Şimdi Ara

Realme 9i 5G'nin görseli ve tanıtım tarihi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Realme 9i 5G'nin görseli ve tanıtım tarihi belli oldu

Realme, 9 serisindeki akıllı telefonlara bir yenisini daha eklemek için çalışmalar yürütüyor. Akıllı telefon üreticisi, yaklaşan cihazı Realme 9i 5G'nin görseliyle birlikte tanıtılacağı tarihin de yer aldığı bir poster yayınladı. Telefonun bütçe dostu olması bekleniyor.

Bu ayın ikinci yarısında sunulacak

Geçtiğimiz Ocak ayında tanıtılan Realme 9i'nin ardından şirket, bu ay içerisinde telefonun bir 5G destekli sürümünü piyasaya sürecek. Şirketin paylaştığı posterle gün yüzüne çıkan telefon, arkada üçlü kamera kurulumuyla kullanıcılarıyla buluşacak.

Realme'nin 'The 5G Rockstar' olarak adlandırdığı cihaz, 2,4 GHz'e kadar saat hızına sahip iki adet hız odaklı ARM Cortex-A76 çekirdeği ve 2 GHz'e kadar saat hızına sahip verimlilik odaklı altı adetli Cortex-A55 çekirdeğinden oluşan toplamda 8 çekirdekli yapısıyla MediaTek Dimensity 810 yonga setinden güç alacak.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy A23 5G tanıtıldı

Şirketin 18 Ağustos'ta tanıtımını yapacağı Realme 9i 5G, 'lazer ışığı' tasarımıyla gelecek. Akıllı telefonun yaklaşık 290 dolarlık bir fiyat etiketiyle sunulması bekleniyor.

Kaynak:https://www.gsmarena.com/realme_9i_5g_launch_date-news-55307.php

• Bu firma 1 güncelleme veriyor. Çoğunlukla da vermiyor. Ona göre.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Antinatalizm A kullanıcısına yanıt

1 güncelleme dediğin nedir? işletim sistemi güncellemesi mi demek istedin? ben oppo reno4 lite almıştım turkcell'den. iki sefer güncelleme gördü telefon. güvenlik güncellemesi ise sürekli alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykoatmaca -- 24 Eylül 2022; 7:32:16 >
  • haykoatmaca kullanıcısına yanıt
    İşletim sistemi. Oppo daha farklı olabilir. Ama Realme olarak bahsettiğim gibi.

realme7 yengeme aldırdım abime. o da aynı. çok memnun kaldılar.

yeni de değil. bir sene oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykoatmaca -- 24 Eylül 2022; 10:16:9 >
  • haykoatmaca kullanıcısına yanıt
    Kişinin nelere ihtiyacı varsa neleri kullanıyorsa artık. Demek ki onlara yetiyor. Bahsettiğin model. Android 10 ile çıkıp Android 11'i alıp güncelleme ömrünü tamamladı mesela. Android 12 rüyalarda.

Sonra yine bahsettiğin telefonda Nfc bile yok. Ben kasalardan onlarca ödememi ve bayağı banka işlerimi nfc sayesinde gördüm.

ben de o konuda çok titizim. ama artık çok önemsemiyorum bu fiyatlardan sonra. Realme 9i 5G'nin görseli ve tanıtım tarihi belli oldu  güvenlik güncelleştirmesi aslın yeterli ya. bir de uygulamalar telefonunuzla uyumlu değil yazısını görmeyim yeterli. ya bir soru sordum diğer konuda. o soruya cevap verme şansın var mı? bir model gördüm ama hangi firmaya ait olduğunu bulamıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-rusca-bildirim--153975899#153988795

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykoatmaca -- 24 Eylül 2022; 10:29:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.