Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
4
Favori
42.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tarihe bakmadım özür dilerim. Neyse şimdi ana konu güncellendi, tüm bilgiler mevcut...
  • İlk mesajda 14'lük tarife için "Yurtiçi Her Yöne : 250dk " yazılmış. "200" olması gerekiyor.
  • abiler bende 14lük tarifeye geçmeyi düşünüyorum avea'dan.
    numara taşıma kesin var değil mi?
    numara taşımada yukarda söylenilen paralar verilmiyor değil mi?
    taşımam için önce avea hattımı mı kapattırmam gerekiyor? geçen biri bana yardım etsin ey abiler!
  • Bugün vodafone dan pttcelll e geçmek için işlemleri yaptım. Vodafone da 30 liraya 500dk 50 mb 50sms kullanırken 500dk 250sms sınrısız internete 24 lira vermek çok cazip. Bayburt gibi küçük bir yerin köylerinde bile avea nın çektiğini öğendim. Köyde olmadığıma göre sorun yok. Zaten taahhütte yok.
  • Bende bugün işlemleri yaptım. PTTye gittim adam diyor neden taşıyacaksın ne yapacaksın yav diyorum bana göre daha avantajlı diyor zaten aktarmalı bu dedim taşıyacam kardeşim işte sonra bir bayana yönlendirdi. Tarifeyi sordu söyledim bilgi verdi tamam dedim. Formları verdi doldurduk ama bu bayan baya ilgiliydi kibardı sağolsun. Her neyse aldık açılmasını bekliyoruz bakalım.

Birde bu hat yüzünden kazık yedim aldım simi gittim kestireyim diye hemen yakındaki dandik bir yere girdim. Adam aldı simi gitti getirdi ne kadar dedim 5 lira dedi halbuki önceki hattı kestirirken adam istemez demişti 1 lira vermiştim. Üstelik hattıda elinde kesmiş sanırım yamuk yumuk olmuş keşke kendim kesseydim ne yapalım
  • Ön ödemeli mastercard hediye ediyorlarmış.alan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 lük paket süper ya :D faturalı ve taahhüt yok!! internette sorun çıkmasın da..
  • beyler kullandığım hat benim üstüme değil, yeni hatta 30 lira vermeyede gerek yok.
    kendi kimliğimi versem sorun olurmu 14lük paket çok uygun.. (hat sahibininde kimlik fotokopisini)
    avea yıkılan pakette 1 gb net'i 3 günde bitiriyorum pc de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 28 Ağustos 2013; 21:13:42 >
  • Ağbi ekim e kadar hattı üstüne almaya çalış.hat mutlaka üstüne olmalı.yoksa baştan ret edilir

• Ön ödemeli Mastercard hediyesi de güzel,ancak hat iptal olursa kart da iptal oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

Faturalı hat almak ücretli mi arkadaşlar?

Numara taşırsan ücretli değil fakat sıfırdan pttcell hattı almaya kalkarsan 60 tl vergiyi aylara bölüyorlar diye biliyorum emin olmamakla birlikte.
  • Merhaba,

Burada ki muallakta kalan "Yeni Faturalı Hat Ücretlimi?" sorusunun yanıtı için ve yeni hat almak için Avea yı aradım. 39 Liralık vergi ücretini 12 aya bölerek tahsil ettiklerini belirttiler. Ben de hat başvurusunu dün yaptım. Ve şu an hattımın açılmasını bekliyorum.
  • benim hattım önce avea idi sonra turcell e taşıdım. ordan pttcell taşıdım bana 600dk vermedi oysa kendi web sitesinde son 90 günde pttcell olmamak gerekiyor deniyor. Pttcell müşteriyi yanıltıcı kampanya yapıyor eger deseydi avea o zaman ben haksızdım diye btk şikayet ettim sonuç bekliyorum.
  • Bugün 14'lük faturalı tarifeye numara taşıma talebinde bulundum. Herhangi bir ücret talep etmediler, kesinti vs. de olmayacak dediler. Umarım dedikleri gibi olur ve memnun bir şekilde kullanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

Faturalı hat almak ücretli mi arkadaşlar?

60 tl vergi var

Faturasızdan faturalıya taşıyınca da var mı bu vergi hocam?
  • eskiden yoktu ama ilk kez faturalı bir tarifeye geçenlere eklenmiş diye gördüm pttcelle geçenlerden

• Bugün PTT'ye gittim PTTCELL'li olayım diye ama gösterdikleri tavır sayesinde vazgeçtim, çalışanların devlet memuru mantığından çıkarmadan bu işlere girişmesi çok yanlış PTT'nin. Ne PTTCELL nede PTT Kargo hiç birisi bu işlere girmesin lütfen. YA-PA-MI-YOR-SU-NUZ !!

Adama diyorum PTTCELL'e geçmek istiyorum diye kimlik fotokopisini dışarda çektir gel şu formuda doldur. Oldu başka emrin. İşe bakarmısın arkadaş.
    Bende bastım gittim bunlarla mı uğraşacaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtspower

Bugün PTT'ye gittim PTTCELL'li olayım diye ama gösterdikleri tavır sayesinde vazgeçtim, çalışanların devlet memuru mantığından çıkarmadan bu işlere girişmesi çok yanlış PTT'nin. Ne PTTCELL nede PTT Kargo hiç birisi bu işlere girmesin lütfen. YA-PA-MI-YOR-SU-NUZ !!

Adama diyorum PTTCELL'e geçmek istiyorum diye kimlik fotokopisini dışarda çektir gel şu formuda doldur. Oldu başka emrin. İşe bakarmısın arkadaş.
    Bende bastım gittim bunlarla mı uğraşacaz.

şubeye göre değişiyor... bende de fotokopi kendim götürmüştüm bu biraz yamuk dedi bekleyin yeniden çekeyim dedi.
    ekstre götürmüştüm. onun yerine sistemden adres kağıdı çıkartırız dedi çok ilgilenmişti formu da doldurdum ama beraber üstünden tekrar geçtik sıkıntı olmasın tekrar gelmeyeyim diye uğraştı.
    gerçi avea dan geçmek 1 hafta sürdü ama adamin yapacağı birşey yok bu sistemsel sorunlar da mevcut hala oturmadı bu işi anlaşıp avea shoplara devretmeleri lazım.

• quote:

eskiden yoktu ama ilk kez faturalı bir tarifeye geçenlere eklenmiş diye gördüm pttcelle geçenlerden

Öyle bir şey alamazlar. Ön ödemeli hatlar 50-55 TL oldu. Zaten buradan gerekli vergiyi alıyorlar. Ön ödemeli hattı faturalı hatta taşıyanlardan tekrar sıfır hat açılış vergisi alınması saçma olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xu

quote:

eskiden yoktu ama ilk kez faturalı bir tarifeye geçenlere eklenmiş diye gördüm pttcelle geçenlerden

Öyle bir şey alamazlar. Ön ödemeli hatlar 50-55 TL oldu. Zaten buradan gerekli vergiyi alıyorlar. Ön ödemeli hattı faturalı hatta taşıyanlardan tekrar sıfır hat açılış vergisi alınması saçma olur.

alınan var forumda da belirtmiş. hata veya yalas değil bilmem alınmış mı alınmış

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.