Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.475
Cevap
91
Favori
1.243.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayerndeki Douglas Costa çok iyi ya. Ulan biz niye almıyoruz böyle adamları, Bale'ı bile yer bu adam.
    Turnuvanın en kötü oynayanı olabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Douglas Costa'yı şuan izledim, ama tek maçla neler kaçırdık olayına karşıyım.İzlediğim inter, sadece defans ve ortasaha mücadelesinde bulundu.Forvetleri tam bir fiyasko ilerde tutamadıkları için topları sürekli Bayern hücumları izledik özellikle ilk yarı.Costayı tam izleyebilmek için Bayern ile kıyaslanacak takımların maçlarını izlememiz lazım.
    Ayrıca Costa, Bale'nin potansiyeline bile yaklaşamaz.Bale'nin şuan ki formu tamamen bizim sistemden ve Ronaldonun dominantlığından kaynaklanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Douglas Costa'yı şuan izledim, ama tek maçla neler kaçırdık olayına karşıyım.İzlediğim inter, sadece defans ve ortasaha mücadelesinde bulundu.Forvetleri tam bir fiyasko ilerde tutamadıkları için topları sürekli Bayern hücumları izledik özellikle ilk yarı.Costayı tam izleyebilmek için Bayern ile kıyaslanacak takımların maçlarını izlememiz lazım.
    Ayrıca Costa, Bale'nin potansiyeline bile yaklaşamaz.Bale'nin şuan ki formu tamamen bizim sistemden ve Ronaldonun dominantlığından kaynaklanıyor.

Abi dar alanda şu adamın çeyreği kadar iş yapan kimse yok bizde şu an. Modric hariç.
    Ne James adam eksiltiyor, ne Ronaldo, ne Bale, ne Benzema. Isco da eksiltemiyor, çalımladığı adam hemen yetişiyor, çok geç davranan bi oyuncu.
    Yedeğe bi Costa mükemmel olurdu.

Ya Agüero gelmiyorsa bari Müller'i falan alın be kardeşim. Yeter ya. Bi şey yapın.
    Bayern Vidal'i 40'a kapatıyor biz malak gibi izliyoruz. Pogba'yı 3 kupayı da alan Barça kovalarken biz nasıl oluyorsa yeltenmiyoruz bile.

• Vaudeville kullanıcısına yanıt
    bizde oyuncu sıkıntısı yok ki.sistemimiz yanlış, oyuncuları yanlış yerlerde kullanıyoruz.

casilla, danilo, pepe, nacho, coentrao,arbeloa, lucas, casemiro, isco, illaramendi,chery,jese, vazques; bunlar olası yedekler ve yedeklerimiz bile gayet kaliteli.

benzema ya yedek almamız lazım bir tek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

bizde oyuncu sıkıntısı yok ki.sistemimiz yanlış, oyuncuları yanlış yerlerde kullanıyoruz.

casilla, danilo, pepe, nacho, coentrao,arbeloa, lucas, casemiro, isco, illaramendi,chery,jese, vazques; bunlar olası yedekler ve yedeklerimiz bile gayet kaliteli.

benzema ya yedek almamız lazım bir tek.

Benzema'yı biz alıyoruz sen yedek almamız lazım diyorsun
  • Hiçbiri oyun sıkışınca bize dar alanda yaratıcılık sağlamıyor. Barça ile en büyük farkımız bu, onların ileri üçlüsü dar alanda çok etkili, bizimkiler geniş alan derdinde. Kapanan takımlara karşı felç oluyoruz. Agüero bize şart.

• D. kullanıcısına yanıt
    benzema size neden gelsin?bak burda uzun zamandır konusuyoruz siz defans ve defansif orta saha alın önce.

benzema yı satamayız.piyasada yerini dolduracak oyuncu yok.ya da takımı var.

aynı fikirde değilim.ancelotti nin oynattığı sistem yanlıştı.ilk sene sampiyonlar liginde bayern maçı ve di maria nın atletico maçı çogu pisligin halinin altina supurulmesine sebep oldu.

di maria nin final mucadelesi ve ikinci yaridaki 5 6 maçı onu gonderdigimiz icin en cok elestirilme sebebimizdi.oysa herkes ilk yari di maria gitsin diye etrafi inletiyordu.

sampiyonlar ligini kazanmamız ise oynadığımız kısır futbolun noksanlığını kapatıyordu.tıpkı bu sene ilk 20 macta kapattigi gibi.yoksa iki senedir dogru duzgun futbol oynamiyorduk.atletico maclarini ele alirsak; hem savunmayi ileride tutup hem de kapanan rakip takima yerden orta acip, topu kaptirarak onlarca kontra yememiz hatalardır.modric uzerinden oynamamiz, isco nun hak ettiginden fazla sure alması... bunlar buyuk hatalar.

zaten sacma sapan 4 4 2 ve 4 3 3 deneyimlerimizi saymak istemiyorum bile.

benitez schuste ve pellegrini gibi futbolu olmasi gerektigi gibi oynatan biri(basit, düz).onlardan az daha iyi oynatsın yeter.

