Şimdi Ara

RaceRoom Racing Experience (2013) [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
15
Favori
39.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oo çoktan denedim iyi ki de almamışım Çok hantal araç beğenmedim
  • off olmuyor,derecemi bir türlü geçemiyorum kafayı yiyecem

20 salise yaklaştım,yeni direksiyon ayarları denedim,işe yaradı gibi

nerde kaybettiğimi bilsem birde,ghost lapta açılmıyormuş competition da

sektör zamanları da yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

off olmuyor,derecemi bir türlü geçemiyorum kafayı yiyecem

sektör zamanları da yok

Bende biraz denedim her ne kadar malum pisti sevmesem de, 1m 40.222s yaptım en son Hockenheimring rekorum Gerçi alıştım piste şu anda her sektörde kendimden hızlıydım en son valid bir tur atabilseydim 1.39 larda olacaktı
    Ama güncel setup'umla 1.38 imkansız biraz üzerinde çalışmam lazım birşeyler yanlış. Biraz daha uğraş sende setup işin kilit noktası araba üzerinde çalış illaki biryerlerden kazanırsın daha zaman var bende yoğunlaşcam kız arkadaşım gittikten sonra ilk 50'ye girelim

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakBilgin

quote:

off olmuyor,derecemi bir türlü geçemiyorum kafayı yiyecem

sektör zamanları da yok

Bende biraz denedim her ne kadar malum pisti sevmesem de, 1m 40.222s yaptım en son Hockenheimring rekorum Gerçi alıştım piste şu anda her sektörde kendimden hızlıydım en son valid bir tur atabilseydim 1.39 larda olacaktı
    Ama güncel setup'umla 1.38 imkansız biraz üzerinde çalışmam lazım birşeyler yanlış. Biraz daha uğraş sende setup işin kilit noktası araba üzerinde çalış illaki biryerlerden kazanırsın daha zaman var bende yoğunlaşcam kız arkadaşım gittikten sonra ilk 50'ye girelim

aracı kurcalayinca yavasliyor

defaultta attım 38.521

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• RaceRoom Racing Experience (2013) [ANA KONU]
  • sanırım item satışı parayla bu oyunun
  • 48.liğe çıktım Hockenheim'da,32 salise ile içerideyim

Dışarı atana dayak var
  • quote:

48.liğe çıktım Hockenheim'da,32 salise ile içerideyim

Dışarı atana dayak var

Fazla tutunamazsın orda bence

Bende denemelere başlayacam bu cumartesiden itibaren. Forumdan Ali abiden Csr elite pedalları da aldım sağolsun

1.37 leri zorla 1.38 ler kalıcı olmayacak bence

• quote:

quote:

48.liğe çıktım Hockenheim'da,32 salise ile içerideyim

Dışarı atana dayak var

Fazla tutunamazsın orda bence

Bende denemelere başlayacam bu cumartesiden itibaren. Forumdan Ali abiden Csr elite pedalları da aldım sağolsun

1.37 leri zorla 1.38 ler kalıcı olmayacak bence

bir sektörde iyi olunca diğerlerinde tutturamıyorum dengeyi

son sektörde 0.3 kayıp var,o olsa 30-35 arasında olurdum

tabi deli gibi setup kasmıyorum,belki ondan

• Ya zaten setup da herşeyi bir anda değiştirmeyeceksin mesela ben ilk birkaç tur attım 1.42 lerde sonra piste göre bi iki ayar yaptım direk 1.40 lara indi. Yaptığımda şu; hockenheimde deli bir düzlük var, arka kanadı 11 den 8 e indirdim. Arka anti roll bar 50 çünkü u dönüşünden çıkarkan çekiş lazım biraz da süspansiyonları yumuşattım ha birde ön camber -4.00 virajlarda daha iyi yol tutsun diye bu kadar Böyle bir dene en az 0.500 lük bir gelişme olur bence
  • quote:

Ya zaten setup da herşeyi bir anda değiştirmeyeceksin mesela ben ilk birkaç tur attım 1.42 lerde sonra piste göre bi iki ayar yaptım direk 1.40 lara indi. Yaptığımda şu; hockenheimde deli bir düzlük var, arka kanadı 11 den 8 e indirdim. Arka anti roll bar 50 çünkü u dönüşünden çıkarkan çekiş lazım biraz da süspansiyonları yumuşattım ha birde ön camber -4.00 virajlarda daha iyi yol tutsun diye bu kadar Böyle bir dene en az 0.500 lük bir gelişme olur bence

deneyelim bi

• tam tersi yönde ayarlar yaptım ve güzel oturdu araç yere sonuç olarakta 27.liğe çıktım

artık 19.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 20 Eylül 2013; 20:37:06 >
  • quote:

tam tersi yönde ayarlar yaptım ve güzel oturdu araç yere sonuç olarakta 27.liğe çıktım

artık 19.

Vay iyi iyi setup suz olmaz zaten Demek hakkaten herkesin ayarı farklıymış iyi tutturmuşsun demekki kendine göre ki baya geliştirmişsin zamanını

• quote:

quote:

tam tersi yönde ayarlar yaptım ve güzel oturdu araç yere sonuç olarakta 27.liğe çıktım

artık 19.

Vay iyi iyi setup suz olmaz zaten Demek hakkaten herkesin ayarı farklıymış iyi tutturmuşsun demekki kendine göre ki baya geliştirmişsin zamanını

RaceRoom Racing Experience (2013) [ANA KONU]

• Radical SR9 Judd,RUF RT12R,Mclaren Mercedes SLR 722 GT ve BMW Alpina B6 GT3 ile Suzuka test günleri vardı,WTCC Suzuka'da olduğu için

Radical ve BMW Alpina dışındakileri full layoutta deneyemedik,o kadar güçlü araçları saçma sapan layouta koymuşlar.RUF zaten var bende

B6 GT3 güzel,SLR 722 hayal kırıklığı,özellikle direksiyonda boş boş duran LCD ekranı tam bir rezalet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 23 Eylül 2013; 12:06:57 >
  • selamlar,

pazar günü sonuçlanan carlsson ile yapılan yarışmanın sonuçlarını nerden görebiliyoruz, daha doğrusu görebiliyor muyuz? gece yatarken 46. sıradaydım, gerçi bitime 10 saat vardı büyük ihtimal geçmişlerdir ama bir ihtimal işte. kazanılan hediye puanları hemen aktarıyorlar mı acep? ordan da anlayabilirim bişeyin çıkıp çıkmadığını.

saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: daryusdaryus

selamlar,

pazar günü sonuçlanan carlsson ile yapılan yarışmanın sonuçlarını nerden görebiliyoruz, daha doğrusu görebiliyor muyuz? gece yatarken 46. sıradaydım, gerçi bitime 10 saat vardı büyük ihtimal geçmişlerdir ama bir ihtimal işte. kazanılan hediye puanları hemen aktarıyorlar mı acep? ordan da anlayabilirim bişeyin çıkıp çıkmadığını.

saygılar...

onda ödül yok diye biliyorum

ödüllü olan M3
  • hımm ben de yeni girebildim sayfasına. tüh o kadar da gecenin üçüne kadar uğraştıydım. bilsem m3'e kasardım. neyse saolasın cevap için.
  • RaceRoom Racing Experience (2013) [ANA KONU]

M1 Procar geliyor
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.