Şimdi Ara

razer deathadder problem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

7 senedir deathadder kullanmaktayım. mouse'ta donma, yok işte otomatik mouse4 mouse5 tuşlarına basma gibi sorunlarım var ancak aynı mouse'u laptopa taktığımda bu sorunların hiçbiri yok. bunun nedeni ne olabilir bir fikri olan var mı? benim düsüncem driver ile ilgili bir çakışma olmasıydı ancak sildim yeni driver kurdum, denetim masasından da sildim bişeyler sadece razer'ın driveri kalıcak şekilde ayarladım herseyi ancak yine de sorunlar var. benim gaming bilgisayarımda sorun olup dandik bi laptopta sorun cıkarmaması cok can sıkıyo acıkcası.

yardımcı olursanız cok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeVoLKie

arkadaslar merhaba,

7 senedir deathadder kullanmaktayım. mouse'ta donma, yok işte otomatik mouse4 mouse5 tuşlarına basma gibi sorunlarım var ancak aynı mouse'u laptopa taktığımda bu sorunların hiçbiri yok. bunun nedeni ne olabilir bir fikri olan var mı? benim düsüncem driver ile ilgili bir çakışma olmasıydı ancak sildim yeni driver kurdum, denetim masasından da sildim bişeyler sadece razer'ın driveri kalıcak şekilde ayarladım herseyi ancak yine de sorunlar var. benim gaming bilgisayarımda sorun olup dandik bi laptopta sorun cıkarmaması cok can sıkıyo acıkcası.

yardımcı olursanız cok sevinirim.

farklı usbleri denediniz mi

iletim sıkıntısı olmuşsa bir kere böyle saçmalıklar olabiliyor.

sorunsuz çalışan zamana sistem geri yükleme yapabilirsin.

• baska usb'lerde denedim hepsinde aynı sıkıntıyı yapıyo. ancak dediğim gibi laptopta takır takır calısıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeVoLKie

baska usb'lerde denedim hepsinde aynı sıkıntıyı yapıyo. ancak dediğim gibi laptopta takır takır calısıyo

valla ilginç bir durum

üşenmezseniz formatı deneyin.
  • koskoca donanım haberde bu konu hakkında fikri olan sadece 1 kişi mi var?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.