Şimdi Ara

PTR COPY İŞLEMİNİ YAPAMIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar ben Repair of souls u yeni aldım ve karakter copy işlemini yapamıyorum.
    İlk başta oyuna girdim kopyalamaya calıstım ama olmadı. Sonra 24 saat bekleme süresi varmış. Onu beklerken bari barbarımı kasayım dedim. Barbarı 68 lwl yaptım. Bekleme süresi dolunca tekrar kopyala dedim. Bir de ne göreyim barbar tekrar 60 lwl e, eski haline döndü. O kadar emeğim boşa gitti.
    Yardımcı olursanız sevinirim. Kafayı yiyeceğim :S

• ptr de doğru yanlış bir kere o kopyala tuşuna bastıysanız(mesela server olarak characterinizin olmadığı us yada kore olandayken kopyala dediyseniz) 3 gün(72 saat) beklemeniz gerekir tekrardan hata vermeden o tuşa basabilmeniz için başka yolu yok bekleyeceksin. ptr denemedir hardcore charını yatırırsan da ptr de tekrar kopyalarsan tekrar ptrde doğar mesela. ptr de olan ptr de kalır diye bir söz var boşa emek harcamayın bence her kopyalayışta önceki ptrde oluşturduğunuz character resetlenecek.
  • peki şimdi 72 saat bekledikten sonra kopyalayınca olacak mı ?
  • kopyaladığınnızda d3 sitesindeki profilinizdeki charlar(böyle http://eu.battle.net/d3/en/profile/Zeus-2198/hero/4786510) ve itemler bulunacak önceden ptrde kastığınız silinecek.
  • benimki de suan öyle görünüyor. Ben 2 kere kopyaladım ama sağ üst küsedeki ptr copy simgesi hala gitmedi. Kopyaladığımızda oyunun orjinal haline mi geçiyoruz anlamadım ki
  • copye basmadan önce son olarak normal diablo 3 oyununda oyundan çıktığınızda ki haliyle characterlerinizi inventorynizi stashınızı kopyalar.
  • WalkingDead996 W kullanıcısına yanıt
    buradan sor sorunu özel mesajda türkçe karakterlerle yazınca okunmayabiliyor
  • ptr copy işlemini yapınca sağ üst kösedeki copy kısmı gidiyor di mi ?
  • şimdi ptr açıyorum deniyeceğim update ediyor bakayım
  • saolasın :D ptr de olan ptr de kalır diyorsunuzya. Şimdi bu rof cıkalı kaç ay oldu bilmiyorum 5 aya yakın olmustur heralde. ve hala oyun ptr de. Şimdi bu kadar adam bosuna mı kasıyor yani. Ptr kalkınca kastıkları itemler bosa mı gidecek yani ?
  • yokya nettin sen ros için patch çıkacak bu ptr onun test aşamasındaki halini gördüğümüz kısım. ros devam ediyor. twitch videolarından diablo 3 diye bakarsan canlı yayınları izleyebilirsin.
  • ptr deki sorunu test ettim karakterini kopyaladıktan sonra da ana menüde beklerken sağ üst köşede ptr copy ekranı duruyo ama 72 saatte 1 tıklayabiliyoruz.
  • tamam işte ben 2 kere kopyaladım demekki. Ama o 24 saatte bir kopyalanıyo ve birdaha kopyaladığında char tekrar eski haline dönüyo. Normal diablo 3 deki haline geri dönüyo yani. Ben boş yere kendi emeklerimi çöp etmişim demek ki :D
  • evet bazen sen bir şey yapmasan da güncelleme yapılır ptrde gene ptrde yaptıkların boşa gider.
  • ee o zaman bütün bu kasanların emekleri bosa gider :D öyle birsey yapmazlar heralde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.