Şimdi Ara

RED SEADA İLK TÜRK GUİLD'İ!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • red seada nightmare yi kurmuş bulunuyoruz.24+ tüm arkadaşları bekleriz girmek isteyenler oyunda dj_darkness'a yada o0BlaSt0o a yani bana pm atabilirler.

• HayırLı OLsun.
  • saoltürk düşmanı tru_killaz şerefsizi yine bazı uygunsuz laflar etti.teke tek çıktık 29lvl str archerımla 31lvl nuker olan truyu aldım aşşa artık slm werio
  • selam ban uyelık varsa veırırmsın lütfen oyunumu caldılar
  • Helal

Tibet tede ilk nightmare kurulmuştu türk guıld i dipnot
  • Tebrikler

Heretic hocam bu snal kredi kartı olayını yaptım ama bneim gold gelmedi ya kartımı kabul etmediler acaba yalnıs bişilermi yaptım ben ?
  • beyLer 2. de kuruldu HaNeDaN ADI
  • quote:

Orjinalden alıntı: SoulRever

Tebrikler

Heretic hocam bu snal kredi kartı olayını yaptım ama bneim gold gelmedi ya kartımı kabul etmediler acaba yalnıs bişilermi yaptım ben ?

gold derken powerlevel den alınan gold u mu kastettin

Bu arada tibet i bıraktın galiba hiç girmiyorsun.
  • ilk ALL_STAR kurulmuştur amacım polemik çıkarmak deil ama ilk ALL_STAR kuruldu:))
    Hatta şu anda yüzde 120dedir:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhanglang -- 29 Eylül 2006; 23:11:27 >
  • bende allstara gırmek ıstıorum yaaa o guıldı adını tuttum bı kere cok kral 10 lvl oldum alırsanız sewınırım hatta gırrım de 11 yapıım %91 de kalmıstı dun gece hafta sonu ya sımdı 30 olur herkes
  • devam edin
  • Ewet ilk ALLSTAR kuruldu ben 3 gün önce girmiştim ama dün çıktım (guilde aga 21 spear vermı diyen birini aldıklarınden hemen sonra)
    tüm agacılara
  • bende 20 oldum benıde bir guılde alın adım Tevez
  • quote:

Orjinalden alıntı: heretic1503

Bu arada tibet i bıraktın galiba hiç girmiyorsun.

Evet alpay abi bıraktım sizin yanınızda fazla ezik kaldım ben birazda utandım Soul die bi arkadaş vardı o gold verdi yediremedim kendime kaçtım o serverden özür dilerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: sapika

ilk ALL_STAR kurulmuştur amacım polemik çıkarmak deil ama ilk ALL_STAR kuruldu:))
    Hatta şu anda yüzde 120dedir:)

bu guildden bi adam bot kullanıyo alpsdeki power_turk guildine benzicek bu guildde

butun botculara

• HAYIRLI OLSUN BÖLE DEVAM ET
  • Dostum sen bence bir şeyi yazarken, iyice araştır ondan fikirlerini bizlerle paylaş.
    1. Emin olma ilk türk guild'i olduğuna;
    2. Bot kullanan'ın nick'ini yaz üstü kapalı konuşmalar yapma.
    3. Oyuna ilk başlayanlarda bilir ki RED SEA de biz ALL_STAR guild'ini kurdukdan 1 gün sonra hatta 6 saat sonra türk guild'leri kurulmaya başlamıştır.
    Bu Lafım başka yerlere çekilmesin LÜTFEN; Sadece bir sorudur...
    Hangi İnsan elinde imkan, olanak olduğu sürece Bot kullanmaz ki ?
    Kim Hayır der?
  • ne all_star mı bizimki bu mesaj yazıldığında %60 lardaydı daha lvl atlatamadık ama atlatcaz inş
    hele bi 42+ olalım o zaman herşey daha kolayama önemli olan ilk yada son değil gelin büyük bi union oluşturalım.
  • bu arada sapika sen DreamS misin ben o0BlaSt0o
  • Bu msgı yazdıında bizim guild yüzde 147lerdeydi we sizin yazdıınızın bir gece öncesi kurulmuştu:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.