Şimdi Ara

Razer hakkında yorumlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Razer ın en iyi ürünü hangisidir? Kullanan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.
    Ayrıca kullandıkca lazer yada ir optik lerinde problem yaşıolarmış yaşayan varmı acaba.

• lutfen cevap yazalım beyler
  • fiyat olarak en iyi lachesis veya ozel yapımlardır ama razerin en cok kullanılan modeli deathadderdir
    neden diye sorarsan ben kullanan biri olarak sana cevaplıyım
    bu mouseun ele oturması super yani fps oyunlarında elini alıstırdınmı mumkunatı yok hs den kacamazlar
    ben sana deathadderi oneririm ;)
  • Ben mmorg tarzı oyunlar cok oynadıgım için bu tarza ugun en iyisi hangisi giderki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: arkanoid

Ben mmorg tarzı oyunlar cok oynadıgım için bu tarza ugun en iyisi hangisi giderki?

mmorg oyunlar için g9 veya sidewinder daha iyidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: arkanoid

Ben mmorg tarzı oyunlar cok oynadıgım için bu tarza ugun en iyisi hangisi giderki?

Razer Krait

Fiyati ucuz diye kotu bir mouse degil.Krait tam anlamiyla bir Mmorg mouse udur.
  • krait hafif deathadder ve copperhead e gore biraz ufaktır ama performanslı bi mousedur
  • Oyun için yaratılmış..!
  • razerin kötü yönü bez mousepadlerle uyumlu değildir. hemen olmasa bile birkaç ay içerisinde sorun çıkartır. bu yüzden razer alacaksanız birtanede A4 X7-800MP mousepad almanızı tavsiye ederim. bende lachesis var ve razer mantis mousepadle kullanamıyorum. a4 mousepad aldım şuan çok memnunum. yannız kullandığım en iyi mouse razer copperheaddi lachesis bozulunca tekrardan copperhead alırım. zaten her sene yenilemek gerekiyor. razerler pek uzun ömürlü değildir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.