Şimdi Ara

Ranked GAME Görünmüyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizdede varmi ayni hata oyun baslamiyordu relog attim listede ranked yok

• Biraz önce ranked maçından çıktım hatta kazanmamıza rağmen 6 elo verdi 50dk sürmüştü maç sövdüm tabi bayağı. Karşı takımdan biri hiç elo kaybetmemiş biz yenilince 15-20 elo kaybederiz ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentDoom

Biraz önce ranked maçından çıktım hatta kazanmamıza rağmen 6 elo verdi 50dk sürmüştü maç sövdüm tabi bayağı. Karşı takımdan biri hiç elo kaybetmemiş biz yenilince 15-20 elo kaybederiz ama.

Niye bole oliyor banada 4-5 kere oldu ama hep kazandigimda yenildigimde hic -6 olmadi
    Karsi tarafi cok ezince mi oluyo yoksa ?
  • Oyudna dehşet bir bug varda ondan hiç kimse maç atamıyor şuan lagdan ve bugdan dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RixTy

Oyudna dehşet bir bug varda ondan hiç kimse maç atamıyor şuan lagdan ve bugdan dolayı.

Az önce oyunda çıktım lag falanda yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentDoom

Biraz önce ranked maçından çıktım hatta kazanmamıza rağmen 6 elo verdi 50dk sürmüştü maç sövdüm tabi bayağı. Karşı takımdan biri hiç elo kaybetmemiş biz yenilince 15-20 elo kaybederiz ama.

Acaba ayni oyundamiydik ? Bende o saatte 50dklik oyun attim ve 6 elo geldi cassi vardiysa eger o oyunda o bendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhilleintheMist

quote:

Oyudna dehşet bir bug varda ondan hiç kimse maç atamıyor şuan lagdan ve bugdan dolayı.

Az önce oyunda çıktım lag falanda yoktu

Benim maçda vardı hatta reconnect yaptıktan 30-40 saniye sonra tekrar giriyodu ve acayip bişeydi oyun donuyodu bütün herkez çıktı.
  • quote:

evet var ;) bir lag girdi bizim oyuna alayı oyundan düştü noluyo derken bende disconnected oldum :/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.