Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.475
Cevap
91
Favori
1.243.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uA_emir07

Sizden başka La Masia dan daha iyi alt yapı var diyen bir futbolcu td veya spor yorumcusu bulun bana susucam

http://www.goal.com/tr/news/445/ispanya/2012/11/09/3514947/pavon-real-altyap%C4%B1s%C4%B1-la-masiadan-daha-iyi

Al direk Goal.com'dan bunu buldum. Gerçi şimdi ''Bu Realli saymam'' falan der sözünde durmazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

quote:

Sizden başka La Masia dan daha iyi alt yapı var diyen bir futbolcu td veya spor yorumcusu bulun bana susucam

http://www.goal.com/tr/news/445/ispanya/2012/11/09/3514947/pavon-real-altyap%C4%B1s%C4%B1-la-masiadan-daha-iyi

Al direk Goal.com'dan bunu buldum. Gerçi şimdi ''Bu Realli saymam'' falan der sözünde durmazsın.

kendi adamları nedicekti la masia yımı övücekti

• quote:

quote:

• Mesut ve Ronaldo, milli takım kadrolarından çıkarılmış sakatlık nedeniyle. Revire döndük iyice.
  • 8 oyuncumuz milli takım maçlarına gidiyor.

Casillas
    Ramos
    Albiol
    Pepe
    Di Maria
    Kaka
    Nacho
    Varane

Tek dileğimiz sakatlık olmadan geri dönmeleridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W01fMaNT3am -- 13 Kasım 2012; 14:03:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: W01fMaNT3am

8 oyuncumuz milli takım maçlarına gidiyor.

Casillas
    Ramos
    Albiol
    Pepe
    Di Maria
    Kaka
    Nacho
    Varane

Tek dileğimiz sakatlık olmadan geri dönmeleridir.

Maç yarın 23:30 da

edit

hepsini İspanyol zannettim İspanya maçı 23:30 da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_emir07 -- 13 Kasım 2012; 18:55:27 >
  • Umarım Di Maria milli takım hazırlık maçlarında sakatlanır ve sezonu kapatır. Öyle bir şey olsun bu forumdan birine benden orjinal Madrid forması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuestMember

Umarım Di Maria milli takım hazırlık maçlarında sakatlanır ve sezonu kapatır. Öyle bir şey olsun bu forumdan birine benden orjinal Madrid forması.

Aaa öle deme Di Maria nın muazzam bir yeteneği var ama kullanmasını bilmiyor
    O değilde Ronaldo Etihad daki maçta City e karşı oynamasa çok güzel olurdu o zaman Ronaldosuz Real in gücünü görürdük
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuestMember

Umarım Di Maria milli takım hazırlık maçlarında sakatlanır ve sezonu kapatır. Öyle bir şey olsun bu forumdan birine benden orjinal Madrid forması.

Maç araplarla artık hacıyı hocayı tutup dua ettirmek lazım

• ntvspor da ispanyada geçen yılın teknik direktörü guardiola mı seçilmiş dedi, ben mi yanlış duydum acaba :) eğer gerçekten o seçilmişse valla bu ödülleri artık konuşmanın hiçbir mantığı yok. bi de messi son 4 sezondur ispanyada yılın futbolcusu ödülünü kazanıyormuş neye göre kazanıyor acaba? eğer kriter rekorsa, takıma katkıysa bi önceki sezon ronaldo rekor kırdı ödülü alamamış, eğer kriter şampiyonluksa geçen sene şampiyonluğu getirdi niye alamadı? sonra yok bu ödülleri teknik direktörler,futbolcular oyluyo diyolar. saçmalıktan başka bişey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

ntvspor da ispanyada geçen yılın teknik direktörü guardiola mı seçilmiş dedi, ben mi yanlış duydum acaba :) eğer gerçekten o seçilmişse valla bu ödülleri artık konuşmanın hiçbir mantığı yok. bi de messi son 4 sezondur ispanyada yılın futbolcusu ödülünü kazanıyormuş neye göre kazanıyor acaba? eğer kriter rekorsa, takıma katkıysa bi önceki sezon ronaldo rekor kırdı ödülü alamamış, eğer kriter şampiyonluksa geçen sene şampiyonluğu getirdi niye alamadı? sonra yok bu ödülleri teknik direktörler,futbolcular oyluyo diyolar. saçmalıktan başka bişey değil.

