Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1056. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.475
Cevap
91
Favori
1.243.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10541055105610571058
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne diyelim hayırlısı neyse o olsun. Zor bir süreç bekliyor La Liga severleri. Umarım taraftarlar en az zararla atlatırlar bu durumu.
  • Sergio Ramos,Isco ve Karim Benzema milli takım kamplarında sakatlandılar.

Fabio Coentrao da Portekiz Milli Takımı'nda tedaviden geçerken oynamasının zor olduğunu öğrendi ve Madrid'e geri döndü.
  • ZSARA kullanıcısına yanıt
    bu hikaye ispanya ya demokrasi geldiğinden beri az çok var.2014 te gerçekleşmez belki ama, sonunda katalanlar ayrılacak gibi.

la liga hakkında herhangi bir fikrim yok.ne olur, ne olmaz yorum yapamayacağım.olur da katalanlar ayrılıp real-barça maçları oynanmaya devam ederse maçların tansiyonu inanılmaz artar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

ZSARA;
    Barça konusuna gelen Reallilerden rahatsızsanız, onları şikayet edip ceza aldırtıyorsanız, siz de buraya yazmayacaksınız 'abisi'. Durum bu kadar basit. Konunuzu devralan ve son derece saygı duyduğum Jeasme bile şikayet ediyorsa, gidip kendi renkdaşlarınızın konusunda kritiğinizi yapacaksınız.
    Her Real maçından sonra burada illa 2-3 Barçalı illa ki dadanıyor. Her Barça maçından sonra maçı izlememiş bile olan ergenler sizin konunuza dadanır umarım da bol keseden sallamazsınız böyle.

Katılıyorum, "bir kişinin özgürlüğü başka birisinin özgürlüğünün başladığı yerde biter" sözü buraya çok uygun.

Sırf bu olaydan dolayı belki ilk defa bu konuya girdim.Açık ve net olarak söylüyorum, tahrik edici yorum yapan tüm arkadaşların peşindeyim.

Bu isterse Barcelona isterse başka takımın taraftarı olsun.Umrumda olan kendi takımımın konusunda sinirimi bozacak şekilde yorumlar olmamasıdır.

Objektifliğini koruyabilen, terbiyeli olan, objektif olamasa da taciz/tahrik içerikli olmayan mesajlara her zaman kapımız açık.

Sizden de tek isteğim, rahatsız olduğunuz mesajı şikayet edin.Kendi çapınızda "ben de onların konusuna böyle yapıcam hede hödö" ile bu işleri çıkmaza lütfen sokmayın.

İyi forumlar.

• Allah milli takım arasının belasını versin ya. Hep aynı.
  • Vaudeville kullanıcısına yanıt
    bu sene tam futbola ısınıyorum, hop milli takım için ara veriliyor.

alışamadım.

• Ara transfer döneminde transfer yapılmalı mı sizce. Yapılırsa hangi mevkiye takviye yapılmalı? Şahsen benim tercihim forvet

• quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

Ara transfer döneminde transfer yapılmalı mı sizce. Yapılırsa hangi mevkiye takviye yapılmalı? Şahsen benim tercihim forvet

Lan olm, hâlâ forvet sayıklıyorsunuz. Cavani de çok düşüşte, şu an Benzema ondan da iyi zaten. Kim gelsin istersiniz?
    Suarez Barça'ya, Lewa Bayern'e, Costa Chelsea'ye, Falcao United'a gitti. Agüero da City'de keyif çatıyor. Ne kadar göz dikebileceğiniz forvet varsa, hepsi Real kalibresinde takımlarda oynuyorlar zaten.

Benzema zaten çok kaliteli bir oyuncu. O da bir yana;
    Bale 12 maçta 5 gol 5 asist / Benzema 11 maçta 5 gol 5 asist / CR 11 maçta 17 gol 5 asist
    3 oyuncu 27 gol atmışlar zaten. N'apacaksınız, maçı FIFA kurallarıyla oynayıp skoru FIBA'ya mı tutturacaksınız? Derdiniz ne?

---

Takımın yumuşak karnı belli. Bence Real'in şu temposu çok yüksek kontra sistemine en uyacak DM Matuidi ama Paris'in takımında forma giyen bir Fransız olduğunu düşünürsek ancak formasını alırsınız gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

Neyse boş ver şimdi seviyeyi meviyeyi. En düşük seviyeli benim kabul.

