Şimdi Ara

PvP Nasıl yapılırda görün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam gerçekten sağlam char yapmış ve sağlam oynuyor
    http://www.youtube.com/watch?v=JQ0Uj7jevYk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertugrulkirac -- 7 Haziran 2011; 14:29:15 >

• pvp yaptığı adamlar oynamayı bilmiyor. Özellikle warrior warlock ...
  • hacı ama adam kaçtane silah değiştiriyor karşısınındakinde oynayamaması içinde mal olması gerek
  • Güzel pvp yapıyor da rakiplerini resmen kitliyor yada rakipleri dandik dicem okadar adamla pvp yapıyor hepsimi dandik :=) S.S nuker den ümitliydm onuda kesti...
  • Böyle bi video hakkında gidipte konu açtığına göre Zbignew in videosu için ilan-afiş falan hazırlarsın herhalde..

• Bu Adamı yıkan yok. Kendim gördüm.. Çook nadir yatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrDattebay0
    Bu Adamı yıkan yok. Kendim gördüm.. Çook nadir yatıyor

videodada force-bow indirdi adami tek atti 77k ile xD
  • Video yüklenmiyor nedense alt taraftaki videoyü izledim ama linki verilen video yüklenmiyor
  • Desperado Açıktı Çok nadir yatıyor
  • Bu adamda çok sağlam fırsatını buldumu direk sonuça gidiyor silkroadda rogue classı cok manyak abi ya
    http://www.youtube.com/watch?v=-4W-HYfhnPA&feature=mh_lolz&list=FLII7glh_ZS3I

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertugrulkirac -- 7 Haziran 2011; 14:26:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWall

Böyle bi video hakkında gidipte konu açtığına göre Zbignew in videosu için ilan-afiş falan hazırlarsın herhalde..

Hacı rogue classı zaten manyak bir class sroda, benim dikkat ettiğim bazıları uğraşıyo bazılarıda hiç acımadan adama bi koyuyor adam yerde

• Bendede warrior/rogue var öyle oynaması lazım zaten başka türlü oynanmıyor o char ilk videodaki elemanın daggeri ve üstü sağlam birde pvp yaptıgı adamlar bilmiyor oynamasını.
    En cok kaybettiği buildler warlock ve warrior dier buildlerde zorlanmaz.
  • 1.si çok risk aliyor ve warrior warlock skill siralamasini nasil kullanmasi gerektigini bilemedi mesela debuff attiktan sonra adam hala desperate acmis daliyordu o da kd skilli atti tutmadi ve ondan sonra triple swing vurdu ki desp acmis adama en vurulmicak skill.onun yerine kd den sonra kb atmasi gerekirdi sprint assault ya da shield crush. boylece avantajli duruma gecerdi. 2. si durmadan hp grains kullaniyor 3 saniyelik.olmemesinin sebebi o. onun disinda iyi bir oyuncu. ama warrior warlock pro olsaydi el vermeyebilirdi.ha bir de aklima gelmisken izerseniz spring assaulttan hemen sonra turn rising atiyor. yani bilmeyenler icin isinlanip kb attiktan hemen sonra kd atiyor. o kadar yanlis ve acemi bir hareket ki. adama acemi demiyorum ama yaptigi hareket cok acemiceydi. warrior/rogue guzel bir builddir ama bugi coktur. karsindakini de buga sokacak en buyuk harekettir kbden hemen sonra kd. boylece yerdeyken bile vurabilir karsidaki oyuncu ve rogue u adam gibi kullanamaz warrior/rogue. bir warrior/rogue un bunu bilmesi gerekliydi. onun disinda iyi guzel video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smuzy -- 7 Haziran 2011; 16:21:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulkirac

quote:

Orijinalden alıntı: DeathWall

Böyle bi video hakkında gidipte konu açtığına göre Zbignew in videosu için ilan-afiş falan hazırlarsın herhalde..

