Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
78
Favori
273.734
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DHcell çıksın artık şöyle adam gibi internet paketli falan
  • Aveanın yavruları coştu maşallah, çok güzel tarifeler geliyor ardarda, şu taahüt bitse de geçsem artık birine
  • konuşma için ücret bazını anladık da internet için 1kb/sn olayı nedir zaten sınırsız değil mi? ayrıca kota sorgulamadan 1 tl almaları da ayıp olmuş...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

BİMCELL DAHA İYİ eğil mi

Vodafone'daki cepnet parasına, her yöne 200 dakika ve 250 SMS veriyorlar. Çok sıcak.

Bimcell'de sınırsız internet yok.

hocam faturali olsa isterse 10 gb net versin
  • Bence sıcak fırsat. Kdv ve öiv de dahil olması gayet güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 27 sine kadar umarım abone alımı kapanmaz

• arkadaşlar avea hattımı nasıl taşıyabilirim daha mı basit diğer operatörlere nazaran taşıması sonuçta aynı altyapı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkaar

konuşma için ücret bazını anladık da internet için 1kb/sn olayı nedir zaten sınırsız değil mi? ayrıca kota sorgulamadan 1 tl almaları da ayıp olmuş...

orada bu sıkıntı var gibi geliyor banada..hem sınırsız diyecen hemde 1 byte ücretlendirme diyecen...
  • internet işi beni cezbetti
    vodafoneda freezone genç bilmem ne internet paketi 1 gb 15 tl 1 gb dan sonra kullanım sınırı yok

yeni hat için para alıyomudurlar ki

• İnternet kullanımları; 250 MB limite ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps’a düşer ve bu hız ile sınırsız internete erişim sağlar. Ücretlendirme periyodu 1 byte'dır.

açıklık getireyim.
    burada 250 mb kullanırken mesela bir veri geldi veya nete bir siteye 1 byte kadar girdiniz. kotadan 100 kb düşmüyor 1 byte düşüyor demek iştemiş

• orta yollu tarife de yapsalarmis iyiymis.
    soyle 30 liraya 1000 dk 200 sms sinirsiz net gibi.

• En son 3 sene önceki avea maceram hüsranla sonuçlandıktan sonra çekim kalitesi açısından,şimdi ne zaman bir avea altyapılı kampanya görsem hemen geri adım atıyorum.Yoksa 44 lük tarife baya iyi görünüyor bana..

3 sene öncesine göre avea yı değerlendirebilecek varmı,o zamandan beri kullanıp..
  • POCELL 1000 Oktandan sonra 14 LUK PTT tarifeside efsane olmaya aday

Ayrica arkadaslar turkiyede Vodafone diye bir operatore hala abone olan varsa AVEA ya tartismasiz guvenilir ve gecilir diyorum Bolgenizde sorun vardir bilemem ama Tum sehir merkezlerinde Avea Turkcellden eksiksiz catir catir calisiyor. Ozellikle neti cok iyi
  • Numara tasima yok sanirim.

• Paket harikaymis ya cepnet kullaniyorum vodafoneda gececem herhalde faturasiz vodadonedan gecis var mi acaba yoksa yeni hat mi alacaz

• quote:

Orijinalden alıntı: akonay

En son 3 sene önceki avea maceram hüsranla sonuçlandıktan sonra çekim kalitesi açısından,şimdi ne zaman bir avea altyapılı kampanya görsem hemen geri adım atıyorum.Yoksa 44 lük tarife baya iyi görünüyor bana..

3 sene öncesine göre avea yı değerlendirebilecek varmı,o zamandan beri kullanıp..

Arada dağlar kadar fark var uzun zamandır kullanan birisi olarak söylüyorum eskiden konuşurken komple kesilme çok oluyordu ve çekmeyen yer çoktu son 1 yıldır ise gözle görülür bir iyileşme var çekmeyen yer İstanbul için söylüyorum çok az konuşma kesilmesi son 1 yıldır hiç olmadı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Paket harikaymis ya cepnet kullaniyorum vodafoneda gececem herhalde faturasiz vodadonedan gecis var mi acaba yoksa yeni hat mi alacaz

hocam bende tf300 sahibiyim cepnet kullanıcısıyım nexus 4 almaya gidiyorum tf300 le nexus 4 ün performanslarını-dokunmatiğini karşılaştırabilir misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Paket harikaymis ya cepnet kullaniyorum vodafoneda gececem herhalde faturasiz vodadonedan gecis var mi acaba yoksa yeni hat mi alacaz

hocam bende tf300 sahibiyim cepnet kullanıcısıyım nexus 4 almaya gidiyorum tf300 le nexus 4 ün performanslarını-dokunmatiğini karşılaştırabilir misin

Hocam bayagi ortak noktamiz varmis yav
    Valla hocam normalde s3 alacaktim fakat n4 1000 liralara gerileyince n4 aldim iyiki de almisim telefon yag mubarek tf300 e gelirsek onun dokunmatik 0.5 cmden algilaniyor yani dokunmadan algiliyor dokunmatik kalemle kullanmak harika oluyor tf300u ama n4 de ekrana dokunmak gerekiyor n4 un de dokunmatigi harika cok rahat dedigim gibi hic dusunmeden al pisman olmazsin tel googlein zaten ham androidle geliyor yag mubarek yag

Bu arada acaba bu 14 liralik seye gecersek 1,31 de telsiz vergisi kesilcek mi yani fatura 15,31 mi gelcek bir de ne kadardir ki yeni hat acma

• tam öğrenci hattı olmuş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.