Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (527. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shadowz61

Hala bulunamadımı

Şu müziğe birileri el atsın gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: 3500efe

quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

Hala bulunamadımı

Şu müziğe birileri el atsın gerçekten

Müjde bulundu. Mis-Teeq - Scandalous (ultimix106)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3500efe -- 6 Nisan 2010; 16:38:00 >

• bende 2 müzik arıyorum

biri nicolas cage flimde çalıyodu Lord war filimde savaş lordu fliminde ucağı afrikaya indirdikten sonra bir müzik çalıyo hatta bu müzik ülkemizde ntv o'an proğramında fon müziği bilen lerin yardımı

İkincisi buda filimden NO RESERVATİONS aşk tarifi flimindn oyunucusu catrein zeta jones başroller dee aralardaa hep bir duygusal piyano müziği var aradım aradım bulamadım

konuyu da inceleyemedim tek tek çünkii 176 sayfa olmuş kusura bakmayın burayazdım bulursanız sevinirm bana pm atabilirsiniz
  • http://sendables.jibjab.com/view/dBWW9H8g2kZHSyrB
    (watch the videoyaya tıklayınız)

Şuradaki müziğin ismini bulan olursa çok sevinirim ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pienone

quote:

Orijinalden alıntı: TSEN

Discovery Channel'da "Kırılma noktası" diye bir program var. Reklamında bir limuzini havaya uçuruyorlar. Tanıtım reklamında çalan müziği bilen var mı acaba... Şimdiden teşekkürler...

dostum aradığın müzik Kasabian-Club Foot

Çok teşekkürler arkadaşım..Saygılar..
  • lütfen bulunca msj atablr msn? deli olcam,bulamadm bir türlü..
  • Burn müziğini bulabilir misiniz ?
  • ntvspor gol programında imkansız gollerin adamı zlatan diye bir video verdiler.ovideoda çalan şarkıyı arıyorum.
  • ntvsporda elclasico da çıkan r ock parça :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: msmmsm

Merhaba. Sinan Çetin'in sunduğu zamanlarda Film Gibi programında çalan yabancı müziği arıyorum. Barış Mançu'nun Gülpembe şarkısı değil. İçinde sadece Baby kelimesinin geçtiğini hatırlıyorum.

Merhaba. Bu müziği arıyorum. Lütfen yardımcı olun......
  • carte dor reklam müziği.. hani bi anne çocuklarına we eşine carte dor götürüodu.. lütfen,çok aradm.. son umudumsun..
  • Arkadaşlar benimde merak ettiğim bir müzik var.ntv yada ntv spor yada cnbc e izleyeniniz varsa eğer görebilir.the pasific dizisinin fragmanını gösteriyor bu 3 kanal vede fragmanın sonuna doğru biraz hareketli bir şarkı var eski bir şarkı ama bulmanız zor olabilir.yada bilen olmayabilir.bulan olursa çok sevinirim.
  • fiat in bi reklami vardi eski arabalarindan yeni arabalara dogru geliyodu orda calan muzigin ismini soyleyebilir misiniz butun sayfalari okuyamadim verildiyse affola
  • Arkadaşlar TEKNOSA reklamında ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR ekibinden oynayanların reklamında çalan CLUBBER şarkı ne acaba bileniniz varmı??????
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_m_x

fiat in bi reklami vardi eski arabalarindan yeni arabalara dogru geliyodu orda calan muzigin ismini soyleyebilir misiniz butun sayfalari okuyamadim verildiyse affola

Ray Charles - Hit the road jack.
  • Arkadaşlar bugün sabah ntv sporda barcelona - arsenal dı sanırım özet gibi birşey vardı.Cok güzel bi yabancı şarkı vardı biliyormusunuz?
  • Fox Tv de Yabancı Dizi Tanımı Yapılırken arka fonda çalan bi müzik var bayan söylüyor . Dido sesine çok benzettim. Bulabilirseniz çok sevinirim.
    Ayrıca bu konuyu açan ve güzel müzikleri bulmamamızda yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Burn müziğini bulabilir misiniz ?

+1 bende arıyorum o gitarlı olanı dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: endoplazmik_retikulum

yha burn reklamındakii müzik ne yaa

+1 yine ben yine arıyorum yine bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanaraz

burn reklamında calan sarkını adı ney acaba ?

+1000000000000000000 kafayı yicem ya
  • 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.