Şimdi Ara

Ram konusunda yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarım corsair cm2x1024-6400 model 1*2lik 2 gb 800mhz ram kullanıyordum 5-5-5-18 zamanlarına sahip ve ver5.2 internet sitesinden yine aynı marka ve model ram sipariş ettim fakat gelen ramlarım 5-5-5-12 zamanlasına sahip ve ver7.2 olduğu gözüküyor acaba sistemime taksam bi problem olur mu lütfen yardım edin yoksa iade edicem ramlari.

• 675 modelinde 5.2'ler powerchip 7.2'ler promos cipli ama 800 modelinde nasil bilmiyorum muhtemelen farklidir cipleri.overclock yapmiyorsan problem cikarmaz.675 modelinde bu ikisini karisik kullanip oc yapan bile vardi.
  • yok hocam overclock yapmıyorum kendi hızlarında kullanıcam yani geri iade edilcek bir durum yok mu stabilize çalışır mı.
  • bir siteden baktim da dedigim gibi biri powerchip digeri promos galiba elindeki ramlerin.iki cip de iyidir hatta biz bir kac arkadas oc'de hangisi iyi diye tartisiyorduk.default kullanacaksan problem yapmaz bence zamanlama ve voltajlari ayni.yine de elindeki versiyondan arayabilirsin satici firmalara telefon acip ama bulamama ihtimalin yuksek.
  • o zaman takım ve kullanım ramları hiç değiştirmeyle uğraşmayım umarım herhangi bir sorun yaşamam ayrıca .45 acp nickli arkadaşın alakası ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.