Şimdi Ara

RENAULT FLUENCE PAKETLERİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
18.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ŞU SIRALAR AKLIMDAKİ ARAÇ FLUENCE FAKAT DONANIM PAKETLERİNİ ANLAYAMADIM EN FAZLA 2012 MODEL ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM DİZEL VE BENZİNLİ SEÇENEKLERİ VAR VE BU SEÇENEKLERDE ÇOK FARKLI MODELLER VAR MODELLER VE ARASINDA Kİ FARKLAR NELERDİR ÖĞRENEBİLİR MİYİM ACABA ?

• Hocam alacaksan privilige al,diğerlerine bakma derim.Arabada herşey var.Benzinli dizel konusuda sana kalmış.2. elde dizel biraz riskli benzinliye göre,ama benzinli alacaksan otomatik alma sakın,çok yakıyor.bendede manuel benzinli privilige var,2010 dan beri kullanıyorum,bir sorun yaşamadım.
  • Sizin Aracın Ortalama Fiyatı Nedir Peki Hocam ?
  • Hocam biz aracı sıfır almıştık 2012 model dynamique modeli tercih etmemim sebebi privillageye göre 4 milyar daha ucuzdu.Aradaki farklar bildiğim kadarıyla açılır tavan,xenon far,sound by arkamsy ses sistemi hariç özellikleri aynı.4 milyar fark oynuyorsa dynamique al.Az kilometreli dizel almaya çalışın.Hemen elden çıkıyor.Ek olarak 110 beygir öneririm.çok tatmin eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Warknife_ -- 16 Temmuz 2015; 3:05:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.