Şimdi Ara

## Radeon HD 2950 Pro ve GeForce 8800GT'nin Çıkış Tarihleri ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Atide AA problemi yok. Sadece oyunların atinin teknolojisini destekleyip desteklememesi durumu var. Yani bugün atide görülen problem atinin teknolojisinin desteklenmesi ile yarın nvidia da görülebilir. Bunu zaman göstericek
  • 2950 pro ve xt nin fiyatı hakkında bilgi yok mu?????????
  • Hadi hayırlısı,muhtemelen ertelenir çıkış tarihi
  • quote:

Orjinalden alıntı: FATAL ¦ ERROR

quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

Bu 8800GT ek güç girişine ihtiyaç duyuyor mu???

resme dikkatli bakarsan 6pin giriş sogutucunun antına gizlenmiş

evet orada bir pürüz vardı onu gördüm ama insan emin olmak istiyor.. saol

• quote:

Orjinalden alıntı: marstazaman

Teşekkürler...

Her zamanki gibi nvidia bir adım önde atiden, bakalım performansları nasıl olacak... Umarım geç lansmanın acısını göstereceği performansla çıkartır 2950Pro...

Bunlar rakip kartlar değil sanırım.Yani geç kalma gibi bir durum yok.
  • Ben bişi sorcaktım! Bu veritech ram'ler nasıl?Eğer kullanıyosan ya da kullandıysan bi cevap gönder. Bende veritech in 1 GB 800 MHz ramlerinden 2 tane alcam da. Yani iiyse.Yoksa Kingston 1 GB 667 MHz.Yardımcı olursan sevinirim.
  • ati yine yanlış yapıo 3 hafta değil insanların bekleye bekleye sinirleri bozluyor coğu kişi 2950 yi beklemeden alıcak 8800gt yi 3 hafta az değil birde cyrtek o oyunu cıkarırsa sonuc kacınılmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: mamad

Ben bişi sorcaktım! Bu veritech ram'ler nasıl?Eğer kullanıyosan ya da kullandıysan bi cevap gönder. Bende veritech in 1 GB 800 MHz ramlerinden 2 tane alcam da. Yani iiyse.Yoksa Kingston 1 GB 667 MHz.Yardımcı olursan sevinirim.

verıtech al rahat et.kafan yorulmaz.bende kullanıyorum.ama suna dıkkat et alırken ustunde sarı yaldızlı halde tam ortada uzunlamasına verıtech yazacak.kagıtta degıl.kartta yanı yesıl slotta yazacak.onalr asıl verıtech ıste

• verıtech al rahat et.kafan yorulmaz.bende kullanıyorum.ama suna dıkkat et alırken ustunde sarı yaldızlı halde tam ortada uzunlamasına verıtech yazacak.kagıtta degıl.kartta yanı yesıl slotta yazacak.onalr asıl verıtech ıste

Çok saol Gigatek ten almayı düşünüyorum ram leri. Bi kelek yapacaklarını zannetmem ama ona da dikkat ederim. Bişi daha sorsam ona da bi cevap verebilir misizniz bi zahmet??? Yeni sistem toplamayı düşünüyorum. Cüzzi bi fiyata. amd 5200 işlemci belliği geniş olduğu için, ram veritech artık, ekran kartı 8800 gts 320 mb düşünüodum ama yeni seriyi beklemeye karar verdim. Onun için onboard ekran kartı ii olan bi anakart düşünüyorum. x1250 onboard ekran kartı nasıldır acep? Bilen kullanan varsa yardım etsin lütfen şimdiden teşekkürler...Yalnızca iki yonga setinde var ayrıca bu ekran kartı asus ve msi. Hangisi daha iidir???

• arkadaşlar ben hd 2900xt alacam acaba fiyat ne zaman düşer acaba ben ayın 12 şinde alacam kasım da toplicam ona gore alayım yanlış adım atmıyım diye
  • kasımda ekran kartları kızışacak.bekle en iyisi...
    kasım gelir.alıyorum 2900proyu..
    dur bence en iyisimi bekle sen.aralık gibi kızışacak piyasa.
    o ay gelir
    dur şu ay da bi bitsin....
    .
    .
    .
    .
    .
    sonsuz >>>>>>sonuç :0
  • ikiside dx 10.0 olacak.....bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

kasımda ekran kartları kızışacak.bekle en iyisi...
    kasım gelir.alıyorum 2900proyu..
    dur bence en iyisimi bekle sen.aralık gibi kızışacak piyasa.
    o ay gelir
    dur şu ay da bi bitsin....
    .
    .
    .
    .
    .
    sonsuz >>>>>>sonuç :0

ne yapalım dostum.yeni ekran kartı alıyoruz pahalı pahalı.hop bi de bakmışsın 1.5 ay sonra yenisi çıkmış hem daha performanslı hem daha ucuz.ee millet ne yapsın verdiği paraya acımaktan başka.böylede olunca mecburen en performanslısını ve hesaplısını almya çalışıyoruz.sonuçta altta kalan hep biz oluyoruz

• keşke bu iki marka kartı sli crossfire yapabileceğimiz kullanabileceğimiz anakartlarla olsa
  • 2950xt almak lazım
  • 2900pro cok satacağa benziyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: MiDNiGhTKiSs

2900pro cok satacağa benziyor

+1903
  • x2900xt gibi hep ertelenmez inş..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.