Şimdi Ara

Reinaya Giriişş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Yaşım 18 Bi Kız Var Barları Clupleri Çok Sever Onu Eğlendirmek İçin Reinaya Götürmek İstiyorum Hesabı Ben Ödiyecem 1000 Lirayla Çıkabilirmiyiz Daha Pahalımı Olur Az Çok İçeriz Bişeyler Giriş Ücreti Nasıl Oluyor araba felan yok gidersek taksiyle gideriz önerileriniz neler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Michael'a sor o iyi bilir.

• Neredeyse bütün kelimelerin baş harfleri büyük yazmış helal olsun. Bu inanılmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.000 tl mı :ooooooooooooo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünsenize babasınız; tüm gün çalışıp oğlunuza harçlık veriyorsunuz, oğlunuz da gidip böyle bir başlık açıyor.
  • Girersin ama çıkabileceğini sanmam kardeş ayrıca çekilişe katılmak istiyorum

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    O Bende Alışkanlık Hep Böyle Yazıyorum 😂😆😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Michael'a sor o iyi bilir.

Buyur hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: tburakp58

O Bende Alışkanlık Hep Böyle Yazıyorum 😂😆😂

direk o 1000 lirayı kıza ver, sonrada ne yapman gerektiğini biliyorsun de, daha mutlu olursun

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tburakp58 T kullanıcısına yanıt
    Kızı millete peşkeş çektirmek mi istiyorsun?
  • knight online oynayan bilir 30 level olunca cz'ye çıkmıştım elimde salamander staff +2 vardı, hemen pm geldi - oo paşam hoş geldin, salamander staff yakıyor +8 demişti

büyük ihtimalle reina'ya girince içerde buna benzer bir durum yaşayacaksın

bu arada firma ismi vermeden bir yorum yapayım, Türkiye'de içkili mekanlara para yedirilmez, 1000 lirayla kendini bişey sanan mekanlara girip stres olacağına git yunan adalarında komaya girene kadar iç, 50 eurodan fazla ödemezsin Türkiye'de içkili mekanda içki içen bana göre özentidir
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• giriş ücreti 50 liraydı en son. şişe filan açtırmazsan 1000 liraya çıkmaz hesap. tek içkiler o kadar pahalı değil. bira 30 kokteyller 50 civarı
  • OKUMAYIN 18 YAŞINDA BARA GİDİP BÜTÜN PARASINI HARCAMAK İSTEYEN ADAM
  • tburakp58 T kullanıcısına yanıt
    bi kız mı ?

1000 lira harcıcan ve sadece bi kız mı var ?

o paraya 6-7 tane falan ayarlayıp sabaha kadar vur patlasın çal oynasın yapaiblirsin
  • O 1,000 tl ye gidin üzerinize adım gibi birşeyler alın, marka tarz takıldığınız belli olsun, kapıda duran çam yarmasına dolgun bahşiş verin, içeride bir bardak soğuk su için çıkın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.