Şimdi Ara

Random DC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben 1 hafta 10 gündür alakasız dcler yiyorum.benle birlikte bi kaç arkadaşımda. farklı yerlerde oturan.olay şole

1-)herşey çok güzel giderken 180-250 ms bi anda spike geliyo 5-6 saniyelik bi disconnect.
    2-)ardından login olduktan sonra battlegroup'uma giremiyorum bi 2 dakika kadar.sanki geçici ban yemişim gibi.(nagrand realm,vinidication)
    3-)formatlı 0 dan kurulmuş oyunlu 0 addonlu sistemde sonuç aynı.
    4-) denize demir atan bir geminin kablolara hasar verdiğini okudum bi yerde.acaba sorun bu mudur.yani çok bağdaştıramıyorum benzer sorun yaşanlar varsa soylerse sevinirim.en azından sorun nerde onu bilirim

• sporeggar da aynı şekilde. 10 gündür DC üzerine DC.. Sonuç: Hesabımı dondurdum.

Suyunu çıkardılar iyice. Vindication battle group ta sorun var ve çözemiyorlar.
  • Shat'ar da Vindicationda olsa gerek değil mi? Aynı sorun bende de var. Ancak eski Dc lerden farklı bu durum. Mountla BB den yol cıktım, Hunters campa geldim, quest için npc ye tıkladım öylece kaldı ...Bekledim tık yok...altf4 cekip tekrar girdim. Nerede olsam iyi? BB nin gate indeyim halen!!! %60 mountla BB den Hunterscamp en az 3 dakika sürer...1 dakikada orda beklesem tam 4 dakika boyunca oyun askıda kalmış. Bilemiyorsunuzda koptugunuzu...İnsanı çıldırtıyor. Eskiden baglantı sorunu oldugunda 10 15 sn içinde dc ederdi. Şimdi bir tuhaf ve delirtiyor insanı...
  • belirli serverlarda gerceklesiyor bu olay gözlemledigim kadarı ile
    Sporegar Sha'thar karazhan serverlarından gerceklesiyor ama Twing nether serverinde denedim hic ögle bi sorun olmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.