Şimdi Ara

RENAULT 21fan club 21ciler BURAYA!!!! efsane araç 21 optima-manager-concorde-turbo-quadra (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.097
Cevap
39
Favori
1.304.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: alexair80

hayda şimdi ne yapacağız ben benim elektirikli aynayı söküp yerine manuel ayna takacaktım sıcaklık göstergesinin orda olduğunu duydum şimdi ne olacak. motorsikletin yandan sıyırması sonucu sol aynanın motordaki tırnakları camı kırıldı camcıdan kestirdim taktırdım şu an iş görüyor ama motorun tırnakları kırılmış motor çalışıyor aynada hareket yok bende bir yerden çok ucuz bir şekilde sıfır aldığım maneger manuel aynaları takacaktım malum elektrikli ayna pahalı şimdi onlar elimizdemi kalacak?
    eğer öyleyse elektrikli aynayı eski haline geri nasıl getirebilirim?

çıkma aynayı tercih edebilirsin. işin aslı menagerlerin ayna içlerinin dahi uyabileceğinden şüpheliyim. ya da yol bilgisayarı termometresini iptal edeceksin. bence çıkmacılara bir bak.

• yeni buji kablosu almam lazım fakat bulamıyorum.nerden temin edebilirim.
  • sanırım o kabloyu servisten almalısın.
  • Commonwealt teşekkürler.
    Recep 41 Servise gitmeden önce 0312 3942444 den bir sor bakalım.Eğer ordada yoksa enazından varsa bir yolu öğrenebilirsin.
  • bakalım servise bi gideyim.ama zor bulanan bir parça.çünkü parçacı istanbuldaki parçacıları dahi aradı ama yok.sağolun dostlar.

bazı arkadaşlar arabalarının resimlerini koyacaktı ne oldu.kimseden ses yok.bende koyma istiyorum ama imkan yok şuan.
  • Recep 41 ,
    Merakımdan soruyorum.Buji kablosu muhakkak orjinal reno concorde için olanındanmı olmalı-yani concordeye uyacak başka bir buji kablosu olamazmı.Bunu ustalara yada yedek parçacılara sordunmu.Tam olarak bu olaya hakim değilim ama bildiğim kadarı ile buji kablosu distrübütörden gelen elektrik akımını bujilere taşıyor .Yani ne bileyim başka bir markanın kablosu olabilir belkide .Eğer uzunlukları uymazsa buna bir çözüm bulunabilir. Gerçi kablonun direnci her araba için aynı olmayabilir ama uygun olanı bulunabilir.Gerçi buna garanti verecek yada işin bu kısmını bilen bir usta yada yedek parçacıda varmı bilinmez ama araştırmakda fayda var bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gakgunlu -- 2 Nisan 2007; 20:57:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gakgunlu

Recep 41 ,
    Merakımdan soruyorum.Buji kablosu muhakkak orjinal reno concorde için olanındanmı olmalı-yani concordeye uyacak başka bir buji kablosu olamazmı.Bunu ustalara yada yedek parçacılara sordunmu.Tam olarak bu olaya hakim değilim ama bildiğim kadarı ile buji kablosu distrübütörden gelen elektrik akımını bujilere taşıyor .Yani ne bileyim başka bir markanın kablosu olabilir belkide .Eğer uzunlukları uymazsa buna bir çözüm bulunabilir. Gerçi kablonun direnci her araba için aynı olmayabilir ama uygun olanı bulunabilir.Gerçi buna garanti verecek yada işin bu kısmını bilen bir usta yada yedek parçacıda varmı bilinmez ama araştırmakda fayda var bence.

bende pek bilgi sahibi değilim.triger kayışını değiştirirken usta buji kablosunun da değişmesini söledi.parçacı diğer buji kablolarına baktı ama olmaz dedi.yenisinide bulamadı çok araştırmasına rağmen.ben kocaelide ikamet ediyorum istanbulda kesin vardır ama nerede.

• ya bu concorde lerle managerların buji kabloları olmuyom birbirine?
  • selam arkadaşlar.
    malesef concorde buji kablosu ne manager ne de optimalarla aynı değil. işin aslı concorde'nin hiçbir parçası bu serilere uymaz. ama bence bu kabloyu orijinal alman daha iyi olacaktır. çünkü motor performansı açısından önemli. servislerde bulabilirsin. üstelik pahalı da değil.
  • alexair80 ilk sahibimisin.valla çok temizmiş araban.resimlerden öle gözüküyor.allah kaza bela vermesin.

zaten bu arabayla kaza yapanın vay haline.
  • geçen gün bir reno bayisine gittim.bi bakayım dedim arabalara.satıcıyla biraz muhabbet ettikte.benim arabaya bakıp bir zamanlar bunlar 3 tane broadway alıyordu dedi.sonundada bunların düştüğü duruma yakında lagunalar düşecek dedi.bakalım lagunalar düşecek mi ama çok güzel araba lagunalarda.gerçe renonun her arabası güzel allah için.
  • alexair araçlarımız aynı renk. direksiyon simidindeki deri yıpranmasını ben de yaşıyorum o sorunu hiç çözmeye çalıştın mı? ben bi kaç yere sordum 150 ytl den aşağı para istemediler. orijinal simide ise 790 ytl fiyat çekiyolar. var mı o deriyi yeniletmenin bir yolu? bu arada senin canavar kaç model?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commonwealth -- 4 Nisan 2007; 11:52:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dsc86

arabamı servise verdim bakalım ne kadar içeri girdik bütçe olarak

inşallah fazla girmezsin.

ya arkadaşlar benim arabada yeni bir sorun meydana geldi.benzin kokusu oluşmaya başladı.hiç böyle bi sorunla karşılaşan varmı.benim yapabileceğim birşey varmı.
  • bu da benim canavar manager 92 model 159 binde.

arabanın direksiyonunu hiç sevmiyorum ama ya.çok cızıl boş duruyo.ama ergonomik

• quote:

Orjinalden alıntı: dsc86

babam karşılaşmıştı ......
    benzin filtresinde deki kaçaak havalandırmayla içeriye dönüş yapıyordu.....

bizim başımıza gelen durum buydu.....

teşekkür ederim ama herhalde 250 civarı bir şey tutacakmış ustadan gelen cevap böyle......

olabilir.benzin filtresi nerde oluyor ya.birde kendiniz mi hallettiniz yoksa usta yardımıyla sorunu düzelttiniz.
  • Alexair80 arabadan gercekten cok temiz gozukuyo, özellikle jantları. benim jantlar biraz mat duruyo önerebileceginiz birsey var mı?
  • arkadaşlar bu hararet dercesinin yanındaki gostergenin ne anlama geldiğini bilen varmı hala çözemedim:)
  • o gösterge aracın çalışmaya hazır olduğunu gösteriyor. özellikle çok soğuk havalarda tek basışta çalışabilmesi için gerekli. gösterge benzinin enjektörlere verildiğini ifade edr.
  • bu jantlar yerli. cms üretiyor ve hala orijinalleri piyasada var.
  • saolasın.gecen sene aldım aldığımda 127 bindeydi kaportada ufak tefek çürükler var diğer tarafta.bi para denkleştirip komple bakıma sokmak lazım artık.
    Orjinalden alıntı: tomisus

Orjinalden alıntı: okeyn

bu da benim canavar manager 92 model 159 binde.

yaşına göre kilometresi baya azmış hocam. aracınız temize benziyor. allah ka<a bela vermesin
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.