Gündemdeki konuya dönelim. Mesela tam tersi bir durum olsaydı, ne yapıcam len ben RM ya da muadili gücte bir takımı olmayan ligi derdim ama sen "kurtulacaz galiba" demişsin. Maksadın güzel, kaliteli ve zorlu bir ligi izlemek mi yoksa her sene Bayern'in şampiyon olduğu Bundesliga gibi sonucu belli olan bir lig sezonu takip etmek mi?

Ben bu sene Barça şampiyon olamazsa hiç üzülmem mesela ya da ŞL de çeyrek final oynayamasa hiç üzülmem. Lakin kötü ve zevksiz bir futbol ortaya koyarlarsa, kulüp değerlerinden uzaklaşırlarsa çok üzülürüm. Ben yıllardır La Ligayı sırf kaliteli, göze hoş gelen ve teknik futbolundan dolayı takip ediyorum. Sence bunlar önemli değil mi? Mesela Valencia, Sevilla, Atletico vb. takımlar olmasa La Liganın ne zevki kalır ki?

Bizim konuya da birkaç yorum yazdım, onları da okumanı isterim.

kardeşim ha barca var ha yok zaten bizim ezeli düşmanımız bile değiller sonuçta adamlar katalan takımı kendi liglerinde oynamak istemeleri gayet normal bişey barca gitti diye ağlamaya da gerek yok la liga da zaten çok değerli takımlar da var bundesliga sözüne katılmıyorum bi barca gitti diye koskaca real bayerne her turnuvada yenilicekse adamlar bıraksın gitsin zaten kulubü

• quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

quote:

Orijinalden alıntı: MAE11

http://www.goal.com/tr/news/445/ispanya/2014/10/07/5164655/barcelona-ve-espanyol-la-ligadan-at%C4%B1labilir?ICID=HP_HN_1 sonunda kurtulucaz galiba

Gün sayıyorum La Ligadan kurtulmak için.

Bakalım Tebas'ın ya da ülke yönetiminin maçası yetecek mi hakikaten FCB yi La Ligadan çıkarmaya?

takımı katalanlar yönetiyor adamlar tabiki ayrılıcak ispanya dan kendi ülkelerinde futbol oynucaklar ispanya da kalırsa zaten katalan olmazlar barcelona demek katalonya demektir zaten

• ramires yerine matuidi gelsin.en azından verdikleri paraya değer.

• quote:

quote:

Ara transfer döneminde transfer yapılmalı mı sizce. Yapılırsa hangi mevkiye takviye yapılmalı? Şahsen benim tercihim forvet

Lan olm, hâlâ forvet sayıklıyorsunuz. Cavani de çok düşüşte, şu an Benzema ondan da iyi zaten. Kim gelsin istersiniz?
    Suarez Barça'ya, Lewa Bayern'e, Costa Chelsea'ye, Falcao United'a gitti. Agüero da City'de keyif çatıyor. Ne kadar göz dikebileceğiniz forvet varsa, hepsi Real kalibresinde takımlarda oynuyorlar zaten.

Bale 12 maçta 5 gol 5 asist / Benzema 11 maçta 5 gol 5 asist / CR 11 maçta 17 gol 5 asist
    3 oyuncu 27 gol atmışlar zaten. N'apacaksınız, maçı FIFA kurallarıyla oynayıp skoru FIBA'ya mı tutturacaksınız? Derdiniz ne?

---

Takımın yumuşak karnı belli. Bence Real'in şu temposu çok yüksek kontra sistemine en uyacak DM Matuidi ama Paris'in takımında forma giyen bir Fransız olduğunu düşünürsek ancak formasını alırsınız gibi...

Rooney

Aynen Matuidi cuk oturur bize. Ah Yaya sorunlar yaşarken koparacaktık onu bu yaz City'den Pogba ve Vidal de uyar bize transferleri de Matuidi'ye göre daha kolay olur.

• Marco Verratti ve Matuidi ikilisinden biri mükemmel olur ikisi de aynı takımda lanetler ama Matuidi için DM diyemeyiz adam kanattan falan yürüyor artık
    Carlo nun çalıştığım en iyi DM demişliği de vardır.

