Şimdi Ara

ReedPAD Reeder A7S 3G 7'' Tablet Pc 299 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
14.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sabırsızlıkla bekliyoruz çok kişi var bunu bekleyen büyük sevaba girceksin kardeşim

en yakın zamanda telefon özelliği hepimize nasip olur inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrReCoN

quote:

Orijinalden alıntı: simarikg

arama yapabilmek için telefon mebüsü çağrı komutları ayarları herşey konulmuş telefonlarda olduğu gibi arama yapmak için deüil de ne için olabilir ki bunu alan bir kişiyle görüştüm hattı taktım arama yaptım bişeyle uğraşmadım ayrı yetten dedi.
    bimeks diyor ki yurt dışına satılan cihazlarda var yazılımını internetten bulup yüklemen gerek diyor.
    yaygın değil o yüzden çözüm bulamadım. işlemi basit ama nasıl işte ..

Arkadaşlar ben bimeksten bu tableti aldım ve telefon özelliğini ekledim tek sorun konuşmaya başamadan önce sesi dışarı vermem gerekiyor yada kulaklık kullanmak gerekiyor. bunu bimeks sitesinde de yazmıştım. nasıl yapılacağını bimeks üzerinden 2 defa yazdım ama yayınlamadılar bir arkadaşa yeni sipariş verdik şuan kargoda geldiğinde telefon özelliğini ona da ekleyeceğim çok kişi sorduğu için elime geldiğinde adım adım resimleyerek veya video çekerek anlatımını yaparım.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: TrReCoN

quote:

Orijinalden alinti: simarikg

arama yapabilmek için telefon mebüsü çagri komutlari ayarlari hersey konulmus telefonlarda oldugu gibi arama yapmak için deüil de ne için olabilir ki bunu alan bir kisiyle görüstüm hatti taktim arama yaptim biseyle ugrasmadim ayri yetten dedi.
    bimeks diyor ki yurt disina satilan cihazlarda var yazilimini internetten bulup yüklemen gerek diyor.
    yaygin degil o yüzden çözüm bulamadim. islemi basit ama nasil iste ..

ReedPAD Reeder A7S 3G 7'' Tablet Pc 299 TL ReedPAD Reeder A7S 3G 7'' Tablet Pc 299 TL ReedPAD Reeder A7S 3G 7'' Tablet Pc 299 TL

Arkadaslar ben bimeksten bu tableti aldim ve telefon özelligini ekledim tek sorun konusmaya basamadan önce sesi disari vermem gerekiyor yada kulaklik kullanmak gerekiyor. bunu bimeks sitesinde de yazmistim. nasil yapilacagini bimeks üzerinden 2 defa yazdim ama yayinlamadilar bir arkadasa yeni siparis verdik suan kargoda geldiginde telefon özelligini ona da ekleyecegim çok kisi sordugu için elime geldiginde adim adim resimleyerek veya video çekerek anlatimini yaparim.

Karde? Allah Razy Olsun. Kolay Gelsin

• Arkadaşlar yeni tablet henüz elime ulaşmadı. Büyük ihtimal salı yada çarşamba günü elimde olacak. Elimde bulunan tablet ile hoperlörü açmadan yani sesi dışarıya vermeden konuşma yapabilirmiyim diye testlerde kullanıyorum. 2 3 gün sabretmenizi rica ediyorum. Yeni bir konu açıp adım adım herkezin yapabileceği gibi anlatmaya çalışacağım.

Yapmadan yapmış gibi konuşup bizi heveslendiriyor diye düşünmemeniz için ekran görüntüsü ekledim :)

ReedPAD Reeder A7S 3G 7'' Tablet Pc 299 TL ReedPAD Reeder A7S 3G 7'' Tablet Pc 299 TL ReedPAD Reeder A7S 3G 7'' Tablet Pc 299 TL ReedPAD Reeder A7S 3G 7'' Tablet Pc 299 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrReCoN -- 13 Ocak 2014; 19:28:55 >

• kardeşim biz seni bekliyoruz emin ol bir çok kişinin hayır duasını alacaksın :)

bir de şu screen shoot nasıl yapıyosun ekranın resmini çekme ?
  • Reeder A8i de de var mı bu özellik ?
  • andriod sistemli her tablette oluyor mu ? reeder a olan bir özellik mi bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: simarikg

kardeşim biz seni bekliyoruz emin ol bir çok kişinin hayır duasını alacaksın :)

bir de şu screen shoot nasıl yapıyosun ekranın resmini çekme ?

