Şimdi Ara

R A M P A G E (Twisting Nether 10M HC)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar öncelikle herkese Selamlar.

18 Eylül 2013 tarihinde kurulmuş olan guildimiz ile Twisting Nether Horde tarafında 8/14HC progress -10M Heroic raid yapmaktayız.
    25 yaş üzeri arkadaşlık üzerine kurulu oyuncu kadromuzla elimizden geldiğince güzel, seviyeli ve eğlenceli raid saatleri geçirmeyi amaçlayan kendine has kuralları olan bir yapıya sahibiz. Guild olarak önceliğimiz ve isteğimiz herkesin kendini guild içinde rahat hissetmesi yabancılık çekmemesi olduğundan gruplaşmalara, item peşinde koşanlara, drama queen lere, unsocial lara kesinlikle taviz vermemekteyiz.

Raid yapısına gelecek olursak genelde 573+ item levele sahip bir kadromuz mevcuttur.

Tank kadromuz full olup 1 warrior(Ben) ve 1 DK (guild masterımız) şeklindedir.
    DPS kadrosu olarak 1 enc shaman, 1 ele shaman, 2 warlock, 1 shadow priest, 1 mage (raid leader), 1 monk,
    ve Healer kadromuzda da 1 discpriest, 1 resto druid bulunmaktadır.

Raid kadromuzun birçoğu çalışan gruba dahil olduğundan raide gelememe durumunda ki bu sık sık oluyor yer yer kadro kurmakta sıkıntı çekiyoruz.
    Peki biz ne istiyoruz?

****Heroic tecrübeye sahip 565+ 10M HC raid yapmaya alışık arkadaşlar arıyoruz.

****Yazmış olduğum raid kadrosu dahilinde warlock harici öncelik healer olmak üzere her türlü class için dps ve healer irtibata geçebilir.

Loot konusunda herhangi bir sistem kullanmıyoruz MS>OS şeklinde roll ile belirliyoruz.

Raid günlerimiz:

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe günleri 21.00-24.00 arasıdır.

Raidlerde TS kullanıyoruz, websitemiz 1 hafta içerisinde tamamlanmış olur büyük ihtimalle.

Social olarak gelmek isteyen arkadaşları da bekleriz.

Bilgi almak, konuşmak, guilde katılmak, bişey danışmak, yardım istemek veya sadece sohbet etmek için: benimle Vengaful (venga#2968) veya diğer officerlarımızla Nazræl, Gattuzo, Nâpokue, Totemptation iletişime geçebilirsiniz.

Başvurular için websitemiz: http://guildrampage.enjin.com/
    http://eu.battle.net/wow/en/guild/twisting-nether/R_A_M_P_A_G_E/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLACKEVIL -- 28 Nisan 2014; 14:52:46 >

• Mevcut progress'inizi de yazarsanız daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enzifer kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim unutmuştum eklemeyi.
  • Yeni expansion da 10 man olarak mi devam edeceksiniz? Biz 10 M den 25 e donmeye calisiyoruz ve kadromuzu guclendirme cabasi icindeyiz. Eger merge yapmak ilginizi cekerse PM atiniz.

Su an 25 M e donduk ama degistirmeyi dusundugumuz oyuncular var. 10 M olarak Subatta 9 HC de biraktik. Kisa bir aradan sonra 25 M HC lere basladik ve 25M HC de su an 8 HC e ulastik. Dedigim gibi ilgilenirseniz diger detaylari gorusuruz.
  • Teklif için teşekkürler, daha önce bi merge yaptık ancak bazı sıkıntılar ortaya çıktı, tekrar ayrılarak yolumuza devam ettik ama yinede oyunda müsait olduğumuz bir zaman TS den detaylı olarak konuşabiliriz.
  • Yine konu kaynamis tabi.
    Isten ayrilip butun gun dh forum mu takip etmeli bilemiyorum.

Ilan icin basvuracaklar pm atsin konu sahibine lutfen.
    Konu kilit.

Mesaji silinen arkadaslar kendilerini biliyorlar, bu tarz baska mesajlar yazilmasin lutfen. Biz elimizden geldigi kadar saygili bir ortam olusturmaya calisiyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.