Şimdi Ara

Ram Hakkında !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha Önce Bir Çok Kez Bu Konu Hakkında Bilgi Aldım Ancak Bu Bilgiler İçerisinde Aklıma Takılan Bir Soru Var Ve Yardım Ederseniz Güzel Olur ...

Elimde 2 Gb'Lık DDR 2 Ram Var Ve Ramin Alması Gereken Güç 1.8 Volt Ve Bilgisayarın Bios Bölümünde Bu Değer İçin Bir Şık Yok...En Yakı nDeğerler 2.0 Ve 1.5 Volt Hangisini Yapmalıyım ?

• İlginç ! Cevap Yok !
  • ıyıde neden sen voltaj verıyorsun ram e ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekranika

İlginç ! Cevap Yok !

benim en son ddr2 ramlara voltaj verip overclock denemem gibi reset atma sorunu yaşamak istiyosan devam et böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

ıyıde neden sen voltaj verıyorsun ram e ??

Ya Forumdaki Bir Arkadaştan Böyle Düşünced Geldide Benim Aldığım Ram Biraz Sorunlu Reset Atıyor Nedense
  • :S enteresan biraz fazla 2.0 ver bence. 1.5 verirsen çalışmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madrolds

:S enteresan biraz fazla 2.0 ver bence. 1.5 verirsen çalışmaz

Eminsiniz Değil Mi ?
  • çok uzman değilim bence bir bilgisayarcıya götür
  • BIOS'ta (SHIFT ile +,-) komutları ile ya da atanmış hangi tuş komutları varsa onlarla ara değerleri ufak ufak arttırabilirsiniz. 2.0, 1.5 V gibi değerler sadece yuvarlak değerlerdir.

Ayrıca amacınız nedir? Tam olarak sorundan bahsedin yardımcı olalım, yanlış bir şey yapma ihtimaliniz var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makedon

BIOS'ta (SHIFT ile +,-) komutları ile ya da atanmış hangi tuş komutları varsa onlarla ara değerleri ufak ufak arttırabilirsiniz. 2.0, 1.5 V gibi değerler sadece yuvarlak değerlerdir.

Ayrıca amacınız nedir? Tam olarak sorundan bahsedin yardımcı olalım, yanlış bir şey yapma ihtimaliniz var.

http://forum.donanimhaber.com/m_57622436/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57624901 Şu Konuyu İnceleyebilir Misiniz ? Sorunum İşte Bu...

• Güncel
  • Son Kez 'Güncel'
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.