Şimdi Ara

Renault Austral Nasıldır Alınır Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 200hp full hybrid alalım diyoruz c3a 2021 var onu verecez c3a feel paket pek memnun değiliz çok boş araba
    1.9 milyon austral
    Bu fiyat bandında 3008 Tucson Sportage 408 var
    3008 in yenisi gelecek

• ben zamaninda aldim memnunum (1.3 163bg mild hibrit olani), ama ayni fiyata tucson n-line yada ne bileyim yeni 3008 in dolu versiyonu alabiliyor olsam onlari alirdim. Ne iyi ne de kötüleme anlaminda fanatiklik yapmamak lazim

iç-dis çok alimli bir araba olmasi, içinin ferah/genis olmasi, cvt sanzimanin bekledigim gibi kötü degil çok rahat olmasi, konforu, kablosuz carplay gibi çok iyi calisan bazi teknojik özellikleri begendigim seyler

yüksek hizda yalitiminin kötü olmasi, acc olmamasi, performans istendiginde agir kalmasi begenmedigim seyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cwr -- 7 Ekim 2023; 17:13:29 >
  • cwr kullanıcısına yanıt

Bir de araç çok demode duruyor . Renaultun yeni tasarım dili değişti Allahtan

• quote:

Orijinalden alıntı: cwr

ben zamaninda aldim memnunum (1.3 163bg mild hibrit olani), ama ayni fiyata tucson n-line yada ne bileyim yeni 3008 in dolu versiyonu alabiliyor olsam onlari alirdim. Ne iyi ne de kötüleme anlaminda fanatiklik yapmamak lazim

iç-dis çok alimli bir araba olmasi, içinin ferah/genis olmasi, cvt sanzimanin bekledigim gibi kötü degil çok rahat olmasi, konforu, kablosuz carplay gibi çok iyi calisan bazi teknojik özellikleri begendigim seyler

yüksek hizda yalitiminin kötü olmasi, acc olmamasi, performans istendiginde agir kalmasi begenmedigim seyler
    Hocam benim c suv de fav aracım yıllardır 3008 dir kendi aracımda yeni kasa 208 zaten yani şuan orta segmentin en iyisi gözümde net olarak peugeot ama
    3008 eskidi ve yenisi gelecek
    Austral ile güncel 3008 i kıyaslarsam Austral iç dış daha güzel hybrid olayı yine bir artı

• Acc yok bu devirde acc olmayan araç alınmaz
  • Bir nesil sonra adı aremis falan olur. Renault bu c ve d suv olayını tutturamadı. Sadece ikinci el fırsat aracı bulursanız alınır.
  • Acele yoksa yeni 3008 beklenir. Acele varsa Tucson alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Acele yoksa yeni 3008 beklenir. Acele varsa Tucson alınır.
    Hocam muhtemelen yeni 3008 segmentte yine kral tacını alırda güncellerde bana en iyisi austral gibi geliyor malzeme kaliteside yüksek artık
    Tucson sizce daha mı iyi austral den
  • TavukMemesi kullanıcısına yanıt

3008 sdece elektrikli gelemeycek mi,? nasıl segment kralı olacak

• Reno niye bi kaç senede bir model ismini değiştiriyor? Modelin piyasa değeri düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

3008 sdece elektrikli gelemeycek mi,? nasıl segment kralı olacak

Yeni modeller artık elektrikli zaten
  • Sportage en güzeli
  • murattekno kullanıcısına yanıt

Hayır

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Sportage de çok güzel adamın aklını çeliyorda Austral tank gibi duruyor Austral alırdım

• Bir müşterim şehiriçinde uzakdoğu araçlardan daha yüksek yakdığını söyleyerek geçenlerde sattı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.