Şimdi Ara

Ramsay Bolton Sevenler Derneği (Spoiler İçerir Dikkat ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
3.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Jofrey'den sonra dizide antipatik adam kim olacak diyorken, zaten yanı başımızda Bolton var alın buyrun demişlerdi.

Şimdi yeni kötü karakter, seyirciyi tahrik edecek, sinirlendirecek bazılarının da sempatisini kazanacak yeni kötü kim olacak acaba.

Benim bir numaralı adayım papa gibi takılan yaşlı amca, hadi hayırlısı. Bolton'un yerini nasıl dolduracak herhalde 7. sezonda şahit olacağız.

Benden size tavsiye, Hoca Efendi'ye çok güvenmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkes hakettiği gibi ölür. Geberip gitti sonunda.
  • They're loyal beasts.

öldü ama yenilmedi diyenler var, baya baya fileto şeklinde yediler reyizinizi

The North Remembers

• Çok iyi oldu çokta güzel oldu
  • ilk oynadığı sezondan beri favorimdi bu adam ya üzüldüm harbi ölmesine ekleyin beni de

bonus :
    Ramsay Bolton Sevenler Derneği (Spoiler İçerir  Dikkat )
  • Dizinin güç ve otorite olarak en boş adamıydı bence, senaryoya havadan düşen bir tipti.
  • Ya cidden bizim milletimiz neden böyle anlamıyorum ya. DİZİ ULAN BU DİZİ !!! Bende bu rahmetliyi severdim yani savaşı kaybetmesini ve Starkların kuzeye yeniden hakim olmasını istiyordum. Ölünce arkadaşım beni aramış "Koyduk mu lan size" falan diyor. "Aptal oğlu aptal Jon babanın oğlu mu" diyesim geldi. Burada da(tüm sosyal mecraaları söylüyorum) bu adam ölünce ben severdim Ramsay'i diyenlere karşı bir "KOYDUK MU?!" tarzı söylemler yani dizi ulan bu dizilerde en sevdiğim karakterler Joker ve Ramsay Bolton tarzı hani "Hadi bahalım uğraşın şimdi benimle" diye ortalığa çıkan tiplerdir. Ha neden seviyorum bu karakterler ne kadar iyi oynayıp itici olurlarsa, ne kadar yaratıcı kötülükler yaparsa filmler o kadar zevkli olur. Joffrey öldüğünde de çok sevindim ama adam dizideyken kötülük yapsın ortalık velveleye gelsin istiyordum. O yüzden bunların bir dizi olduğunu unutmayın. Bu karakterleri sevmeyin ama sevenlere de şaapmayın. Hadi kıpsss.

• Geberdi it.

• BoomShy B kullanıcısına yanıt
    Yanılmanız bayağı oturmuş herhalde. Dizi bile olsa Ramsay sevenler derneğinin olması garip bir durum bence. Gerçekten iyi oyunculuk sergiliyordu. Theon'nun öldürmesi gerekirdi, ben hep öyle düşünmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

Yanılmanız bayağı oturmuş herhalde. Dizi bile olsa Ramsay sevenler derneğinin olması garip bir durum bence. Gerçekten iyi oyunculuk sergiliyordu. Theon'nun öldürmesi gerekirdi, ben hep öyle düşünmüştüm.

Hocam Sempatik bir karakter olduğunu kimse söyleyemez benim sorunum şu ; Hangi dizi olursa olsun bizim insanlarımız kendini çok kaptırıyor. Kurtlar Vadisinde Çakır ölünce bir sürü yerde cenaze namazı kılınmıştı biliyorsunuzdur mutlaka. Yani bunun dizi olduğunu hep unutuyoruz. Futbol olayları olduktan sonra klişe bir laf vardır hani "Bu Avrupada sadece spor olarak görülür bunları avrupada göremezsiniz herere hörörö" bizim genel olarak her şeyde bunu yaptığımızı düşünmeye başladım. Saçma sapan şeylere böyle hırs yapmak bence çok saçma he Ramsaydan de nefret edebilirsin Jon'dan da buna kimse bir şey diyemez bence.

• ramsey bolton gibi bir karakterden hoşlanan canlı insan sınıfına sokulamaz kardeşim.
    Şimdi diyeceksin ki ha dizi yok hayali karakter yok bilmem ne falan olay o değil oğlum olay izlediğin onca rezalete ve insanlık dışı davranışlara sempati duyman. demek ki içinde var demek ki sende bir ramsey bolton'sun. demekki sen de diziyi izlerken ramsey'e küfür kıyamet kaydıran onca adamın küfrünü hak ediyorsun

Ayıptır. Bir insan bu karakteri kendine yakıştıramaz, bu ciddi bir konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mistakilla

ramsey bolton gibi bir karakterden hoşlanan canlı insan sınıfına sokulamaz kardeşim.
    Şimdi diyeceksin ki ha dizi yok hayali karakter yok bilmem ne falan olay o değil oğlum olay izlediğin onca rezalete ve insanlık dışı davranışlara sempati duyman. demek ki içinde var demek ki sende bir ramsey bolton'sun. demekki sen de diziyi izlerken ramsey'e küfür kıyamet kaydıran onca adamın küfrünü hak ediyorsun

Ayıptır. Bir insan bu karakteri kendine yakıştıramaz, bu ciddi bir konu.

Gündüzleri Stark geceleri Tully avlıyoruz

• Hatırlatalım istedik. Starklar, forumda klavyelerini denk alsın

• Adam efsane oyuncu ne kadar jaimeci olsamda severdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir sempatikliği var adamın ama yine de nasıl seviyorsunuz hayret yav
  • onun ben ta
  • Bir Joffrey iki bu. Tamam biz de farkındayız "evil" bir karakter olduğunu ama ne yalan söyleyeyim Ramsay'i ayrı bir seviyorum

• Game of thrones oyununda ramsay den nefret ediyordum. Filmine başladım en sevdiğim adamlardan oldu. Adam gibi adamdır. O theon ve sansa ya yaptığı eziyetlerde sevinçten dört döndüm. Keşke daha fazlasını yapabilseydi reyisimşz.

Benide yazın lütfen

• White walkers vs ramsay bolton

Izlemesi cok ilginc olabilirdi

• Harbiden sempatiklik katıyordu diziye bir Starkçı olarak eksikliğini hissediyorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.