Şimdi Ara

Rapiş happy hours gececileri şenlendiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar son günlerde rapişşare happy hours geceleri dur durak bilmeden devam ediyor, gece yarısından sabahın biraz sonrasına kadar sürekli indiriyorum, premium aratmıyor, tek sorunum modemi resetlemek, sanırım ona da çare bulunur...

ne diyorsunuz bu konu hakkında, yakında happy hours sonlandırılmaz inşallah, birkaç günde yaptığım indirmeyi 2 haftada yapamazdım, (geceleri uyumaz oldum, )

• sadece kodu yazdırtmıyo başka ne artısı varki modemi resetlemiyosan yine bekliyosun premiumun amacı da o değilmi zaten
  • flashget ile indirmeye de izin veriyor, nasıl oluyor anlamıyorum ama dün pek çok dosyayı flashget ile listeledim, arda arda, bazıları indi bazıları inmedi...

hem o rakamları yazmak da az zaman kaybı mı? 3 dakika geri sayma, sonrasında harflerden kedileri arayıp yazmak eder 4 dakka, tabii bu arada diğer sayfalarda kaybolmamış, aklında rapid sayfasına dönmek gelmişse...

KPSS hazırlanıyom, artık geceleri hazırlanıyom, bu flashget ve happy hours sevdim,

HEM GECELERİ İNTERNETTE HIZIN DÜŞMESİ SORUNU DA OLMUYOR, AKSİNE VAR OLAN HIZIN BAZEN ÜZERİNE BİLE ÇIKIYOR, TELEKOMDAKİLER DE Mİ GECECİLERİ DÜŞÜNÜR BİLEMİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihahitaf -- 2 Mayıs 2008; 5:12:29 >
  • bakın bu da kanıtı, rapiş ile happy hoursda flashget kullanmak mümkün, şimdilik bir tane dosya indiriyorum, bazen inecek dosyaları durdurup devam ettirdiğim oluyor, bazen ise modemi resetlesem dahi devam ediyor, ama bazen de etmiyor... sebebini anlamadım, bilen biri varsa paylaşsın lütfen...

• bu da sebebini bilemediğim şekilde flashın önce hızının düşmesi sonra da nerdeyse durması
    neden bir süre sonra flash kullanmamız engelleniyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.