Şimdi Ara

rav 4 mu outlander mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir arac alma arefesindeyim.serit takip kor nokta ve bir iki guvenlik onlemi rav 4 te biraz daha fazla.yakitta ortalamada 1 lt fazla rav 4 ve fiyat olarak yeni kasalarda yine rav 4 10 bin tl fazla.sizce hangisi alinmaya deger.tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkoca78 -- 4 Kasım 2013; 13:43:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kimse cevap vermemiş bari ben bir şeyler yazayım... Outlander boğazına kadar dolu ayrıca güvenlik açısından rav 4 nasıl bilemiyorum ama Ncap testlerinde ilk 3 içindeydi yanılmıyorsam kendi alanında outlander.Bende mıtsu kullanıcısıyım lancer kullanıyorum ve bu arabamı satarsam alacağım diğer araba outlander olur.Bence 10 bin daha fazla vermeye değmez rav 4
  • Crv de incelenmeli bence otomatik olma zorunlulugu yoksa 1.6 dizl mantikli

• Otomatik zorunlulugu var hocam.Outlander da dikiz aynasina ne yazikki karartma bile koymamislar.Tofaş arabalar gibi aynayi elle oynatarak isigi kiriyorsunuz.Yazikkk.Sinek kucuk ama mide bulandirir hesabi.Yokus inis destek led gunduz fari navigasyon ekranda yok.Yakit konusu da muamma.Bakalim fiyatlar aralikta nasil olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkoca78 -- 10 Kasım 2013; 18:13:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkoca78

Otomatik zorunlulugu var hocam.Outlander da dikiz aynasina ne yazikki karartma bili koymamislar.Tofaş arabalar gibi aynayi elle oynatarak isigi kiriyorsunuz.Yazikkk.Sinek kucuk ama mide bulandirir hesabi.Yokus inis destek led gunduz fari navigasyon ekranda yok.Yakit konusu da muamma.Bakalim fiyatlar aralikta nasil olacak.

Valla iki kitsubishi aracimdada fabrika verisini tutturabildim. Outalnderda da tutmamasi olmaz. Aralik ayini beklemekte yararvar ama 3 marka icinde.

Rav4u acikcasi begenmedim ic mekani fazla zit cizgiler barindirdigindan. Honda guzel ama hem ici hem disi

• Aralik ayi itibariyle karar verecegim.fiyat onemli olacak.Temsanin turkiyedeki imajida beni korkutmuyor degil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.