Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.509
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maxipuan için işbankasına sordum bakalım ay sonu gelmeden cevap alabilirsem paylaşırım. Teknosa bile kullandırtmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canx

Parafpara için ilk mesajda yer alan n11,markafoni ve trendyol dışında kullanılabilen site var mı? Mesela morhipoda geçiyor mu? Bir de parafpara kullanırken mutlaka alışverişin tamamını puanla mı yapmamız gerekiyor, yani yarı puan yarı kart çekimi olmuyor mu?

benim bildiğim o siteye göre değişiyor en son bi ara hepsiburada da mesela puan kadar alışveriş vardı
  • arkadaşlar paraf için hangi sitede kullanabiliyoruz
  • LCW Mağazalarında tüm kart puanları geçiyor, not ediniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonelyhawk84

maxipuan için işbankasına sordum bakalım ay sonu gelmeden cevap alabilirsem paylaşırım. Teknosa bile kullandırtmadı.Benzin aldım.

Evet cevap geldi.Markofoni denemiştim kullandırtmadı,hızlıal aylar önce de kullandırtmadı diye denemedim bile.migros 50 Tl alt limit vardı galiba.

Öncelikle bankamıza ve Maximum uygulamasına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Maximum Kart ile gerçekleştirdiğiniz işlemler sonucu kazandığınız MaxiPuanları elektronik ticaret sektöründe aralarında Markafoni, Hızlıal.com, Migros.com.tr `nin de bulunduğu üye işyerlerimizde kullanabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz.

Saygılarımızla,

TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.
    BİREYSEL BANKACILIK PAZARLAMA BÖLÜMÜ
    Müşteri İlişkileri Grubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonelyhawk84 -- 24 Ocak 2014; 16:51:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ddaaa

arkadaşlar paraf için hangi sitede kullanabiliyoruz

Aynı soruyu ben soracaktım hepsiburada hızlıal gibi sitelerde geçerlimi acaba
  • quote:

quote:

maxipuan için işbankasına sordum bakalım ay sonu gelmeden cevap alabilirsem paylaşırım. Teknosa bile kullandırtmadı.Benzin aldım.

Evet cevap geldi.Markofoni denemiştim kullandırtmadı,hızlıal aylar önce de kullandırtmadı diye denemedim bile.migros 50 Tl alt limit vardı galiba.

Öncelikle bankamıza ve Maximum uygulamasına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Maximum Kart ile gerçekleştirdiğiniz işlemler sonucu kazandığınız MaxiPuanları elektronik ticaret sektöründe aralarında Markafoni, Hızlıal.com, Migros.com.tr `nin de bulunduğu üye işyerlerimizde kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla,

TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.
    Müşteri İlişkileri Grubu

markafonide denemedim hızlıalda hata veriyor puanı sorgulatamıyoruz
    teknosada da yok malesef
    puanlar duruyor kullanacak yer yok olaya bak
    teknosa magazada kullanabilirmiyiz acaba sorun yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: quentin

quote:

quote:

Saygılarımızla,

TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.
    Müşteri İlişkileri Grubu

markafonide denemedim hızlıalda hata veriyor puanı sorgulatamıyoruz
    teknosada da yok malesef
    puanlar duruyor kullanacak yer yok olaya bak
    teknosa magazada kullanabilirmiyiz acaba sorun yaşayan var mı?

mağazalarda sorun çıkmaması lazım.Ben benzinde kullandım kurtuldum.

• y@s@r kullanıcısına yanıt
    en son n11 kart numarasını girdikten sonra puan sorgula dediğimde puanları görüyor alınabiliryor galiba ben şimdilik almaktan vazgeçtim
  • Takipciyim
  • şimdi denedim benimkinde

N11.com dan hdd alayım dedim puanla ama bana Bu kredi kartı ile yapılan ödemelerde TL ve banka puanı birlikte kullanılamaz. şeklinde uyarı veriyor neden

Paraf gold
  • quentin kullanıcısına yanıt
    Sanırım iş bankası pos makinesi olan her işyerinde kullanılıyor. Ben fotoğrafçıda bile kullandım :)
    Ama nette sıkıntılı tabi. Teknosa mağazalarında da kullanılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: self_control

Sanırım iş bankası pos makinesi olan her işyerinde kullanılıyor. Ben fotoğrafçıda bile kullandım :)

Ben de oyle yaptim gidip teknosadan kullandim napalim

• quote:

Orijinalden alıntı: quentin

quote:

Orijinalden alıntı: self_control

Ben de oyle yaptim gidip teknosadan kullandim napalim

Artık bende gidip teknosa kullanacağım yapacak bişi yok nette fazla kullanılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

şimdi denedim benimkinde

N11.com dan hdd alayım dedim puanla ama bana Bu kredi kartı ile yapılan ödemelerde TL ve banka puanı birlikte kullanılamaz. şeklinde uyarı veriyor neden

Paraf gold

aynı durumu bende yaşadımm
    müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede sadece bonus ve word card için puan + limit kullanımının geçerli olduğu diğer kartlardaki puanların ise sadece alışveriş bedelinden yüksek durumlarda kullanılabildiği bilgisini verdiler... (örn. sepet 40 tl puan 41 tl ve üstü ise puanın devreye giriyor)
  • Beyler bu hsbc adventage kartdaki nakit puanı nerde kullanıcaz
    Teknosa ve hb harici market vs biyer varmı acaba

• hepsiburada da şuan puanı kullanılabilen hiçbir kart yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

hepsiburada da şuan puanı kullanılabilen hiçbir kart yokmu?

+1
  • Ben 2 gün oönce vakif word puanlarimi hepsiburada da kullandim.70 TL lilkpuan vardi tam 70 e tamamladim harcadim.

• hepsiburada sitesinde alışveriş yapayım dedim kart bilgilerini de girdim para puan falan birşey çıkmadı almadım bende..nasıl kullanılıyor n11 de hepsiburada sitelerinde para puanlar ?
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.