Şimdi Ara

REALTEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BİR ARKADAŞIMIN LAPTOBUNDA WİSTA YÜKLÜYDÜ.FORMAT ATILMIŞ VE XP KURULMUŞ . ŞU ANDA SES ÇIKMIYOR. ANLADIĞIM KADARIYLA REALTEK TE SIKINTI VAR. REALTEK PROĞRAMINA BİR TÜRLÜ GİREMEDİM. PROĞRAM FİLES TAKİ KISAYOLUNA TIKLIYORUM AÇMIYOR. REALTEK SÜRÜMÜNDE SIKINTI OLABİLİR Mİ

SİSTEM ÖZELLİKLERİ:
    intel core 2 duo processor t7100
    geforce 8600m gs turbocache

• laptob un marka ve modelini yazarsan yardimci olabilirim....
  • acer aspıre 5920 g
  • quote:

Orjinalden alıntı: uffya

ARKADAŞLAR BİR ARKADAŞIMIN LAPTOBUNDA WİSTA YÜKLÜYDÜ.FORMAT ATILMIŞ VE XP KURULMUŞ . ŞU ANDA SES ÇIKMIYOR. ANLADIĞIM KADARIYLA REALTEK TE SIKINTI VAR. REALTEK PROĞRAMINA BİR TÜRLÜ GİREMEDİM. PROĞRAM FİLES TAKİ KISAYOLUNA TIKLIYORUM AÇMIYOR. REALTEK SÜRÜMÜNDE SIKINTI OLABİLİR Mİ

SİSTEM ÖZELLİKLERİ:
    intel core 2 duo processor t7100
    geforce 8600m gs turbocache

Belki yanlış bir sürücü yüklemiş olabilirsiniz. Aygıt yöneticisine bakarak aygıtın sorunlu olup olmadığını görebilirsiniz.
    Doğru sürücüyü tekrar yüklemeyide deneyebilirsiniz......
  • elimde driver cd leri yok. uyumlu proğramını bilebilsem tekrar yüklemeyi deneyecem. realtek ayarlarına giremiyorum. fakat denetim masasında yüklü görünüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: uffya

elimde driver cd leri yok. uyumlu proğramını bilebilsem tekrar yüklemeyi deneyecem. realtek ayarlarına giremiyorum. fakat denetim masasında yüklü görünüyor.

Acerin sitesine baktım xp driverini göremedim. İstersen modelini seçip sende bakabilirsin.
    http://support.acer-euro.com/drivers/downloads.html

Sorun sadece ses sürücüsü ile ilgiliyse aşağıdan everestin free versiyonunu indir ve ses kartının tam ismini buraya yaz. Xp için sürücünü bakarız........
    http://www.box.net/rssdownload/147279982/Everest-Blue%20Life.zip

• Everest Ultimate Edition yükleyin ve laptopunuzun driver sitesini bir karıştırın. Büyük ihtimal bulursunuz
  • Ayrıca verdiğim linkleri kontrol edin cok işinize yarıyacak.

ACER!

DH ACER DRİVER

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.