Şimdi Ara

Rapor: Telltale Games Kapanıyor, The Wolf Among Us 2 ve Stranger Things İptal Edildi [Güncelleme 2] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazik olmus, son oyunlardaki kalite dususu bariz ortadaydi.

Twd, borderlands ve wolf among us efsaneydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam birbirinin aynı oyunlar yaptılar son zamanlarda ama yine de üzücü haber ..Point & Click oyunları unutulmaz..Hector, Sam&Max, Back to the Future, Puzzle Agent, Tales of Monkey Island, Wallace & Gromit's oyunlarının tadı hala damağımda

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Uzun süre pek iyi olmayan oyunlardna sonra The Walking Dead'in final sezonunun ilk bölümü ile toparlarlar derken bu haber şaşırttı ve üzdü. Anlaşılan Clementine'a veda ederken sağlam bir veda edeceğiz aynı zamanda.

Düzenleme: Clementine'a güzel veda edelim dedik adamlar onu da tamamlamayacaklarına dair iddialar ortaya çıkıyor. Microsft ile anlaşma olduğu için muhtemelen Minecraft tercih edildi ama oyunculara saygı da önemli sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemecem21 -- 22 Eylül 2018; 18:54:59 >
  • Zaten gereksiz bir firmaydı. Çalışanları için üzüldüm ancak firmanın batması oyun sektörü açısında güzel bir gelişme.

• Hak ettiler

• yapacakları işe tükürüyüm twd yi yarım bırakmakta ne demek boşa mı aldık lan oyunu
  • en azından walking dead i bitirsinler şakamı bu ?

• la bari the walking dead final yapaydınız hay sizin şarap çanagınıza...

• Clementine'ın hikayesini bitireydik ya.Elimizde büyüdü çocuk.

• O zaman walking dead oyunu yarım kaldı ee ne olacak birinin telif haklarını almasını bekleyip diğer bölümleri öyle mi bekleceğiz vay anam vay
  • E the walking dead final sezonunu tamamlamamak nedir yani. Oyunu satıp devamını getirmemek nedir. Dijital soygun mu yapıyorsunuz anasını satayım. O zaman hepimizin parasını da iade etmeleri gerekir.

• OLM WALKING DEAD TAMAMLANMADAN BIRAKILIR MI? Clementine'a yazık lan Milletin oyun parasını geri verin o zaman saçmalığa bak. Ulan güzelim oyunun finali nasıl gelmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: kataaay

E the walking dead final sezonunu tamamlamamak nedir yani. Oyunu satıp devamını getirmemek nedir. Dijital soygun mu yapıyorsunuz anasını satayım. O zaman hepimizin parasını da iade etmeleri gerekir.

Ya da tüm Telltale oyunlarını ücretsiz verebilirler daha iyi olur :D :D
  • İşte şu durumdan sonra bunlar tekrar stüdyo, şirket vs kurup oyun yaparsa ve alırsanız.. Suçlu onlar değil sizlerdir. La 32tl diye alacaktım WD son sezonu iyi ki haberi gördüm yoksa sonu olmayacak oyunu alıyorduk iyi mi?
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Hahaha güldürdün beni akşam akşam adamsın kardeşim sonu olmayacak oyun bu iyiydi ;) ;) ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O da olumlu bir gelişme olur.
    quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: kataaay

E the walking dead final sezonunu tamamlamamak nedir yani. Oyunu satıp devamını getirmemek nedir. Dijital soygun mu yapıyorsunuz anasını satayım. O zaman hepimizin parasını da iade etmeleri gerekir.</blockquote>

Ya da tüm Telltale oyunlarını ücretsiz verebilirler daha iyi olur :D :D

• Bu kadar zıplayıp hoplayacaklarına; 1 yıl TWD, 1 yıl Wolf Among Us yapsalar ...

Bitti gitti. Yılda 3-4 tane oyun zırt pırt farklı prodüksüyonlar, ilk twd sonrası aç gözlülük çılgına döndürdü bunları.

Her filmin, her popüler ip'nin oyununu yapmaya çalışıyorlardı, aynı formül aynı tiplemelerle.

Wolf Among Us'a çok ama çok üzüldüm. Ama görünen köy kılavuz istemiyor, olacaklar belliydi.

• Batmayı hakettiler.Birkaç oyunun tuttu diye plansız büyüyüp 300 kişi çalıştırırsan ve birbirinin kopyası oyunlar yaparsan sonun böyle olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choyrn -- 23 Eylül 2018; 22:42:55 >
  • Minecraft ve Galaxy bilmem ne şeysini yapacağına Twd’ye vakit ayırsaydın keşke. Merakla bekliyordum finali çok kötü oldu. Yine de tam kapanmadan önce indirime girerse kalan bütün oyunları alırım indirime girmezse sadece Twd alırım artık o da Twd olduğu için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Walking Dead 1. Sezon efsanedir. Üzüldüm açıkçası.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.