Şimdi Ara

Quadcopter'inize Kamera Takmak için Gerekli Olan 5$'lık Aparat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sizlere çok yararlı olacağını düşündüğüm bir video anlatımı var. Bu videoda quadcopterinizde eğer kamera yoksa nasıl takabileceğinizi anlatıyor.
    Daha kendim inceleme şansım olmadı ama yakın zamanda bende inceleyeceğim. İhtiyacı olanların almasını tavsiye ederim.

http://goo.gl/TCnhbU
    Konunun ayrıntılı açıklaması ürün linkleri ve bilgileri yukarıdakilinkte mevcuttur.
    Kırımsız uçuşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet Yağız ORHAN -- 14 Mayıs 2016; 11:39:28 >

• Her cihaza uymuyor tarantula x6 ya aynı parçayı aldım uymamıştı. En güzel paket lastiğili . Her yerde bulursunuz çok güzel tutuyor 10-15 tane kullanınca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • version53 kullanıcısına yanıt
    Uymuyor derken? Parçanın neresi uymuyor?
  • Mehmet Yağız ORHAN kullanıcısına yanıt
    Vida delikleri

edit:videoyu izelememeiştim delik açıyormuş vidalar için o şekilde olabilir tabi ben uğraşmak istememiştim . paket lastiğide gayet iş görüyor ama jello efekti vs olmuyodu gayet iyiydi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi version53 -- 15 Mayıs 2016; 11:24:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • version53 kullanıcısına yanıt
    Tabiki deliksiz olur mu hiç :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: version53

Vida delikleri

edit:videoyu izelememeiştim delik açıyormuş vidalar için o şekilde olabilir tabi ben uğraşmak istememiştim . paket lastiğide gayet iş görüyor ama jello efekti vs olmuyodu gayet iyiydi bence.

Peki 120 gramlık bir dron alsak 50-60 dolara, 80-100 gramlık bir kamera taksak uçuş süresini ve manevra kabiliyetini nasıl etkiler acaba?
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    tarantula x6 ya xiaomi yi bağlamıştım tepkiler ağırlaşıyor ama kullanılmayacak gibi değil uçuş süresindende tahminimce 2-3 dk kısalma olur 5 dk kadar uçar diye düşünüyorum. youtube a tarantula x6+xiaomi yi yazarsanız çok fazla video var bununla ilgili.
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    Malesef öyle bir ihtimaliniz nerdeyse yok. Yeni aldığım quadcopter 121 gram ve xiaomi yi aksiyon kamerasını bağladım (54 gram) malesef kaldırmadı.
  • Mehmet Yağız ORHAN kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_117027583//tm.htm#117050791

bu konuda sormuştum burda cevabımı buldum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.