Şimdi Ara

RCZ,SCRİCCO,TYPE'R,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu Saydıgım 3 Arac Scricco 1.4 Tsi 160 HP,Honda Typer,Peugeot RCZ bu 3 ü arasında kaldım istedigim olay bastınmı gitcek arac bmw ye tokatlanmıcak 3.20 lere Ve İLGİ cekcek Tercihiniz Ve önerilerinizi merak ediyorum simdididen Tesekkürler.

• Bende seat leon fr , scirocco 160 hp arasında kaldım. Sana tavsiyem rczde sadece hız yapılır günlük olarak kullanamazsın bagajında yedek tekerler var zaten , rczyi ele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xkingx42 -- 20 Ekim 2013; 20:13:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scirocco İyi bir tercih olur günlük kullanıma uyar bastımıda kaçar .
  • Yeni RCZ R geliyor 270 beygirdi sanırım. 1.6 motor o da. Onu alırsan kolay kolay kimse tokatlayamaz ama daha tuzlu olacak tabi.

Bu şartlar altında da gene RCZ asphalt diyorum 200 beygir olandan.
  • Yakıtını dert etmeyeceksen en iyi gideni EP3 Type Rdir.
  • o saydıkların arasından tokatlama kapasitesine sahip tek araç Type-R .Scirocco 220-230hp olduğunda işe yarıyor

• Aracı stock oalrak kullanırım diyorsan bir kere scirocco yu ve 156 hp'lik RCZ'yi ele bunlar 320d'ye stock olarak başa çıkamaz (184 hp'Lik olanlara)

Bunun dışında tek alternatifin (saydıklarından) Type-R kalıyor.Hayırlı olsun
  • ep3 Type -r affetmez. Geçilmemeyi bırak rezil edersin 320 yi. Belki 330la kapışırsın. Youtube da örnekleri çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asii_krall

bastınmı gitcek arac bmw ye tokatlanmıcak 3.20 lere Ve İLGİ cekcek Tercihiniz Ve önerilerinizi merak ediyorum simdididen Tesekkürler.

50 BİN BÜTCE Ve Scricco,E90,İnsignia,Accord konusunu başlattı (3 ay önce, 04:13) Arkadaslar Merhaba 4 Arac Modeli Arasında Kaldım 4 ü arasında Cekincelerim var Yardımcı Olursanız Cok sevinirim 1-Ww Scricco Tek Endisem Tsi Moto... Mesaja git »

cekcek?tokatlanmıcak?gitcek?
    4 ay önce de D sınıfı arabalarla sciroccoyu sormuşsunuz?Kaç ay sonrasına araç tercihi yapıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 20 Ekim 2013; 21:03:50 >
  • Bence scriocco araç diğerlerinden yere daha yakın ve daha hafif olduğu için otobanda daha iyi kaçar diye düşünüyorum.RCZ hem ağar bir araç hemde makyaj aldı galiba Türkiye'ye makyajlı gelmediyse uzak durun.Honda typer çok kaçan bir araç ama bildiğim kadarıyla onda 2.0 motor var daha çok yakar ve vergisi daha pahalı.Bence scirocco isteklerinize uygun.
  • bu 160 hp orjinal 17lik jantlarla scirocco ne yakıyor acaba ? kullanıcı bir arkadaş söyleyebilir mi ?
  • Sana tercihim Type R.. Fakat Rcz alacaksan bazı sıkıntılarını görmezden geleceksin(İçeri yalıtımı ve yere basıklıgıyla seni rahatsız etmesi gibi..)

Fakat scricco alacaksanız oda performans olarak 320'yi ezebilecegini tahmin etmiyorum. Ezmeyi bırakın ezilebilirsiniz dahi şöförlügünüz okadar iyi durumda degilse

Ama Type R Sonucda Ep3 Type R'ların otobandaki hünerlerini hepiniz az cok biliyosunuzdur. Siz vites atacagım derken bakmıssınız kesiciye girmis

O yüzden bi scricco ile denemenizide tercih ederim..

Tercihim HONDA..
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

bastınmı gitcek arac bmw ye tokatlanmıcak 3.20 lere Ve İLGİ cekcek Tercihiniz Ve önerilerinizi merak ediyorum simdididen Tesekkürler.

50 BİN BÜTCE Ve Scricco,E90,İnsignia,Accord konusunu başlattı (3 ay önce, 04:13) Arkadaslar Merhaba 4 Arac Modeli Arasında Kaldım 4 ü arasında Cekincelerim var Yardımcı Olursanız Cok sevinirim 1-Ww Scricco Tek Endisem Tsi Moto... Mesaja git »

4 ay önce de D sınıfı arabalarla sciroccoyu sormuşsunuz?Kaç ay sonrasına araç tercihi yapıyorsunuz?

+ nick asii_kral

• Temiz toyota t-sport da tavsiye ederim ama fiyat cok dusuk gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atom239 -- 20 Ekim 2013; 22:01:35 >
  • Scirocco olabilir ama 160HP Yetermi bilmiyorum Polo GTİ Bakabilirsiniz :) oda aynı motor sanırsam ama polo daha hafif ve daha çok kaçar
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Bilemiyorum reis bana saibeli geldi. Sen oyle diyorsan oyledir

• Type-R herşeyiyle motoru modlarsan karşında m3 bile duramaz
  • TypeR sol seridi kapatir.

• Type-r şu yazdıklarının yanına konmayacak bır araç. Sesı gıdısı motoru sorunsuzlugu parça bolluğu şeklı tıpı herşeyi ile bambaşka bir dünya.
  • type r içinden geçer k20 farkı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.