• quote:

benzema size neden gelsin?bak burda uzun zamandır konusuyoruz siz defans ve defansif orta saha alın önce.

benzema yı satamayız.piyasada yerini dolduracak oyuncu yok.ya da takımı var.

Bale'ı sola çekip Ronaldo'yu forvet oynatacağı konuşuluyor Benitez'in ayrıca Real Madrid'in Reus'u istediği biliniyor.Sorun Benzema cephesinde Benzema Madrid de kalmak istiyor fakat Benitez ile bir görüşme gerçekleştirecekmiş takımdaki rolü hakkında eğer memnun olmazsa hayırlı olsun diyebiliriz...

• Şuan herhangi bir oyuncu satışı gündemde değil hatta Benzema'nın hiç adı bile geçmedi transfer sezonu başından beri, hep bu İngiliz medyası kandırıyor yine kendi takımlarını, belki Coentrao gönderilebilir yerine Wofsburg'lu Ricardo Rodriguez alınabilir Marca'nın iddiası böyle, birde City ve Juve Isco ile ilgileniyormuş ciddi teklifleri olmuş ama yönetimin tutumu ne bilmiyorum.

Tam istediğim gibi Altyapı oyuncumuz Kiko Casilla'yı aldık ama hala Manu'da De Gea ayrılacak sesleri geliyor umarım bizle alakalı değildir.

Son 1 haftadır çeşitli duyumculardan Marco Reus ismi geçiyor aynı zamanda ATL ilede ciddi şekilde adı geçiyor, eğer biz gerçekten ilgileniyorsak ve ATL alırsa tek transferde hem bize hem Barça'ya son yılların en iyi transfer çalımını atmış olur, Arda'yı yolla Reus'u al fena iş.

Benitez antrenmanlarda farklı sistemler deniyormuş sürekli 4-4-1-1 / 4-4-2 olarak ama bence bizim en ideal dizilişimiz 4-2-3-1'dir. Savunmaya çok ağırlık veriyormuş, oyun içinde defans ve orta saha blokları arasında 10 metre boşluk istiyormuş, bu sistem oturursa çok sevinirim.

Şuan sakatlığı bulunan oyuncumuz kalmadı, takım iyi çalışıyor herkes fit olmak için uğraşıyor.

Tekrar transfer duyumlarına dönecek olursak ileri uç için bir ses yok geçen ay Agüero ismi geçiyordu ama bir daha haber gelmedi, orta alana bir transfer düşünülebilir belki onun içinde en çok ismi geçen Verratti ama yinede öyle çok sıkı bir duyum değil, bunlar dışında ekstra takviye haberi yok, bir yerden oyuncu gönderilirse yerine adam alınır ki mesajın en üstüne dönmüş oluyoruz.

Benitez Bale ile özel olarak ilgileniyor ve anlaşıyor gibi, Bale forvet arkası ve sol kanatta daha iyi oynayabileceğini iletmiş, Benitez Bale ve Ronaldo'yu iki kanat ve forvet arkasında deniyormuş sürekli.

• Real Madrid bu sene berbat geçirecek sezonu. Rafe Benitez gibi çöp bi adamı niye aldılar anlamıyorum. Hele bide transferler tam fiyasko. Sen koskoca Real Madridsin aldığın Casemiro falan yakışıyor mu? Şu başkan geldiğinde çok umutluydum ama dünyanın parasını çöpe attı hiç bir başarı yok ortada. Bide bu sene bile bile çöpe atıyorlar sezonu.
    Bu durum birazda oyun anlayışımızla alakalıydı, Benzema, James, Isco dar alanda rahat adam eksiltebilen oyuncular, Carlo Benzo'nun çok geri gelmesini istemiyordu uç kısımda olduğundan bu aksiyona girmiyordu, Isco'nun dar alan oyunu zaten dikine değil bu konuda bende çok eleştiriyorum, ama James çok kez adam eksilterek ilerledi maçlarda tabi ileri 3'lünün arkasında oynadığı için bi yerden sonra topu ayağından çıkarmak zorunda.

