Şimdi Ara

RAMPAGE III NERDEN BULURUM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARkadaşlar sorum zaten başlıkta. Türkiyede galiba yok gelsede 900 lira gibi bir fiyata gelcek heralde ki bu fiyat uçuk derecede... Newegg sitesinde amerika fiyatına 380 dolar dio. Illa da bu kart istiyorum en büyük nedenide kırmızı siyah olması, e tabi anakrtın tek olayıda bu deil :)

NERDEN NASIL NE ZAMAN BULURUM?????
    fikir ve bilgileriniz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_ExiLe -- 20 Mayıs 2010; 20:32:46 >

• yakında gelir acele etme..heleki Türkiye pazarına mutlaka girer distürübütörleri var çünkü..yada arayıp sorabilirsin firmalara..
  • Hocam çizgiyi aradım konuştum ellerinde olmadığı gibi verdikleri siparişler arasında da yokmuş. Boğaziçi ve mersa da asusun dist. arasındaymış ama mersanın sitesinde doru dürüst anakart bile görmedim, boğaziçinde de yoktu. Bi de diyelim geldi vatandaki gibi 900 liranın üstünde bi fiyat çekerlersede durum rezalet. Newegg sitesinde ışıl ışıl 379 dolar yazıo onca fiyat farkını veresi gelmio insanın. Keşke bi tanıdık olsa da ordan gelen gelirken getirse. Ordan tanıdık buldumda buraya gelmeyecek, kargolatmaya kalksan gümrükten felaket vergi bincek diye çekiniyorum...
  • vatanda wardı bence cok gereksiz 900 tl ona vermek bulaşma bence yakında ud9 cıkıyor o da pahalı olacak gerçi ama sen bilirsin dostum
  • al bi bloodrage gti keyfine bak
  • bekle ud9 da çıksın testleri kullanıcı yorumları falan da çıkar o zaman alırsın
  • kart güzelde parasıda çok güzel cep yakıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: newfel

al bi bloodrage gti keyfine bak

Katılıyorum
  • arkadaşlara katılıyorum bu işlerde acele etmemek gerek biraz sabırla çok daha iyi bir sonuca varabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.