Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (386. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Intralotsystems

Dostum Biraz daha bilgi verebilirsin bu reklam hakkında

kardeş bi pilot var uçakta gösteriyo sojnra aniden toyota kullanıyomuş gibi oluyo eve geliyo karısı filan karşılıyo,sonra konfordan filan bahsediyo

nananaananna your way filan diyodu (ama kia değil) eminim toyota corolla olduğuna
  • Bir arkadaşım Burn un reklam müziğini istiyor techno hiç ilgilenmediğim dal olduğu için size bir sorayım dedim

Kısa versiyonu burda ; http://rapidshare.com/files/133884082/burn.mp3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erhan -- 31 Temmuz 2008; 21:21:43 >
  • Yeni çıkan Coca Cola Light rekalmında çalan şarkı nedir?
  • Ntv Spor Haftanın Golleri'nde fonda çalan müziği arıyoruz..

ses kaydı:

http://www.imeem.com/people/tN56ps/music/4ktZ0UCn/allok_soft_1mp3/
  • ARK LAR COCA COLA REKLAMLARINDA REKLAMIN SON 5-10 SANİYESİNDE SÖZLERİ OLMAYAN SARKIYI BİLEN VARMI ????
    NOT:BULANLAR ÖDÜLLENDİRİLECEKTİR..
  • arkadaslar önceden ntv de premier lig mac reklamlarında calan müzigin adı nedir?ooo oooo ooo ooo gibi bişeydi
  • Arkadaşlar merak ettiğim iki reklam müziği var;

1-)yeni Coca Cola Light reklamında çalan müzik
    2-)Eski bir banka reklamıydı, sanırım "very very little fine house" sözleri geçiyordu şarkıda.
  • ford kuga tam emin değilim ama camille-janine 2 olarak geçiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheodoreBagwell

arkadaslar önceden ntv de premier lig mac reklamlarında calan müzigin adı nedir?ooo oooo ooo ooo gibi bişeydi

zombie-kenkraft
  • euro 2008 zamanında Türk milli takım oyuncularının çocukluğundan bu güne kadarki futbol maçı reklamındaki slowlaştırılmış müzikte mükemmeldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xswordfishx

e2 de Lenny Kravitz in türkiyeye geliş konserini gösterirlerken reklamın ilk giriş şarkısı var ismini biliyormusunuz bu şarkının yaa

Lenny Kravitz- I'll Be Waiting
  • orcun1622 kardesh brauncruzer noldu yha kac gündür onu bekliorm
  • BEYLER GÜLHANIN GALAKSİ REHBERİ DİE Bİ PROGRAM WAR TV8DE. PROGRAM BİTERKEN CALAN MÜZİĞİ BİLEN WARSA YARDIM EDERRSE SEWİNİRİM SİMDİDEN SAĞOLUN.
  • samsunq un yeni reklamı ve sprite 3g reklamının müziğini duyan qören bilen varmıııııııııııııııııııı?????????????
  • gs'tvde ajanda programinda forma tanitiminda calan parcayi blen vr mi eski br parcaydi
  • toyota corolla nın (yanılmıyosam 2005 yılı reklamıydı ) bi adam uçak kullanıyomuş gibi araba kullanıyodu hatta nanananna your way filan dioydu şarkıda

nolur biri bulsun kaç sene oldu arıyorum
  • Arkadaşlar enteresandır Ntvsporda EURO 2008 gollerini gösterirken çalan müzik uzun süredir aranılmış ama hiçbir sitede bulunamamış. Ben de ilk kez böyle bir şeyler karşılaşıyorum. Halen daha bu müzik bulunamadı mı yani ???
  • ben hotpoint ariston'daki müziği bulamıom...
  • bu topic ölmüş ya kimse cevap yazmıyor
  • ewet bencede :S
  • 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.