Şimdi Ara

RENAULT CLIO IV KULLANANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BU ARAÇ BÜYÜK ZAMANDIR TAKİBİMDE 2012-2013 MODEL MAUNELLERİNİ ARAŞTIRIYORUM AZ KİLOMETRELİ

BU ARAÇI KULLANANLARDAN IYI VEYA KÖTÜ YORUM ALABILIR MIYIM BIR AKSILIK OLMAZSA BU HAFTA ALICAĞIM ARACI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 14 aydır kullanıyorum.

kötü yanları:
    1. iç mekanda kullanılan malzemelerin kalitesi kötü
    2. arka süspansiyonlardan, özellikle bozuk yolda gelen ses
    3. navigasyonu berbat ötesi
    4. kapıları açtığın anda, açık olan camları anahtarı takmadan veya çalıştırmadan yukarı çekememek
    5. lastiklerinin ara ebat olmasından dolayı diğerlerinden adet başına 100 tl pahalı olması
    6. stepnenin bagajın altında olmasından dolayı kullanışlı olmaması
    7. DCi motorun çok hassas olmasından dolayı hep kaliteli yakıt alma zorunluluğu

iyi yanları:
    1. gerçekten az yakan bir araç. (dizel için) kendi tüketimi yazınca kimse inanmadığı için yazmayı bıraktım.
    2. torku ve beygiri araca yeterli geldiği için tatmin edici performans (kısmen)
    3. yol tutuşu sınıfına göre daha iyi. (2589 mm aks ve daha fazla iz mesafesinin yanında 195 taban lastiklerin sayesinde) her şeye rağmen esp olmasa yeterli olmayacak gibi...
    4. koltuklarının konforu (yumuşak koltuk sevenler için) uzun yolda hiç yormayan bir araç.
    5. ön panelin üst tarafı hafif yumuşak olduğundan çok az ses gelmesi.
    6. 2. elde peynir ekmek gibi satması
    7. kişiselleştirme şansı ( bende mavi çeritler var)
    8. bagajı. gayet yeterli 300 litre.
    9. 3 yıl garantisi. 2 yıllara göre...
    10. anahtarsız çalıştırma ve start-stop sistemi...

sonuç: yeni çıkan araçlara bakınca sıfır hali bile 37 bin deki 2013 aracımdan daha fazla şey veremiyor. 2. el alınacak en mantıklı küçük araç.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.