Şimdi Ara

[REHBER]Alliance of Valiant Arms (A.V.A) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
1
Favori
46.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: RockMafia

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

Uzun zaman aradan sonra hesabım duruyor mu diye bakayım dedim oyuna giriliyor sıkıntı yok

Oyuna girilmiyor.

Avayi calistir tusuna basmadan internet baglantinizi kesin hata cikacak internete baglanip hatayi okayleyin bu kadar

Sonuç olarak normal yollarla girilmiyor oyun ülkemize kapalı.Ben her seferinde modemle uğraşmam güzel oyundu zamanında hala oynardım ama artık warface , SF2 gibi alternatifler var.

• Dün tekrardan indirdim İP banı atlatcaz bir şekil
  • Modemle uğraşmıyorsun zaten bilgisayarın bağlantısını kapatıp açıyorsun. Bana göre bahsettiğin oyunlar AVA kadar kaliteli değil :)
  • quote:

Modemle uğraşmıyorsun zaten bilgisayarın bağlantısını kapatıp açıyorsun. Bana göre bahsettiğin oyunlar AVA kadar kaliteli değil :)

Boşver ya uğraşılmaz güzel oyundu zamanında çok oynardım her silah için para kasardık pb oynardık box mu ne çıkardı zombi modu eklemişler sonra gayet iyi olmuştur oyun ama işte Türklere ip ban atıyorlar bende gider Warface oynarım SF 2 oynarım.
  • Biraz geç olucaktır belki ama bakanların işine yarar belki :)

şu şekilde sorunsuz programsız girebilirsiniz;

1) internet bağlantısını kesin
    2) launcheri açın ve cıkıcak olan hataya evet demeyin
    3) internete tekrar bağlanın ve çıkan o hataya şimdi evet diyin

bukadar

launcher açılıp patch atmaya baslıycaktır. saygılar
  • zaferre kullanıcısına yanıt
    Yukarıda yazdım zaten uzun süredir bu şekilde giriliyor 1-2 gündür oyundan atma sıkıntısı var ama çözülmüştür belki
  • RockMafia kullanıcısına yanıt
    1 maç atıp çıkmıştım oyundan atma sorunu varmı bilmiyorum ben :/ denediniz mi siz tekrardan?
  • zaferre kullanıcısına yanıt
    Bugün denedim sıkıntı yok gibi
  • RockMafia kullanıcısına yanıt
    eskiden sv98 veriyolardı çok seviyodum onu :( şimdi süre olayı getirmişler ohoo ho
  • Evet ama training silahlari var ve capsule shop dan blue ticket kazanirsan suresiz silah alabiyorsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferre

eskiden sv98 veriyolardı çok seviyodum onu :( şimdi süre olayı getirmişler ohoo ho

Süre getirmeleri daha iyi olmuş.Silahı çok yüksek paraya alıyorduk başka silah almaya paramız kalmıyordu.Gerçi oyun açık olsa TL ile alırdım silahları kendileri kaybettiler :D
  • sizleri bilemem ama ben zevk almıyorum artık oyundan.. neden böyle oldu yahu :D warface de silah konusunda oldukça başarısız, sanırım cs ye geri dönmenin vaktidir dostlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferre

sizleri bilemem ama ben zevk almıyorum artık oyundan.. neden böyle oldu yahu :D warface de silah konusunda oldukça başarısız, sanırım cs ye geri dönmenin vaktidir dostlar.

Bir sürü fps oyun var seç beğen oyna Special Force 2 ,CS Global Offsensive bak.
  • En mantıklı alternatif CS:GO
  • quote:

En mantıklı alternatif CS:GO

Aeriagames'ten nefret etmemi sağladı bu izledikleri saçma yöntem.Türkçe oyunlar yayımlıyorsun bu oyunu Türklere kapatıyorsun.Special Force , Point blank , Warface gibi oyunları popüler etti.Ava türkçe olsa hepsinden daha güzel oyundu.
  • 4-5 sene önce oynardım bu oyunu ya hala içimde ukte kalmıştır hala blok varmı ülkemize?
  • ATI Radeon HD 3850 2GB
    Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU 3.00 GHz
    özellikler bunlar sıkıntı yasar mıyım?

oyun 3.2 GB diyo, sitenin kendi dowlandıyla tahmini süre 6 haftada iniyo başka bi yerden indirme şansım var mı? değer mi?
  • borantuna97 B kullanıcısına yanıt
    download konusunda galiba hatalısın geçende ben indirdim 2-3 saate download işlem tamamdı. 1saat felan da güncellemeleri yapmıştı. yanlız oyun türk ip adreslerine kapalı ama çaresi bi şekilde var. aşağıda ki adreste download yeride var ip adresi hatasını yok etme çaresi de var bi incele indirip oynama kararını verecek olan sensin. http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=108855921

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Che-Guevara -- 14 Ağustos 2015; 22:38:12 >
  • Beyler oyunu halen oynuyan türk oyuncular varmı server konusunda felan ne oldu bi bilginiz felan varmı?
  • Merhabalar. A.V.A'yı oynamak istiyorum araştırdım yakın zamanda oyun el değiştirmiş şu an 2 aktif resmi site var hangisi daha iyi daha çok oyuncuya sahip bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi lütfen
    1.http://ava.aeriagames.com/
    2.http://ava.enmasse.com/

Siteler bunlar arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.