Hacı rogue classı zaten manyak bir class sroda, benim dikkat ettiğim bazıları uğraşıyo bazılarıda hiç acımadan adama bi koyuyor adam yerde

Warriorların reflect olayı roguenin karizmasını bozuyor :)

1 on 1 da warrior dan kurtuluş yok malesef fakat diğer buildlere karşı aşırı bi üstünlük sağlıyor rogue

• quote:

Orijinalden alıntı: Smuzy

1.si çok risk aliyor ve warrior warlock skill siralamasini nasil kullanmasi gerektigini bilemedi mesela debuff attiktan sonra adam hala desperate acmis daliyordu o da kd skilli atti tutmadi ve ondan sonra triple swing vurdu ki desp acmis adama en vurulmicak skill.onun yerine kd den sonra kb atmasi gerekirdi sprint assault ya da shield crush. boylece avantajli duruma gecerdi. 2. si durmadan hp grains kullaniyor 3 saniyelik.olmemesinin sebebi o. onun disinda iyi bir oyuncu. ama warrior warlock pro olsaydi el vermeyebilirdi.ha bir de aklima gelmisken izerseniz spring assaulttan hemen sonra turn rising atiyor. yani bilmeyenler icin isinlanip kb attiktan hemen sonra kd atiyor. o kadar yanlis ve acemi bir hareket ki. adama acemi demiyorum ama yaptigi hareket cok acemiceydi. warrior/rogue guzel bir builddir ama bugi coktur. karsindakini de buga sokacak en buyuk harekettir kbden hemen sonra kd. boylece yerdeyken bile vurabilir karsidaki oyuncu ve rogue u adam gibi kullanamaz warrior/rogue. bir warrior/rogue un bunu bilmesi gerekliydi. onun disinda iyi guzel video

Herkes benim gibi warrior+warlock kullanamazki.

Öptüm seni

• quote:

Orijinalden alıntı: I-No

quote:

1.si çok risk aliyor ve warrior warlock skill siralamasini nasil kullanmasi gerektigini bilemedi mesela debuff attiktan sonra adam hala desperate acmis daliyordu o da kd skilli atti tutmadi ve ondan sonra triple swing vurdu ki desp acmis adama en vurulmicak skill.onun yerine kd den sonra kb atmasi gerekirdi sprint assault ya da shield crush. boylece avantajli duruma gecerdi. 2. si durmadan hp grains kullaniyor 3 saniyelik.olmemesinin sebebi o. onun disinda iyi bir oyuncu. ama warrior warlock pro olsaydi el vermeyebilirdi.ha bir de aklima gelmisken izerseniz spring assaulttan hemen sonra turn rising atiyor. yani bilmeyenler icin isinlanip kb attiktan hemen sonra kd atiyor. o kadar yanlis ve acemi bir hareket ki. adama acemi demiyorum ama yaptigi hareket cok acemiceydi. warrior/rogue guzel bir builddir ama bugi coktur. karsindakini de buga sokacak en buyuk harekettir kbden hemen sonra kd. boylece yerdeyken bile vurabilir karsidaki oyuncu ve rogue u adam gibi kullanamaz warrior/rogue. bir warrior/rogue un bunu bilmesi gerekliydi. onun disinda iyi guzel video

Öptüm seni

ahahayt iyi ki bir +10 s/s kestin 90 da 5 yildir susmadin hic gulesim yoktu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: I-No

quote:

Öptüm seni

ahahayt iyi ki bir +10 s/s kestin 90 da 5 yildir susmadin hic gulesim yoktu

Girde arada bizim chara oyna Doğu :D

• Fire Wall açtırsalar Ch lere görürüm ben bu buildi Tek yaptığı kb - kd ve stunlarla rakibi delirtmek ... Çok iyi arkadaşımdır Bataeikon işini bilir

xTamaris şuanda kullandığı char [son videosunu izleyin ] Maya da baya direniyorum ama illa bitiriyo , bir kere wall açayım dedim 15 saniyede paket servis
  • Buyrun buda benim eserim:)

• Char sağlam gercekden 93K crit atıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.