Evet, en iyi teknik direktörü Guardiola, en iyi oyuncuyu da Messi seçtiler; Real'in onca rekor kırdığı bir sezon olduğunu dikkate almadan. İşin komiği, seçimler La Liga'daki teknik direktör ve futbolcular tarafından yapılıyor, bu da ne kadar büyük bir kuyruk acıları olduğunu gösteriyor bence. Real Madrid, Mourinho ve Ronaldo nefreti, öbür takımlarda baya büyük noktalara ulaşmış.

Bu da bize Ballon d'Or hakkında bir ipucu verebilir çünkü onun oylama sistemi de bu şekilde. Sırf canları istediği için orda da Guardiola ve Messi seçilirse şaşırmayacağım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

ntvspor da ispanyada geçen yılın teknik direktörü guardiola mı seçilmiş dedi, ben mi yanlış duydum acaba :) eğer gerçekten o seçilmişse valla bu ödülleri artık konuşmanın hiçbir mantığı yok. bi de messi son 4 sezondur ispanyada yılın futbolcusu ödülünü kazanıyormuş neye göre kazanıyor acaba? eğer kriter rekorsa, takıma katkıysa bi önceki sezon ronaldo rekor kırdı ödülü alamamış, eğer kriter şampiyonluksa geçen sene şampiyonluğu getirdi niye alamadı? sonra yok bu ödülleri teknik direktörler,futbolcular oyluyo diyolar. saçmalıktan başka bişey değil.

Evet, en iyi teknik direktörü Guardiola, en iyi oyuncuyu da Messi seçtiler; Real'in onca rekor kırdığı bir sezon olduğunu dikkate almadan. İşin komiği, seçimler La Liga'daki teknik direktör ve futbolcular tarafından yapılıyor, bu da ne kadar büyük bir kuyruk acıları olduğunu gösteriyor bence. Real Madrid, Mourinho ve Ronaldo nefreti, öbür takımlarda baya büyük noktalara ulaşmış.

Bu da bize Ballon d'Or hakkında bir ipucu verebilir çünkü onun oylama sistemi de bu şekilde. Sırf canları istediği için orda da Guardiola ve Messi seçilirse şaşırmayacağım.

muhtemelen de seçilecekler zaten. saçma sapan ödüller oldu artık hepsi. belli bi kriterleri yok ödüllerin. messi bireysel olarak başarılı olursa ödüller bireyselliğe göre veriliyor, takım halinde başarılı olurlarsa takıma göre veriliyor. her şekilde, bu oylamalı ödülleri messi ve barcelona tarafı alıyor. sonra barcelonalı ergenler messi nin ödüllerinin olduğu ss lerle saçma sapan laf sokma çabası içine giriyorlar. nasıl oldu da geçen sene dünyada mourinho seçildi anlamadım. başlarına bişe düşmüştü herhalde oy kullanırken. yoksa böyle mantıklı oylar veremezler. çok bariz şekilde insanların hakkı yeniliyor ama barcelona taraftarı bunu görmezden geliyor. hala şu 2010 daki ödülü messi nasıl aldı aklım almıyor zaten.

• Bende çözemiyorum bu işi çünkü Guardiola'nın takımı bir kez farklı bir oyun sergilemiş mi hep top dolaştırmaktan başka bir planları yok.Ama Mou gibi managerler hep farklı bir planla sahaya çıkıyorlar.Eğer Mou olmazsa Roberto Di Matteo olmalı o da bu sene farklı oynatarak takımını UEFA Şampiyonlar Ligini kazandı.Ödül herhalde Balon dan başka birşey değil.

• quote:

Bende çözemiyorum bu işi çünkü Guardiola'nın takımı bir kez farklı bir oyun sergilemiş mi hep top dolaştırmaktan başka bir planları yok.Ama Mou gibi managerler hep farklı bir planla sahaya çıkıyorlar.Eğer Mou olmazsa Roberto Di Matteo olmalı o da bu sene farklı oynatarak takımını UEFA Şampiyonlar Ligini kazandı.Ödül herhalde Balon dan başka birşey değil.

Rakiplerinin sana karşı taktikler düzenleyeceği kadar iyi mi olmak istersin yoksa sürekli farklı taktikler yapmak zorunda olduğun bir takıma mı sahip olmayı dilersin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

quote:

Bende çözemiyorum bu işi çünkü Guardiola'nın takımı bir kez farklı bir oyun sergilemiş mi hep top dolaştırmaktan başka bir planları yok.Ama Mou gibi managerler hep farklı bir planla sahaya çıkıyorlar.Eğer Mou olmazsa Roberto Di Matteo olmalı o da bu sene farklı oynatarak takımını UEFA Şampiyonlar Ligini kazandı.Ödül herhalde Balon dan başka birşey değil.

