Şimdi Ara

Reklam İzleyerek Kara Kazanabileceğiniz Siteler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-Sitenin adı Reklammatiktir. Üye olacağınız bu sitede günde maksimum 10 dakikanızı ayırarak para kazanabilirsiniz.İzlediğiniz her reklam için belirli miktarlarda puan kazanırsınız.Kazandığınız puan durumu 50.000 olduğunda paranızı belirttiğiniz banka hesabına yatırabilirsiniz.1000 puan 1 liraya eşittir.

Nakit Puan Nedir?

NakitPuan hakkında merak ettiğiniz her şey burada!

Sevgili ReklamMatik Üyeleri, ReklamMatik'e üye olarak, kazanmak için ilk adımı attınız. Artık NakitPuan kazanma vakti geldi!

Nakit puan kazanmanın 3 Yolu
    1.Reklamları izleyerek
    2.Reklamları değerlendirerek
    3.Üye davet ederek.

Nakit Puanınızı Nasıl Paraya Dönüştürürsünüz?

NakitPuanlarınızı paraya donuştürmeniz için önce 50 YTL karşılığı olan 50.000 NakitPuan'a ulaşmanız gerekmektedir. 50.000 NakitPuan'a ulaştığınızda 50 YTL'niz dilerseniz ReklamMatik.com belirtmiş olduğunuz banka hesap numarasına yatırılacaktır. ReklamMatik tarafından yapılacak ödeme esnasında TC Kimlik numaranızı belirtmeniz zorunludur. Eğer birden fazla e-mail ile üye olduysanız, sadece bir tek üyeliğiniz kabul edilerek yalnız bu üyeliğe ait hesaba ödeme yapılacaktır. Diğer üyelikleriniz geçersiz sayılacak, bu üyeliklerle kazandığınız NakitPuanlar paraya dönüştürülmeyecektir.

Daha ayrıntılı bilgi için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Üye olmak için bu linke tıklayabilirsiniz.Bu linkten üye olursanız izlediğiniz reklamlardan bende puan kazanırım.(Sizden herhangi bir puan kesintisi olmaz ve bu linkten üye olursanız 500 bonus puan kazanırsınız.)

https://secure.reklammatik.com/member_main.php?page=new_member_link&refererid=54253701

Eğer benim referansımla üye olmak istemiyorsanız aşağıdaki adresten üye olabilirsiniz.

www.reklammatik.com

2-Diğer sitemizin adını süperteklif.Bu sitenin adını muhakkat bir çok kişi duymuştur.Bu siteyede üye olup profilinizi eksiksiz doldurmanız taktirde 7.500 puan kazanırsınız.Para talebinde bulunabilmek için puanlarınızın toplamı en az 100.000 olmalıdır.Bu sitede diğerinde olduğu gibi 1000 puan 1 liraya eşittir.Bu sistemdede belirtiğiniz e-postaya ve cep-tel numaranıza reklamlar gelir reklamı açtığınzda puan kazanırsınız.Sitedeki Bilgileri buraya ekliyorum.

Puan Nedir?

Puan hakkında merak ettiğiniz her şey burada!
    Sevgili SüperTeklif Üyeleri, SüperTeklif'e üye olarak, kazanmak için ilk adımı attınız. Artık Puan kazanma vakti geldi!

Puan Kazanmanın 3 yolu

SüperTeklif bir İzinli Pazarlama Platformudur!
    Tanıtım mesajlarının tümü, sizin izninizle ve yine istediğiniz sayı/sıklıkta gönderildiği için SüperTeklif tarafından 'İzinli Pazarlama Çalışmaları' diye adlandırılır.
    İzinli Pazarlama Çalışmaları çerçevesinde okuyacağınız her mesaj size Puan olarak geri döner!

1.Size gönderilen tanıtım mesajlarını okuyun, Puan kazanın!
    SüperTeklif, yaptığı pazarlama çalışmalarından elde ettiği net kazancın belli bir kısmını üyelerine dağıtır! SüperTeklif'ten başlıca Puan kazanma yolunuz; firmaların SüperTeklif aracılığıyla e-mail, SMS ve benzeri kanallarla size göndereceği tanıtım mesajlarını okumak!

2.Profil Bilgileri ve Tercihlerinizi tamamlayın, Puan kazanın!
    SüperTeklif'e üye olduktan sonra profil bilgilerinizi ve tercihlerinizi tamamlayın, henüz hiçbir mesaj görüntülemeden 7.500 Puan kazanma fırsatını yakalayın! Profil ve tercih bilgilerinizi güncellemeniz, sadece siteye ilk girişte değil, daha sonra da Puan kazanmanız açısından çok önem taşır! Çünkü bir reklamveren için sizin doğru müşteri olup olmadığınızı belirleyen bilgiler burada saklanır. Örneğin bir çocuk bezi firması çocuğu olan bayanlara, tıraş bıçağı firması ise erkeklere tanıtım yapacaktır. Siz de profil ve tercih bilgilerinizin hepsini tamamlayarak hem gerçekten ilginizi çeken ürün/hizmet fırsatlarından yararlanır, hem de daha çok mesaj görerek daha çok Puan kazanırsınız.

