Şimdi Ara

Recovery sorunu !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün telefonum bilgisayara bağlıyken kazara bir kaç resim ve video sildim. Kurtarmak için 3 farklı recovery denedim fakat hiçbiri telefonumu görmedi. Sebebi ne olabilir ? Programın telefonumu görmesiniz nasıl sağlayabilirim?

Not: Telefon Samsung Galaxy S3

• recovery değil de sildiğin dosyaları geri getiren programlar var onları kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sowyet

recovery değil de sildiğin dosyaları geri getiren programlar var onları kullanabilirsiniz.

İşlevleri aynı sanıyordum ben ama önemli değil öğrenmiş oldum. Bi program önerebilir misiniz ?
  • UP !

İçinde benim için çok değerli fotolarda vardı beyler
  • Emin değilim ama o veri kurtarma programlarının telefonu göreceğini sanmıyorum. Eğer telefonda hafıza kartı varsa ve dosyalar onun içindeyse kart okuyucuya takıp kurtarabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

Emin değilim ama o veri kurtarma programlarının telefonu göreceğini sanmıyorum. Eğer telefonda hafıza kartı varsa ve dosyalar onun içindeyse kart okuyucuya takıp kurtarabilirsiniz.

Telefon bilgisayara takılıyken sildim ama hatta daha açık olursak biçimlendirdim

Bu farklı bi durum veya çözüm olasılığı yaratır mı bana ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebepsiz Gülüyorum -- 20 Mayıs 2013; 17:43:34 >
  • Hafıza kartı kullanıyorsanız hafıza kartını takın ve Pandora (başka bir "recovery" programı da olabilir) ile silinen resim müzik ve videoları geri getirin.

Hafıza kartı yok ama USB girişi ve kablosu varsa USB ile bağlayın ve o dosyaları geri getirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: personalcomputer

Hafıza kartı kullanıyorsanız hafıza kartını takın ve Pandora (başka bir "recovery" programı da olabilir) ile silinen resim müzik ve videoları geri getirin.

Hafıza kartı yok ama USB girişi ve kablosu varsa USB ile bağlayın ve o dosyaları geri getirin.

Recovery sorunu !!!

Telefon bilgisayara bağlı gözüküyor fakat , program telefonu görmüyor . Program telefonu algılasa zaten bi sorun kalmayacak :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebepsiz Gülüyorum -- 20 Mayıs 2013; 19:43:19 >

• Cihazı bağladığınızda disk modunu seçiyormusunuz ? GetDataBack ile verilerinizi geri getirebilirsiniz. NTFS ve FAT olarak 2 farklı versiyonu mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Cihazı bağladığınızda disk modunu seçiyormusunuz ? GetDataBack ile verilerinizi geri getirebilirsiniz. NTFS ve FAT olarak 2 farklı versiyonu mevcut.

MTP olarak seçiyorum eğer bahsettiğiniz buysa . Program için saolun telefonumu görüyor fakat taranıcak ögeler arasında sadece C ve D yi gösteriyor Telefonumu o bölgeye alamadım .

Edit :http://forum.donanimhaber.com/m_67942097/tm.htm

aylar önce aynı sorun yaşanmış yine gerçekten merak etmeye başladım çözümünü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebepsiz Gülüyorum -- 20 Mayıs 2013; 21:20:38 >

• up
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cihazı bağladığınızda disk modunu seçiyormusunuz ? GetDataBack ile verilerinizi geri getirebilirsiniz. NTFS ve FAT olarak 2 farklı versiyonu mevcut.

GetDataBack ikisini görüyorsa çok iyi
  • quote:

quote:

Şimdiye kadar yarı yolda bırakmadı hiç. Dosya isimlerinde bir bozukluk olmadan geri getirebiliyorsunuz

• quote:

quote:

quote:

Şimdiye kadar yarı yolda bırakmadı hiç. Dosya isimlerinde bir bozukluk olmadan geri getirebiliyorsunuz
    Bir program geri yüklenenleri başka bir klasöre atıyordu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Mantık aynı zaten dostum. Dosyayı farklı bir yere kopyalaman gerekiyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Mantık aynı zaten dostum. Dosyayı farklı bir yere kopyalaman gerekiyor.

Doğru

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.