Ekran görüntüsü almak için Açma kapama tuşu ve ses kısma tuşuna aynı anda basılı tutmanız yeterli.

Kargo da ki son işlem 14.01.2014 15:32 de Düzce Transfer Merkezine girmiş Tekirdağ'a Adıyaman'dan (istanbul varken neden okadar uzaktan olduğunu bilmesemde) gönderdikleri için biraz yollarda dolaşıyor. Elimde ki tablette şirket programları olduğu için işlem yapıp resimleyemiyorum kusuruma bakmayın.

quote:

Reeder A8i de de var mı bu özellik ?
    andriod sistemli her tablette oluyor mu ? reeder a olan bir özellik mi bu ?

Soran arkadaşlar telefon özelliği bence tüm simkart takılabilen tabletlerde aktif edilebilir diye düşünüyorum.

Arkadaşlar şunu baştan belirteyim tablete telefon özelliği eklemek için ROOT yetkisi almamız gerekiyor. Dilerseniz telefon özelliği ekledikten sonra root yetkisini kaldırabilirsiniz. Ben tableti aldığım gün aklıma geldi bir deneyeyim dedim ve bir defada sorun yaşamadan telefon özelliğini eklemiş oldum.

İnce detaylı şekilde anlatmaya çalışacağım metin olarak hazırladım resimlemesini de pc de yapmamız gerekenlerin resimlerini hazırladım tabletin elime ulaşmasını bekliyorum. Tablet üzerinde yapmamız gerekenleri resimleyebilmek için arkadaşıma sipariş ettiğim tabletin elime ulaşmasını bekliyorum. Tekrar kusuruma bakmayın kargo uzak bölgeden yola çıkmış.

• bu arada ROOT yetkisi almak için de bir anlatım yapabilirmisin ? ROOT dosyaysı vs.
  • simarikg S kullanıcısına yanıt
    reeder a7s telefon rom yükleme için yardım lütfen şimdiden hepinizden Allah razı olsun
  • oscare kullanıcısına yanıt
    sim kart girişi olması gerekiyor kardeşim
  • metindemirci03 M kullanıcısına yanıt
    TrReCoN kardeşimizi bekliyoruz sabırsızlıkla. Aldığı ürün kargosu geldiğinde bizimle paylaşacakmış
  • telefon rom yükleyenler memnun mu
  • Arkadaşlar tabletin usb si çalışmıyor.ne flash bellek görüyor ne klavye.Bunun sebebi nedir ?
    Ayrıca reeder ın sitesinden A7S için driver diye dosya vardı onu indirdim.Nasıl kurulum yapabilirim bu driverları ?
    İçinde usb driverı da var.Belki kurunca çalışcak ama nasıl kurulacağını bilmiyorum. Yardım edermisiniz.
  • arkadaşlar burda hayır yok vereceğim linke bakın yardımcı olmuş birisi saolsun

http://forum.donanimhaber.com/m_86203736/f_/key_reeder//tm.htm#86880130
  • Arkadaşlar bu tabletleri almayın.
    Sebeplerini bir bir yazacağım.

1: Ekranında hiçbir tablette olmayan dikine çizgiler mevcut . Gözünüzün önünde berbat bi şekikde hep duracak bu çizgiler .
    2:Dokunmatiği tam bir fiyasko köşeler tamamen sağır ve algılama yok.
    3:Sesi duyulmayacak kadar az.
    4:İşlemcisi 1,5 değil 1,2
    5:Aşırı ısınıyor.
    6:Şarz süresi çok az dolma süresi çok fazla . 10 saate dolup 3 saatte bitiyor
    7:Sürekli duraksamalı çalışıyor.
    8:Usb bağlantısı hatalı usb kablosu kendi kendine çıkıyor.
    9: Servisi tam tamına 5 para etmez ve hilekar. Yok efendim 1,2 hızında ama gerekince 1,5 oluyormuş .

Bu tableti alıp moralinizi bozmayın. Sonra bissürü tamir vs üzüleceğiniz süreçler başlayacak.
    Ben aslında bu sürece girip paramı iade alırdım ama sinirlenip kırdım attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihertekin159

Arkadaşlar bu tabletleri almayın.