3.Davetinizle SüperTeklif'e üye olanlar tanıtım mesajlarını okusun, siz yine Puan kazanın!
    SüperTeklif'te sadece kendi okuduğunuz mesajlardan Puan kazanmakla kalmazsınız! Sizin davetinizle üye olarak SüperÜye listenizde 1. seviyenizde yer alan kişilerin okuyacağı mesajlardan da, mesajı tıpkı siz okumuşsunuz gibi aynı Puanı kazanırsınız. Kısacası, sizin davetinizle üye olan kişiler ne kadar çok tanıtım mesajı okursa, siz de o kadar çok kazanırsınız!

Üye olmak için Buraya tıklayabilirsiniz öncekindeki gibi burdan üye olmanız sizden hiç bir puan kesintisine yol açmayacaktır ve benim daha fazla puan kazanmamı sağlayacaktır o yüzden burdan üye olmanızı rica ediyorum.

http://www.superteklif.com/SuperUye/SuperUyeFormu.aspx?bid=741aa0c9-d388-4316-871a-4d94a16c4391

Eğer benim referansımdan üye olmak istemiyorsanız.Aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

www.superteklif.com

3-Şimdiki sitede diğerlerindeki gibi reklam izleme sınırı yoktur.Dilediğiniz an dilediğiniz kadar reklam izleyebilir ve puan kazanabilirsiniz.Bu sitenin adı reklam.tv bu sitede her 10.000 1 tl ye eşittir.250.000 puana ulaştığınız taktirde puanlarınızıwww.hizlial.com adresine aktararak sitedeki ürünlerden alabilirsiniz.Bu sistemde kazandığınız puanlarla yanlızcawww.hizlial.com adresinden alış veriş yapabilirsiniz ve parayı nakit alma talebinde bulunamazsınız.Ayrıntılı bilgi için siteyi ziyaret ediniz.Para kazanmaya başlayabilmek için cep telefonunuza gelen aktivasyon kodunu siteye girip onaylamanız gerekmektedir.Onayladığınız anda 5000 puan daha kazanacaksınız 5850 de gerekli alanları doldurduğunuzda kazanacaksınız yani para kazanmaya 10850=10,85 TL ile başlayacaksınız.

Üye olmak için bu linke tıklayabilirsiniz.Buradan üye olmanız durumunda diğerlerinde olduğu gibi bende puan kazanırım ve sizin hesabından hiç bir şekilde kesinti olmaz.

http://www.reklam.tv/?uRef=BU4795863

Eğer benim referansımla üye olmak istemiyorsanız aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

http://www.reklam.tv/

Aralarında en çok sevdiğim ve en çok kazançlı olan site reklamoney.Bu siteye üye olduktak sonra bilgisayarınıza indireceğiniz reklam programları sayesinde para kazanabileceksiniz.

Hangi uygulamalarla para ve ödül kazanacaksınız ?
    - Arkadaşlarınızı üye olmaya davet ederek
    - Web sayfamızdaki Reklamları izleyerek
    - ReklaMoney TV programını indirip bilgisayarınıza kurarak
    - CT Trends programını indirip bilgisayarınıza kurarak
    - Boom!!! programını indirip bilgisayarınıza kurarak
    - CT Mail programını indirip bilgisayarınıza kurarak
    - CT Bulmaca programını indirip bilgisayarınıza kurarak
    - CT Sudoku programını indirip bilgisayarınıza kurarak
    - Size gönderdiğimiz ürün ve hizmet tanıtım maillerini okuyarak
    - Size gönderilen anket formlarını doldurarak
    - Ayrıca tüm uygulamalarımız içindeki çok sayıdaki bonus ödülleri kazanarak

Siteye üye olmak için benim referans linkimi kullanabilirsiniz.Kazandığınız puanlardan kesinti olmayacaktır.

http://www.ReklaMoney.com/yeni/UIUyelikMail.aspx?ID=1089399

Referansım olmadan üye olmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.ReklaMoney.com/

Eğer aklınıza takılan şeyler olursa bu konudan sorabilirsiniz.

Herkese bol kazançlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak34 -- 1 Ekim 2009; 21:06:18 >

• BUYRUN "BURADAN HIZLI ÜYE OLABİLİRSİNİZ"
    DAVETTEN 500 + PROFİL VE TERCİH DÜZENLEMEDEN DE 5850 NAKİT PUAN DİREK KAZANACAKSINIZ.
    (AYRINTILI BİLGİ SİTEDE)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.