Şimdi Ara

psu sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bi arkadastan psu aldm psuyu takmadm fakat kablolarını incelerken 20 pinlik sokette bir kabloluk yerin boş olduğunu fark ettim bu normalmidir resim aşağıda.. ayrıca psudan çıkıpta ucu açıkta olan başka bir kablo yok.. psu thermaltake 430w model xp550 pp

psu sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th3pow3r -- 26 Nisan 2008; 17:05:30 >

• bence bi sorun yoktur.. sorun mu yaşadın anlatmamışın hiç birşey???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ewliya -- 26 Nisan 2008; 17:16:14 >
  • kardes sorun yasamadım psuyu bugun aldm.. daha kasaya takmadım bile.. 20 pinlik sokette 19 kablo görünce soraym dedim sorun varsa boşuna anakart işlemci yanmasn..
  • O değil de asıl PSU'nun 20 pin olması sorun bence.. Hem de Thermaltake... Biliyosun ne olursa olsun 1 hafta içinde mazeret bildirmeksizin ürün iade edebiliyorsun. Bence aynen geri götür "ben bunu beğenmedim" de başka PSU al. Thermaltake ile ilgili şikayetler forumda var aratırsan bulursun. Önce forumu inceleyip araştırma yapmadan da hiçbir bileşen alma derim.

Anakartının modelini yazmamışsın. Anakartın 24 pinse kesin değiştir o PSU'yu.. Sıkıntı olur. Anakartın 20 pinse bu PSU seni götürür ama sorunları bir incele yine de.

Düzeltme: Arkadaştan aldım demişsin görmedim. Umarım çok para vermemişsindir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderwatcher -- 26 Nisan 2008; 23:25:05 >
  • psuyu bugun forumdan korci nickinde arkadastan aldm psuda 20+4 pin var anakartımda 24 pin destekliyor.. 19kablo görünce içm rahat etmedi yinede... arkadaşa sordm "ben denedim çalışıyor" dedi ama net bir cevap almadan takamayacagım..
  • bu konuda bi fikri olan yok sanırım..
  • Konuyla ilgili pm attım..
  • cok sagol =))
  • Kablo bağlantı resmi ektetedir. Eksik olan -5 VDC'nin kablosu (beyaz olacaktı) anakart tarafından kullanılıyor, bildiğim kadarıyla, bir problem çıkarabilir.

• hiç bir sorun çıkarmaz bende kullanıyorum olmasada olur aynı psu bendede var.FSp nin modellerindede ocz nin modellerindede var dememkki olmasada olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.