Şimdi Ara

Rekabet Kurulu, Google'a 93 milyon TL para cezası verdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hukuğun işlemesime tepkim yok, sadece Google'ın tahmini tepkisini yazdım ve herkes ağlamaya başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naapalım para lazım. 3 kuruş bile olsa tamah eder olduk.

• Yani sadece sözleşmedeki dayatmalar mı kaldırılacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani sadece sözleşmedeki dayatmalar mı kaldırılacak?Millet istediği tarayıcıyı yükleyebilecek mi?

• 5 milyar dolar nere 15 milyon dolar nere

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben google'ın yerinde olsam Trye hizmet vermem.
  • Bu ülkede yaşayan gençler neden kendilerini aşağılık, işe yaramaz psikolojisi içerisinde görüyorlar anlamıyorum. Dünya üzerinde her şeyin mükemmel yürüdüğü bir ülke zaten yok kaldı ki bizim gibi tüketici, üretim seviyesi düşük, verimliliği düşük, okumuş cahillerin çok olduğu, insanların siyasi düşüncelerinden dolayı birbirleriyle kavga ettiği, birbirlerinin kıyafet,, giyim ve kusamları uğraştığı, enerjisini lüzumsuz işlerle ve kavga dövüşe harcayan

bir ülkede bu kadar bile gelisebilmek fena sayılmaz. Kendinizi küçük görmeyin gençler çalışın çalışın çalışın. Ama iPhone almak için degil, karı kızla gezip para ezmek, ortam yapmak için değil ülkemiz için insanlık için çalışın. Bu ülkede yaşanan insanlar Amerika da yaşayanlardan zeka olarak geride değil veya Japonlar dan da. Ayrıca pek çoğunun dediği gibi tembel bir toplum da değiliz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tostu kaça kıstırin

google ye ceza kese kese ulkeyi kalkindirma cabalari
    Google'ye nedir

• Ula sizin Karaoğlan iki büklün Bill Clinton önünde duruyordu, 15 Milyon dolar ceza kesilmiş hala burnunuz havalar da ...

• umarım bozuk para ile ödemeye çalışmazlar
  • Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    15milyon dolar eger sadaka parasiysa 3ayda bir 15 keselim.
    Ceza cezadir. Bedavadan kim kime para veriyor.

• Diğer bağlantı çalışmıyor, bunu vereyim. Bu yazıyla ilgilenenler bu yazıyı da mutlaka severler. https://www.aramamotoru.com/google-arama-sonuclarinda-haksiz-rekabet-yapiyor-mu-veya-google-tekel-mi-ornek-aramalar-ve-cozum-onerileri/

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.