Şimdi Ara

Puro içtikten sonra olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
4.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Normalde sigara içen birisi değilim arada arkadaşlarla içeriz ama bugün küba purosu aldım 1 adet gittim eve içiyorum her şey güzel 3-4 saat sonra çok fazla öksürmeye başladım bir de burnum tıkandı bunun puroyla alakası var mı şuan ciğer kısmım ağrıyor

• Nick uyumu kimse iplememis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elllfbill

Nick uyumu kimse iplememis

Hahahahahahahaahahahahahaha çok komik espri ya nerden buldun böyle güzel ve mükemmeliyet içeren bi espriyi? sen kesinlikle seçilmiş bi insansın böyle bi espriyi, mizahı kimse bulamaz seni ayakta alkışlıyorum, harcanmamalısın
  • kardes puro sigara gibi icilmez.yakarsin bir tane 3 5 dakikada bir cekersin ama icine degil agzina, tadini alirsin.sigara gibi icmissen zor nefes alirsin zaten

• Puroyu içine çekerek içen liseli

• İçine mi çektin? Eğer çektiysen aranızda hiç mi içmeyi bilen yoktu?
  • Aklında kalsın puro içeri çekilmez. Ağzında dolaştır ağzının içinde emer gibi yap
  • Puro ciğerlere çekilmez. Dumanı ağzında tutup geri üfleyeceksin esas amaç puronun aromasını almak ağızda hissedebilmek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küba purosu?Köprü altında üretmedilerse iyi.Birde sigara içmiyorsanız ne nargileye gidin nede puro için yakışmıyor be

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Aklında kalsın puro içeri çekilmez. Ağzında dolaştır ağzının içinde emer gibi yap

Ciddi misin hacı İlk defa öğrendim sağol cidden. İşime yarar bi bilgi çok teşekkür ederim. Ciğerlerime doğru çektim, yarın helvamı yerler heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Woodroof

Puroyu içine çekerek içen liseli

Öyle oldu biraz
  • Küba purosu o kadar da matah bişey değil. Kübada fakir teyzeler tütün yaprağıyla bacağında sarıyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İplenemeyen Adam

Normalde sigara içen birisi değilim arada arkadaşlarla içeriz ama bugün küba purosu aldım 1 adet gittim eve içiyorum her şey güzel 3-4 saat sonra çok fazla öksürmeye başladım bir de burnum tıkandı bunun puroyla alakası var mı şuan ciğer kısmım ağrıyor

Hangi marka ?

• İplenemeyen Adam kullanıcısına yanıt
    Yok o kadar sıkıntı olmaz da aşırı çekme

• quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Küba purosu o kadar da matah bişey değil. Kübada fakir teyzeler tütün yaprağıyla bacağında sarıyolar.

O kadar moktan ki 1000 dolardan pahalıları var

• Puro içe çekilmez

• Küba purosu yazmış bide

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.