1: Ekranında hiçbir tablette olmayan dikine çizgiler mevcut . Gözünüzün önünde berbat bi şekikde hep duracak bu çizgiler .
    9: Servisi tam tamına 5 para etmez ve hilekar. Yok efendim 1,2 hızında ama gerekince 1,5 oluyormuş .

Bu tableti alıp moralinizi bozmayın. Sonra bissürü tamir vs üzüleceğiniz süreçler başlayacak.

bende var bu tabletten ve usb çalışmıyor haliyle hiçbir klavyeli kılıfı görmüyor alet.Bu usb'nin bir ayarı falan mı var hocam da böyle saçma sapan hiçbir usb'li aleti görmüyor makina.
    Yakında benimde kırmam yakındır.

• arkadaşım kusura bakma ama içtenlikle söylüyorum bu cihazı kırdım attım. Burada sadece vatandaşı uyarma amaçlı bilgiler verdim . Bu cihaza ben bilgi yazıp destek veremem çünkü ne bunu hakediyor nede destek verilmeye değecek bir alet değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLaXis_1907

Arkadaşlar tabletin usb si çalışmıyor.ne flash bellek görüyor ne klavye.Bunun sebebi nedir ?
    Ayrıca reeder ın sitesinden A7S için driver diye dosya vardı onu indirdim.Nasıl kurulum yapabilirim bu driverları ?
    İçinde usb driverı da var.Belki kurunca çalışcak ama nasıl kurulacağını bilmiyorum. Yardım edermisiniz.

aynen otg aldim bunun icin ama yazik ki gormedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLaXis_1907

quote:

Orijinalden alıntı: fatihertekin159

Arkadaşlar bu tabletleri almayın.

bende var bu tabletten ve usb çalışmıyor haliyle hiçbir klavyeli kılıfı görmüyor alet.Bu usb'nin bir ayarı falan mı var hocam da böyle saçma sapan hiçbir usb'li aleti görmüyor makina.
    Yakında benimde kırmam yakındır.

işlemcisi 1,2 de değildi cpu programı ile baktıgımda maksimum 1ghz gosteriyordu. ekran kapalıyken bile gorunen cizgiler bendeki piranha business tab2 tablette de var.

bu cizgiler hangi ekran tipinde olmaz? ips ekranda olmaz denebilir mi? var midir kriter, beni de rahatsiz ediyor cizgiler

• bLaXis_1907 kullanıcısına yanıt
    bu kadar kötülemişsiniz ama alıp kullanan birisi olarak yazmadan duramayacağım

1: Dediğiniz çizgiler banamı rastlamadı bilmiyorum o yönden bendeki tabletin bir sıkıntısı yok fakat, çözünürlük 1024x504 igo yüklerken falan bayağı zorlandım cihaza
    2: Dokunmatik piranha aristo 2 ile karşılaştırdığımda aşırı hassas diyebilirim, lakin köşeler değilde kameranın olduğu kenar ile ahizenin olduğu kenarda hassasiyet sorunu var zor algılıyor.
    3: Sesi aristo 2 ile karşılaştırdığımda fazlası ile yeterli geldi
    4: keşke 1.2 olsa işlemci 1008 mhz Aristo 2 den daha performanslı. fakat 45 nm olması sebebi ile 1.6 mhz işlemci kadar pil yiyor.
    5: 10 gündür full kullanımda dahi ısınma hissetmedim.
    6: çok uzun süre gerekmiyor şarj için ama şarjı çabuk tüketiyor, bana kalırsa bununda sebebi pilin 3000 mAH değilde 2500-2800 mAH değerleri arasında olması
    7: duraksamalı derken ne anlamda duraksamalı ?
    8: dediğiniz sorunla 2 cihaz aldım ikisinde de karşılaşmadım
    9: zaten bu tür mallarda mevlam kimseyi servis eline düşürmesin. Ama en azından telefonu var adamların arayabiliyorsunuz. bazılarında o da yok?
    10: cihazın yazılımı değiştirilip birkaç ufak ayardan sonra telefon olarak kullanmak mümkün
    Ben cihazları çok uygun fiyata aldığım için bu cihazlar bana nimet (kargo dahil 174 tl- %10 bonus) media markt sağolsun, bu fiyatlara gene versinler 5 tane daha alırım tükenmeden arkadaşlarıma vermek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itfaiyeci -- 30 Ocak 2014; 2:22:18 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.