezer geçer, üstelik benzinlidir,lpg takınca dizelle bir yakar, kulak işkencecisi abuk dizel gürültüsü ve 85bin km sonra elinize alacağınız bi turbosu yoktur. Az biraz gitmez sadece

Ama bizim millet gider yine o uyduruk arabalara passattan çok para verir. bayılır kamyon kullanmaya, ne de olsa baba mesleğidir

• quote:

Orijinalden alıntı: spyky

yalnız araç neredeyse d segmenti boyutlarında:

yanına gelindiğine daha büyük olduğu anlaşılınıyor zaten
  • 2 KASIMDA YENİLENECEK OLAN FİYATLAR NE ŞEKLDE OLCAK BİLEN VARMI? BEN ARADIM BURSA MAİSİ BUGÜN HİÇ BİR ŞEKİLDE CEVAP ALAMADIM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkangel025

2 KASIMDA YENİLENECEK OLAN FİYATLAR NE ŞEKLDE OLCAK BİLEN VARMI? BEN ARADIM BURSA MAİSİ BUGÜN HİÇ BİR ŞEKİLDE CEVAP ALAMADIM.

yenilenecek fiyatlara oyak indirimi vs gibi şeylerle muhakkak indirim yapacaklardır herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warrıor Sako

quote:

Orijinalden alıntı: spyky

yalnız araç neredeyse d segmenti boyutlarında:

yanına gelindiğine daha büyük olduğu anlaşılınıyor zaten

evet ben hatta merak edip baktım, yeni kasa corolla dan hem daha uzun hemde daha geniş bir araç
  • Fiyatlar çok iyi 10 ar tane kapın fluenceden 2020 den geliyorum sözümü dinleyin
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.