Şimdi Ara

Racing Motorla İçli Dışlı Olanlar İçerii

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ehliyetimi yeni aldım ve 3-4 yıldır ybr 125 kullanıyordum. Motorumu satarak cc yükseltmeye karar verdim. Kafamda 250cc den 600cc ye kadar bir seçenek var fakat alternatifim 250 cc olmasından yana. Hondanın RR ları hoşuma gidiyor fakat onada 12 milyar verilirmi bilemedim. Sizin bu klasmandaki önerilerinizi bekliyorum. Max Bütçe 15 milyar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Piyasada şu an en çok satan 250lilik sanırım Yamaha R25 ona bir bakın derim.Benim tip olarak çok hoşuma gidiyor.Gidişi içinde testlerde iyi olduğunu söylüyorlar.Onu test edebilirsiniz.
  • Öncelikle teşekkürler bakacağım. Marka olarak zaten yamaha honda veya suzuki düşünüyorum düşük cc yüksek performans ve konfor arıyorum. Hondanın doğru hatırlıyorsam 250 RR ını gözüme kestirdim. Fakat o cc deki klasmanlarıda değerlendirmek istiyorum

• Yasincap53 kullanıcısına yanıt
    Altın Elbiseli Adamın demesine göre Cbr 250 diğer 250liliklere biraz ağırkanlı bir motor.İsterseniz Altın elibiseli adamın 250lilik karşılaştırmasını bir izleyin.
  •  Racing Motorla İçli Dışlı Olanlar İçerii
  • Herkeze teşekkürler bilgilendirme için

• ben alcak olsam cbr 250 yada yamaha r25 alırdım ikisine de bakmanı tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.