Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
78
Favori
273.734
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emo5313

Ben 1 aydır kullanıyorum 3 gün için vergiler dahil 2.5 lira ödedim sende okadar birşey ödersin.

14+2.5 tlmi verdin doğrumu anladım aylık o kadrmı geliyor fatura nereye ödüyon nasıl ödüyon
  • fast-man F kullanıcısına yanıt
    Geçen ay fatura kesim tarihi olan 26 temmuzdan(ayın 23. numara taşındı) önce kullandığım 3 gün için 2.5 lira ödedim ve avea bayisinden ödemeler yapılabiliyor.

Ve hayır 14 lira ödemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

quote:

Orijinalden alıntı: _c@dı_

İzmir Konak Ptt'de 3 tane hattımı taşıdım dün öğlen saatlerinde. bir tanesi akşamüstü hemen pttcell e geçti. bu hıza gerçekten çok şaşırdım. diğer iki tanesi de bu sabah geçti. mesaj gelmiyor geçerken, direk hat kapanıyor. o zaman sim kartımı taktım, hat açılmış. haber verseler iyi olur ama olsun. inşallah memnun kalırım. çok iyi tarife...

ARKADAŞLAR BENDE vodofone da kullandığım taşıdığım hat var pttcel faturalı 14 tl gecsem faturalıya geçiş ücreti varmı birde tam 14 tlmi geliyor yoksa 14 küsürmü geliyor

izmir konak ptt cumartesi acıkmı malum çalışıyoruz yarın boşum

sadece konaktaki pttde mi geçiş oluyor diğerleri yapmıyor mu? bir de nano sim kart veriyolar mı?

Çalışma saatleri hakkında bilgim yok malesef, h.içi başvurmuştum ben.
    Normal sim kart veriyorlar. ben telefonum için küçültmek zorunda kaldım kesip biçerek

• quote:

Orijinalden alıntı: divane2

bende aceadayım 24 tl lik hattına geçmeyi düşünüyorum.Sizce bundan daha avantajlı olan konuşma sms ve internet içeren hat varmı.

Avea mega paket 27 tl konusu var forumda incele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benm agusts 22 sind acldi hattm mh aradm 18 ind fatura kesilck ddi @tarcan2000

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

beyler ben avea faturalı kullanıyorum. taahütüm bitti ve bu ay son fatura kesilecek. şimdi merak ettiğim şeye gelirsek ben pttcell'e başvurduğumda işlem sonuçlanıncaya kadar avea'da kalmış olucam ve bu bi kaç günlük dönem için fatura kesilecek. sizce şimdi başvurup fatura kesim tarihine denk getirmeye mi çalışayım yoksa faturanın kesilmesini beklesem mi? bi kaç gün için ortalama ne kadar fatura kesilebilir? bir de dikkat ettim 14'lük tarifede taahüd yok yazmıyor, diğerlerinde yazıyor. dakika olarak 14'lük tarife bana yeter normalde. 24'lük tarife ile arasında dakika ve taahütten başka bi fark var mı? hangisini tavsiye edersiniz? teşekkürler.

beyler

• Turkcellden numaramı taşıyarak bu kampanyadan yararlanabilirmiyim?
    Birde telefon ekranında pttcell mi yazıyor?
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    faturanız 26sında kesiliyorsa bu saatten sonra yetişmez artık. bir daha ki aya kalır ve bir daha ki ayda 2-3 günlüğüne bile olsa avea'dan tarafınıza tam fatura kesilir büyük ihtimalle. çünkü nmt işlemlerinde genelde ayrıldığınız operatör tam fatura kesiyor. tarifelerin hiçbirinde taahhüt yok...
  • hocam gelecek ayın 15'i gibi başvurayım ben o zaman. boşuna fatura ödemiş olmayayım.
  • quote:

hocam gelecek ayın 15'i gibi başvurayım ben o zaman. boşuna fatura ödemiş olmayayım.