Geçen sezonun başarısızlığını ben taktik yönden bir hata olarak görmüyorum, elbette taktik hatalar oldu ama her takımda olur bu, bizi en çok etkileyen sakatlıklarda, seri galibiyet rekoruna kadar herşey iyiydi zaten ve sakatlıklarda oradan sonra başladı, hatırlarsanız dönem dönem neredeyse her oyuncumuz sakatlandı, Ronaldo, Modric, Ramos, James, Bale, Khedira, Pepe, Marcelo, Coentrao, Carvajal hepsi sakatlık yaşadı, aynı anda 3-4 futbolcu olmasada dönem dönem takımdan ayrı kalanlar oldu. Zaten doktorların hepsi değişti sezon sonunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock

Şuan herhangi bir oyuncu satışı gündemde değil hatta Benzema'nın hiç adı bile geçmedi transfer sezonu başından beri, hep bu İngiliz medyası kandırıyor yine kendi takımlarını, belki Coentrao gönderilebilir yerine Wofsburg'lu Ricardo Rodriguez alınabilir Marca'nın iddiası böyle, birde City ve Juve Isco ile ilgileniyormuş ciddi teklifleri olmuş ama yönetimin tutumu ne bilmiyorum.

Tam istediğim gibi Altyapı oyuncumuz Kiko Casilla'yı aldık ama hala Manu'da De Gea ayrılacak sesleri geliyor umarım bizle alakalı değildir.

Son 1 haftadır çeşitli duyumculardan Marco Reus ismi geçiyor aynı zamanda ATL ilede ciddi şekilde adı geçiyor, eğer biz gerçekten ilgileniyorsak ve ATL alırsa tek transferde hem bize hem Barça'ya son yılların en iyi transfer çalımını atmış olur, Arda'yı yolla Reus'u al fena iş.

Benitez antrenmanlarda farklı sistemler deniyormuş sürekli 4-4-1-1 / 4-4-2 olarak ama bence bizim en ideal dizilişimiz 4-2-3-1'dir. Savunmaya çok ağırlık veriyormuş, oyun içinde defans ve orta saha blokları arasında 10 metre boşluk istiyormuş, bu sistem oturursa çok sevinirim.

Şuan sakatlığı bulunan oyuncumuz kalmadı, takım iyi çalışıyor herkes fit olmak için uğraşıyor.

Tekrar transfer duyumlarına dönecek olursak ileri uç için bir ses yok geçen ay Agüero ismi geçiyordu ama bir daha haber gelmedi, orta alana bir transfer düşünülebilir belki onun içinde en çok ismi geçen Verratti ama yinede öyle çok sıkı bir duyum değil, bunlar dışında ekstra takviye haberi yok, bir yerden oyuncu gönderilirse yerine adam alınır ki mesajın en üstüne dönmüş oluyoruz.

Benitez Bale ile özel olarak ilgileniyor ve anlaşıyor gibi, Bale forvet arkası ve sol kanatta daha iyi oynayabileceğini iletmiş, Benitez Bale ve Ronaldo'yu iki kanat ve forvet arkasında deniyormuş sürekli.

Benzema ile ilgili haberleri sadece İngiliz medyası yapmıyor yalnız neyse bekleyip görelim bakalım neler olacak

• D. kullanıcısına yanıt
    sherlock hakli daily star sizi kandırıyor.arsenal ın durumu da mağlum.

saka saka.seni kızdırmaya calışıyorum.wenger in hamlelerini beğenmiyorum ama ön tarafı ferrari yapıp arka tarafı şahin yapmaz herhalde.piyasayı biliyorsun benzema 60 dan aşağı etmez, wenger de bu parayı vermez.

• oooo 60a Benzema paket yapar mısınız?
  • the wow kullanıcısına yanıt
    tabi canım istersen 60m yerine shaw+20 m verebilirsin.sonucta shaw da degerli bir oyuncu.

• quote:

tabi canım istersen 60m yerine shaw+20 m verebilirsin.sonucta shaw da degerli bir oyuncu.

shaw yerine Rojo'yu verelim.Rojo + 30 m
    yalniz ben benzema ya 60 ı cok buluyorsun shaw a 40 veriyorsun demek istemistim.

• quote:

yalniz ben benzema ya 60 ı cok buluyorsun shaw a 40 veriyorsun demek istemistim.

kim çok buldu.ben ciddiydim.60'a Benzema şuan alınabiliyorsa kaçırmamak lazım.
    madem öyle düşünüyorsun zamanında rooney le takas edeydik keşke.

• 
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.