Verratti 120 dk pres yapar basit oynar gerektiğinde ataklara katılır ve şaşırtıcı şekilde hızlıdır
    Ancak gelse yine şaşırırlar bizimkiler nereye koyarız diye
  • Real Madrid'in dünya yıldızı Cristiano Ronaldo'nun menajeri Jorge Mendes, Portekizli oyuncunun 40 yaşına kadar Madrid'de kalacağını söyledi.

Cadena Cope'ye konuşan Mendes, "Cristiano 40 yaşına kadar Real Madrid'de oynar. O Madrid'de çok mutlu, oradan başka bir yere transfer olması imkansız gibi. Madrid'de bütün rekorları kırdı ve kırmaya devam edecek. Hiçbir zaman Real'den ayrılmayı düşünmedi, düşünmeyecek." dedi.

Ünlü menajer yıldız ismin Manchester United'a döneceği iddiaları hakkında ise, "Manchester United onun herzaman kalbinde yer alıyor çünkü Manchester'da altı yılını geçirdi. Fakat onun aklında Real Madrid'den başkası yok. İnsanlar ona imza attırmanın imkansız olduğunu bilmeli." ifadelerini kullandı.

Oyuncusuna övgüler yağdıran Mendes, "Bizim izleyebildiklerimiz arasında dünyadaki en iyi futbolcu Ronaldo. Onun gibisini bir daha asla göremezsiz. Gün geçtikçe iyiye gidiyor. 40 yaşına kadar oynamaya devam eder. Ronaldo'yu kimseyle karşılaştıramazsınız. İddia ediyorum geelcek 500 yılda ondan iyisi olmayacak." dedi.

Ronaldo'nun en büyük hedeflerinden birinin yine Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak olduğunu belirten Mendes, yıldız oyuncunun herzaman başarıya aç olduğunu söyledi.

Cristiano Ronaldo ile Real Madrid arasındaki sözleşme 2018'de sona eriyor.

• Fizikli kesici bir adam lazım sadece. Khedira ile yıldızlar barışmayacak gibi artık. Matuidi çok iyi olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo, geçtiğimiz sezon Atletico Madrid'e karşı oynanan Şampiyonlar Ligi finaliyle ilgili açıklamalar yaptı.

Ronaldo, geçen sezon Şampiyonlar Ligi finalinde Atletico Madrid'e karşı sakat olduğu halde oynadığını ve kariyerini riske attığını açıkladı.

Portekizli yıldız 2013-14 sezonu sonundaki sakatlığına rağmen Atletico Madrid ile oynanan Şampiyonlar Ligi finalinde oynamış ve Real Madrid rakibini 4-1 yenerek kupayı müzesine götürmüştü.

Ronaldo o maçta kariyerini riske attığını belirterek "Belki futbolculuk hayatımı ve kariyerimi tehlike altına soktum ama hayatınızda bazı riskler alamazsanız bir şey kazanamazsınız" şeklinde konuştu.

Ronaldo "O gün tam formumda değildim ama kendimi zorladım. Bu tür finaller insanın hayatında sayılı yaşayabileceği deneyimlerdir. Takımımın kazanması içinn sakat da olsam sahada olmalıydım." ifadelerini kullandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

quote:

quote:

---

Rooney

Aynen Matuidi cuk oturur bize. Ah Yaya sorunlar yaşarken koparacaktık onu bu yaz City'den Pogba ve Vidal de uyar bize transferleri de Matuidi'ye göre daha kolay olur.

Yok Size Rooney Felan

• quote:

quote:

---

benzema sakatlanırsa yerine kim oynayacak

matıidi demişsin de takomda orta sahadan bol bişey yok valla

• alıntıdır, güzel yapmışlar
  • Four Four Two'nun Ekim sayısında hakkımızda güzel yazılar var.Dışarıdaydım bugün o zaman gördüm aldım hemen çok dolu içeriği var,El Clasico'ya geniş yer ayırmışlar.

James Rodriguez'in fantastik hayat hikayesi,CR7&Bale duosu ne kadar sağlıklı işliyor gibi güzel yazılar var.
  • 
Sayfa: önceki 10541055105610571058
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.