Şimdi Ara

Puan Artırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi ben ve ortaklarım böyle poke kasıyoruz. Toplam 20 m filan oldu toplam. Ama hala puanımız 15 lerde filan. Normalde bu toplam ile tt ye girmemiz gerekiyor. Acaba puanın artması battle ilemi oluyor ?

• quote:

Orjinalden alıntı: Azaiel

Şimdi ben ve ortaklarım böyle poke kasıyoruz. Toplam 20 m filan oldu toplam. Ama hala puanımız 15 lerde filan. Normalde bu toplam ile tt ye girmemiz gerekiyor. Acaba puanın artması battle ilemi oluyor ?

Hayır. Avg. exp çok önemli puanın hesaplanmasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih` -- 6 Mayıs 2009; 19:59:43 >
  • Benim 4.3m poke var tek başına. 400 battle var ttde 45.filan oluyom ama bandan korkuyom battle 1000 olunca gircem
  • Avg. Exp; ortalama pokemon exp imi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Azaiel

Avg. Exp; ortalama pokemon exp imi ?

evt
  • O zaman bir hesapta yalnız bir poke varsa oda 5m expli olsun ttye girme ihtimalimiz var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4EveR RoGuE

O zaman bir hesapta yalnız bir poke varsa oda 5m expli olsun ttye girme ihtimalimiz var mı?

Evet. Battle sayısı iyise çok üst sıralarda olursunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4EveR RoGuE

O zaman bir hesapta yalnız bir poke varsa oda 5m expli olsun ttye girme ihtimalimiz var mı?

en az 2 poke sanirim exp yuksek oldugunda puan fırLıyo 1.5 m expli poke icin yaklasık 60 puan gldi bi anda toplam 5 tane poke kasıorum suan max exp 1.5m
  • Bilgi veren tüm arkadaşlar sağolsun
  • Sayı az, exp bol. Yeterli sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.