siz yine de avea müşteri hizmetlerine sorun isterseniz. eğer 3-4 günlük fatura kesilir derlerse hemen geçebilirsiniz. bir daha ki ay da geçebilirsiniz.. tabi kampanya şartlarında bir aya kadar herhangi bir değişiklik olmazsa
  • Karşıyaka İskeleden çıkışta çarşıya giden ana yol yerine yaklaşık 50 mt sağdaki ilk yola girip bir okadar daha yürüyeceksin tam karşında kime sorsan gösterir K. Yaka PTT

• quote:

quote:

beyler ben avea faturalı kullanıyorum. taahütüm bitti ve bu ay son fatura kesilecek. şimdi merak ettiğim şeye gelirsek ben pttcell'e başvurduğumda işlem sonuçlanıncaya kadar avea'da kalmış olucam ve bu bi kaç günlük dönem için fatura kesilecek. sizce şimdi başvurup fatura kesim tarihine denk getirmeye mi çalışayım yoksa faturanın kesilmesini beklesem mi? bi kaç gün için ortalama ne kadar fatura kesilebilir? bir de dikkat ettim 14'lük tarifede taahüd yok yazmıyor, diğerlerinde yazıyor. dakika olarak 14'lük tarife bana yeter normalde. 24'lük tarife ile arasında dakika ve taahütten başka bi fark var mı? hangisini tavsiye edersiniz? teşekkürler.

beyler

Hocam tamamen aynı durumdayız. Hiç kullanmazsak aveayı 2-3 gün dişimizi sıksak faturada bişey gelmez?

• quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Ben 1 aydır kullanıyorum 3 gün için vergiler dahil 2.5 lira ödedim sende okadar birşey ödersin.

teşekkür ederim
  • Arkadaslar 2 gun once bursa karaman ptt de vodafone tasima yaptim 2 hat birden ama gorevli bana sari zarf verdi acaba dogrumu varmı bilgisi olan..

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanerce

Arkadaslar 2 gun once bursa karaman ptt de vodafone tasima yaptim 2 hat birden ama gorevli bana sari zarf verdi acaba dogrumu varmı bilgisi olan..

Evet doğru.
  • quote:

quote:

beyler

Benimde avea taahhüt bitti 26 sında fatura kesilecek 27 sinde geçiş yapıcam mh yi aradım 26 sında fatura kesilir ama başka operatöre geçiş için başvursanız bile tarifeniz yenilenir 1 gün bile kullansanız onu ödemek zorundasınız dedi.(25 tl)
    Bende o zaman en düşük tarifeye geçirin beni dedim 8 küsür liralık bir tarife var (hepsi bir) ona geçirdi, yani son faturamı+8 tl lik yeni tarife parasını ödeyip 27 sinde başvurumu yapıyorum PTTcell e

• hocam hepsi bir tarifesi abone alımına kapanmış yazıyor ama

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/HepsiBirFaturali
  • Arkadaşlar cepnet kullanıyorum. Hızım belirli bi MB'dan sonra sınırlanıyor. PTTCELL'De 250mbden sonra sınırlanıyor heralde. pttcell sınırı cepnetin sınırlı hızından hızlımıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamirci Çirağı

Arkadaşlar cepnet kullanıyorum. Hızım belirli bi MB'dan sonra sınırlanıyor. PTTCELL'De 250mbden sonra sınırlanıyor heralde. pttcell sınırı cepnetin sınırlı hızından hızlımıdır

Cepnet 96 kb Pttcell 128 kb

• quote:

Orijinalden alıntı: diego26

quote:

Orijinalden alıntı: Tamirci Çirağı

Arkadaşlar cepnet kullanıyorum. Hızım belirli bi MB'dan sonra sınırlanıyor. PTTCELL'De 250mbden sonra sınırlanıyor heralde. pttcell sınırı cepnetin sınırlı hızından hızlımıdır

Cepnet 96 kb Pttcell 128 kb

Çok farkedermi sence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.