Şimdi Ara

Rappelz Online

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
0
Favori
30.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar rappelz i bi sitede gördüm ve çok beğendim oyun daha 2-3 gün önce çıktıhttp://rappelz.gpotato.com/ sitesinden oyunun sitesine bağlana bilirsiniz oyunu indirmrk ve oynamak beleş fakat oyunun sitesi sizi başka bir siteye bağlıyor ve oyunu öyle indiriorsunuz ayrıca site birde üyelik gerektirior eğer daha fazla bilgisi olan warsa bu başlık altında bizimle paylaşabilir

• ohh görüntüler hoşuma gitti saolasın deniyecem
  • oyun cıkalı daha 3 gun olmus bu avantajı ama daha deneyen yoq oyun gzl mı bılen yoq bu da dezavantajı
  • quote:

Orjinalden alıntı: dmltnman

oyun cıkalı daha 3 gun olmus bu avantajı ama daha deneyen yoq oyun gzl mı bılen yoq bu da dezavantajı

bana güzel geldi indiriyorum 1GB. sonuçları size soylerim
  • vallaha ben dekaron daha dogrusu 2moons cıkana kadar oynarım bunu tabı gzl dersen
  • forumdaki resimlere baktın mı onur ???

fena diilmiş yaw.. 1 gb çok ama şimdilik =) bi dene bakalım abi sen yorumlarını görelim

az oyuncu var dediğiniz oyunun forumuna 651994 kişi kayıtlı bu arada lol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi home_sweet_chaos -- 25 Eylül 2006; 19:22:19 >
  • güzel olur tabi nede olsa bu herifler flyff nıda yapmışlar

• quote:

Orjinalden alıntı: home_sweet_chaos

forumdaki resimlere baktın mı onur ???

fena diilmiş yaw.. 1 gb çok ama şimdilik =) bi dene bakalım abi sen yorumlarını görelim

az oyuncu var dediğiniz oyunun forumuna 651994 kişi kayıtlı bu arada lol

evet baktım çok hoş.
    %35 de şuan 100kb/sn de indiriyor sabredin

http://img65.imageshack.us/img65/8144/rappelzscreen00000070pa2.jpg

cabal online a benziyor biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LITHIUM -- 25 Eylül 2006; 19:35:25 >

• ooşş karıda taş gibiymiş ha
  • arkdaşlar oyun hakkında daha fazla bilgi vermek isterdim ama benim download yapılırken kahrolası internet kesildi ama arkadaşımda yükledi oyunu ve id ve şifresini yazdığında closed beta gibi bi şeler yazıo fakat oyunun sitesinde açıldı dio bende tekrar yüklemekte tereddüt ettim bi bilgisi olan warsa lütfen sölesin
  • oyun 2 ekimde open betaya geçiyor ve tamamen ücretsiz
  • Bana neden se LineAge2 yi anımsattı oyun ilk başta... Zırhlar fln benzettim ben ama... Bakalım denerim bende 2 hafta sonra kota sıfırlansında :D
  • giriyorum şimdi oyuna hadi bakalım hayırlısı
  • you are not beta tester yazıyor.pazar günü open beta olacak o zmn oynayabileceğiz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ønur

you are not beta tester yazıyor.pazar günü open beta olacak o zmn oynayabileceğiz..

kötü olmus ya , gitti kotadan 1GB bosu bosuna ,
  • niyeki pazar günü oynayabileceğim sonuçta
  • quote:

Orjinalden alıntı: ønur

niyeki pazar günü oynayabileceğim sonuçta

tmm da beta nın dosyasıyla full surum dosyası arasında hiç mi fark olmaz
  • onu da patchle çekeriz.tekrar indirmeye gerek yok bence
  • oyundan acc alcaktım ''billing address'' isteyip duruyo bos bırakıyom bir seyler sallıyom hicbirini kabul etmiyo bu ne demek yaa
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.