Rakiplerinin sana karşı taktikler düzenleyeceği kadar iyi mi olmak istersin yoksa sürekli farklı taktikler yapmak zorunda olduğun bir takıma mı sahip olmayı dilersin?

Taktiksel olarak hiçbir getirisi olmayan bir adamın, üstelik Real Madrid'in 100 puan aldığı bir sezonda yılın teknik direktörü seçilmesine dair karşı açıklaman bu mu şimdi? Kimin ne olmak istediği ne alaka?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

quote:

Taktiksel olarak hiçbir getirisi olmayan bir adamın, üstelik Real Madrid'in 100 puan aldığı bir sezonda yılın teknik direktörü seçilmesine dair karşı açıklaman bu mu şimdi? Kimin ne olmak istediği ne alaka?

Ben kimin seçildiği veya niye seçildiğiyle alakalı yorum yapmadım. Beni hiç ilgilendirmez bu. Kaldı ki hiç de Guardiola fanı falan değilimdir. Hiçbir zaman onu övmedim ama Mourinho'yu öven bir sürü mesajım bulunabilir rahatlıkla. Buradaki olay Barcelona çok pas yapıyor diye sizin gibilerin bu oyun tarzını küçümsemeniz. "Top dolaştırmaktan başka planları yok"muş. Adamlar bu sistemi oturtmak için çok uğraştılar. Bu kadarını yapabilmişler. Size göre kötü veya sıkıcı bir tarz olabilir ama işe yarıyor ve zaten işe yarıyorken niye başka plana ihtiyaçları olsun? "Ama Mou gibi managerler hep farklı bir planla sahaya çıkıyorlar" demiş bir de. Çünkü onların takımı tam oturmamış durumda. Mou' zoru seven biri ve zor takımlara gelip işleri değiştiriyor. Elinde Barça gibi senelerdir işleyen bir takım olsa üzerinde oynama yapar mıydı? Bence yapmazdı. Tabi Barça o zaman daha iyi bir takım olurdu çünkü kazanamadığı bazı maçları Mou sayesinde alabilirdi. Demek istediğim; sevmeyebilirsiniz ama çok da küçümsenecek bir oyun oynamıyor küçümsediğiniz takım.

• Futbol, bir şovdur. Sinema, tiyatro ve diğer sporlar gibi. Ve ben TV başında izlerken sıkılıyorsam, isterlerse maç başına 3000 gol atsınlar, 1 milyon pas yapsınlar, o sistem kötüdür. Futbolu futbolcular kazansın diye değil zevk alalım diye izliyoruz. O parayı kazanıyorlarsa hak etmeleri için de ekran başındakilerin bundan zevk alması gerekir. Ama paslarının %90'ı geriye ve yana olunca bu adamların yaptığı sistemin övülecek bir yanı kalmıyor. Gol öncesi yaptıkları tek paslara hiçbir lafım yok, ama onun haricinde yaptıkları illallah ettiriyor insana. Can sıkıcı, boş, gereksiz.
  • Guardiola 10 kisi kalmis Kaptansiz Chelsea'yi yenemedikleri icin mi Yilin T.D. Secilmis acaba ?

Yilalrdir ayni oyun ayni taktiklerle oynuyordu Barca bu taktigi cozduler CL'yi Chelsea'ye Ligi Real'e kaptirdilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 14 Kasım 2012; 21:06:28 >
  • @CooLasFcuk dostum Real Madrid'in Kral Kupasını en son aldığı sene Barcelona ile maç yapmıştı ve Ronaldo'nun 105.dkda kafa golüyle kazanmıştık hatırlarsın.O maçta 105.dkdan sonra Barcelona herhangi birşey yapabildi mi hayır azıcıkta paslarının dışına çıktılar ve dağıldılar resmen keza geçen seneki maçta aynısıydı.Tek bir adam gibi pozisyonları bile yoktu hatta gol yeme tehlikesindeydiler.Aynı zamanda geçen sene Chelsea'ye 2 maçta birşey bulabildi mi? HAYİR! Burdan Guardiola'nın iyi olduğunu ve ödül alması gerektiğini nasıl düşünebilirsiniz.

Not:Ben orada ikinci bir planları yok dedim.Varsa arkadaşlar söyleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W01fMaNT3am -- 14 Kasım 2012; 21:24:53 >
  • 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.