Şimdi Ara

RAPID SHARE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR PROGRAM INDIRMEK ICIN COĞU SITE BURAYA YONLENDIRIYOR. SUNU BANA BIRINIZ ACIKLARMISINIZ. NASIL INDIRCEZ NEDIR BU SITE .. BIZAMET..

BILMEMEK ZOR AMA OGRENMEYE CALISMAK AYIP DEILL

• en altta free yazan yere tıkla sayaç var süre dolunca link ortaya çıkacak
  • REsim Daha Aydınlatıcı olur belki
  • belirli limitten sonra film falan indiremiyorsun geri sayım başlamıyor yani ona bile limit koymuşlar
  • Sanırım saat başına 30MB limit. fakat tek çekimde 30 MB üstünü çekebiliyorsun.
    ayrıca download manager programları müdahale edemiyor.(flashget,getright,gozilla etc.. )

bunlar standart hesap için. Birde para ile satın alırsan premium accunt satın alıyorsun. O zaman ne istersen yapıver.
  • bu arada birinin oraya upload etmiş olması ve linki sana vermiş olması lazım. yani bildiğim kadarıyla birisi sana atıyorum mesela "su sanatcını mp3ü bu sitede, upload ettim link de su" demesi lazım. öyle palasıma acılyıor. link falan yoksa bi işe yaramaz bu site. aslında rapid share i milyonlaraca site gibi düşünebiirsn. yani ben şimdi bir sey upload etsem sadece ona özel bir link veriliyor ve o link bir ayrı rapid share sitesi oluyor. (ya anlatmak istediğimi umarım anlatmışımdır. biraz karmaşık anlattım galiba)
  • evet konu anlasıldı arkadaslar ve ındırme ıslemı gercekestırıldı. bı de saat 30mb olmasa cok da ıı olcakmıs . bunada sukur
  • yaaaaaw yaw yaaaaw 1 saat bekle derse rapid modemi açıp kapayın sayfayı yenileyin ve indirebilirsinizzzz
  • quote:

Orjinalden alıntı: gururmania

yaaaaaw yaw yaaaaw 1 saat bekle derse rapid modemi açıp kapayın sayfayı yenileyin ve indirebilirsinizzzz

ek olarak rapidshare cookie sini de silin. cookies sayfasından
  • quote:

Orjinalden alıntı: gururmania

yaaaaaw yaw yaaaaw 1 saat bekle derse rapid modemi açıp kapayın sayfayı yenileyin ve indirebilirsinizzzz

Hide IP ile modemi bile kapatmaya gerek kalmıyor.
    Birde CCleaner tarzı ufak bir yazılım bulundurdunuz mu elinizin altında cookie derdi de kalmıyor.
    Yani IE,HideIP,Cookie temizliği ile modem kapatmadan downloada devam.
    Mouse tek tık,proxy değişiyor,dolayısıyla IP değişiyor ve işlem tamam.
    Yoksa örneğin emule günlerce hiç kapanmıyor,aldığınız sırayı kaybetme derdi malum,ayrıca Messenger yazılımları tekrar bağlan uğraş dur.
    Tavsiye ederim.
  • evet limit arttırıcı programlar var bende de olacaktı ama hiç kullanmadım daha
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.